КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2016 РІК

 

Назва спортивного заходу

Термін

проведення

Місце

проведення

Організації - учасники

Організації, відповідальні  за проведення та участь

1

Чемпіонат Львівської області серед  юніорів  та юнаків ( 1999 р. н. та мол. )  у приміщенні.                                             

15-16.01

Львів

міста, райони, ФСТ, ДЮСШ,

КДЮСШ

УМіС ЛОДА, ФЛАЛО

 

2.

Змагання з легкоатлетичних стрибків              «Меморіал О. Демянюка».

16.01

Львів

За запрошенням

СК «Висота», УМіС ЛОДА, ФЛАЛО

3.

Чемпіонат Львівської області у приміщенні.

Молодіжний  ЧЛО  у приміщенні.

05-06.02

Львів

 міста, райони, ФСТ, ДЮСШ, КДЮСШ

УМіС ЛОДА, ФЛАЛО

4.

Відкрита першість КДЮСШ ім.Ю.Кутенка з двоборства «Меморіал Ю. Кутенка» ( 2001 р. н. та мол.)

16-17.02

Львів

ДЮСШ, за запрошенням

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, УМіС ЛОДА

5.

Відкрита першість ЛДУФК на призи Львівських олімпійців ( 2002 р. н. та мол. )

27.02

Львів

ДЮСШ, за запрошенням

ЛДУФК, ФЛАЛО

6.

Відкрита першість КДЮСШ «Колос» в приміщенні.

05.03

Львів

За запрошенням

КДЮСШ  «Колос»

7.

Першість Львівської області з кросу серед учнів ДЮСШ   ( 1999-00; 01-02; 03-04 р. н. ).

21.04

Буськ

ДЮСШ

ЛОВ ФВС, Буськ

 

8.

VI Львівський міжнародний напівмарафон

24.04

Львів

За запрошенням

Ультра, ФЛАЛО

 

9.

Спортивні ігри школярів Львівської області.                                       

28.04

Львів

Міста, райони

ЛОВ ФВС, ДЮСШ-10 

10

Вступні випробування до Львівського державного училища фізичної культури.

07.05

Львів

ДЮСШ, за запрошенням

ЛДУФК

11.

Розточанський міжнародний марафон  за маршрутом  Любачів  ( Польща ) - Яворів (Україна ).

08.05

Любачів- Яворів

За запрошенням

ФЛАЛО, ФЛАУ, СК Ультра. 

12.

Універсіада Львівської області. ВНЗ III-IV р. а.

За призначенням

Львів

ВНЗ

ЛОВФВС, ЛДУФК

 

13.

Першість Львівської області серед учнів ДЮСШ ( 2003-2004 р. н. та мол. ).

17.05

Стрий

ДЮСШ

ЛОВФВС, Стрий 

14.

Чемпіонат Львівської області з гірського бігу

14.05

Славське

      Міста, райони, ФСТ, ДЮСШ, КДЮСШ

УМіС ЛОДА, ФЛАЛО

 

15.

Першість області серед юнаків (1999 -2000 р.н., 2001-2002 р.н.)

06-07.05

Львів

райони

ЛОВ ФВС, ДЮСШ-10 

16.

Особисто-командний чемпіонат України з гірського бігу.

31.05

смт.  Славське

Області, міста, ФСТ, ДЮСШ,СДЮШОР

ФЛАЛО,   Міністерство молоді та спорту

17.

Чемпіонат Львівської  області.

Молодіжний чемпіонат Львівської  області. 

31.05-01.06

Львів

міста, райони, ФСТ, ДЮСШ,

КДЮСШ

УМіС ЛОДА, ФЛАЛО

 

18.

Меморіал В. Васильківа. ( 1997-98, 99-00 р. н.)

22.06

Львів

За запрошенням

КДЮСШ  «Колос»

19.

Першість Львівської області з кросу серед учнів ДЮСШ   ( 1999-00; 01-02; 03-04 р. н. ).

10.09

Новояворівськ

ДЮСШ

ЛОВ ФВС,Новояворівськ 

20.

Чемпіонат  України з бігу по шосе на 10 км.

«Львівська десятка».

18.09

Львів

Області, міста, ФСТ, ДЮСШ,

СДЮШОР

ФЛАЛО,   Міністерство молоді та спорту

21.

Першість Львівської області серед юнаків (1999 -2000 р.н., 2001-2002 р.н.)

20.09

Львів

райони

ЛОВ ФВС, ДЮСШ-2

22.

Чемпіонат Львівської  області з кросу.( юнаки, юніори,  дорослі )

29.09

Львів

міста, райони, ФСТ, ДЮСШ,

КДЮСШ

УМіС ЛОДА, ФЛАЛО

 

23.

Першість Львівської області серед учнів ДЮСШ ( 2003-204 р. н. та мол. ).

30.09-01.10

Червоноград

ДЮСШ

ЛОВФВС, Червоноград-1

24.

Легкоатлетичний турнір «Люксор open-2016» ( 2000 р. н. та мол. )

04.10

Стрий

ДЮСШ, за запрошенням

Стрийська ДЮСШ

25.

Першість області з л/а 4-х борства

(2002 р.н.і мол.)

06.10

Золочів

СЗШ, райони

ЛОВФВС, Золочів

26.

Відкрита першість Сокальської ДЮСШ серед юнаків та дівчат 2000-01, 02 р. н. та мол.

08.10

Сокаль

ДЮСШ, за запрошенням

Сокальська ДЮСШ

27.

Відкрита першість ДЮСШ «Сокіл» серед юнаків 1999 р. н. та мол. у приміщенні.                      

28.11

Львів

ДЮСШ, за запрошенням

ЛОР «Україна»

28.

Відкрита першість Буської ДЮСШ

04.12

Буськ

ДЮСШ, за запрошенням

Буська ДЮСШ

29.

«Фестиваль бігу-2016»

17-18.12

Львів

Області, міста, ФСТ, ДЮСШ

ЛОВ ФВС, ДЮСШ-10 

30.

VII відкрита  першість   СК «Легіон» - 2016   у приміщенні.

22.12

Львів

За запрошенням

ФЛАЛО, СК «Легіон» 

31.

Новорічний день стрибуна-2016

28.12

Львів

За запрошенням

СК «СКІФ», ФЛАЛО, СК Оріон-Олімпік