chempionat ukrainy z legkoi atletyky lutsk 2018

18-21 липня у Луцьку пройшов  Чемпіонат України з легкої атлетики та командний Чемпіонат України з багатоборств. Львівська команда здобула 6 нагород і посіла 7 командне місце а також перемогла у командному чемпіонаті з багатоборств

chempionat ukrainy z legkoi atletykt 2018 lutsk rozklad translyaciya

У нас на сайті Ви можете переглянути розклад та трансліцію кожного дня Чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та Командного Чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборств.

70 rokiv ldufk

Кафедра легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури запрошує на навчання. Нижче Ви можете ознайомитись з умовами для всупу,переліком конкурсних предметів та освітньою програмою для різних спеціальностей.

komandnyi chempionat ukrainy z legkoi atletyky

25-26 червня в Кропивницькому відбувся один з основних національних стартів літнього легкоатлетичного сезону – командний чемпіонат України, а також особистий чемпіонат України з багатоборств. Про виступ львівської збірної в Кропивницькому читайте далі.

orysya demyanyuk mochulska matcheva zustrich minsk ukraina bilorus baltyka balkany

22 червня Мінськ приймав міжнародну матчеву зустріч збірних Білорусі, Балканських країн, Балтійський країн і України. Серед призерів зустрічі і львівська легкоатлетка Орися Дем'янюк.

komandnyi chempionat ukrainy sered yunioriv z legkoi atletyky 2018 lutsk

2-3 червня у Луцьку пройшов командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Львівська команда здобула 9 нагород і посіла 5 командне місце.

chempionat ukrainy z girskogo bigu vgoru vnyz 2018 foto

27 травня у Яремче відбувся Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз). Львівська область посіла друге командне місце. Гудак Марія та Олександр Ченікало стали Чемпіонами країни та здобули звання майстра спорту.

legka atletyka drogobych turnir do dnya zahystu ditei

1 червня у Дрогобичі пройде турнір з легкої атлетики в рамках регіонального фестивалю дитячого спорту, присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей. До Вашої уваги положення змагань та розклад турніру.

chempionat oblasti z legkoi atletyky 2018

8-9 червня 2018 року у Львові на стадіоні "Динамо" пройде чемпіонат Львівської області з легкої атлетики серед дорослих та молоді. До Вашої уваги положення та розклад змагань.

yunatska matcheva zustrich tel aviv israel

13 травня у Тель-Авіві завершилась юніорська матчева зустріч між командами України, Ізраїлю, Білорусі, Кіпру та Румунії. Українська команда здобула перемогу. Приємно що доклалися до цього і львівські легкоатлети.

yunatska komandna pershist oblasti sered dussh 2001 2002 2003 2004

15-16 травня у Львові на стадіоні «Динамо»пройде Юнацька командна першість області з легкої атлетики  серед учнів ДЮСШ (2001-2002, 2003-2004р.н.). До Вашої уваги розклад магань.

kursy pidvyshchennya kvalifikacii z legkoi atletyky (10)
03 травня 2018 року о 1400 на баз іЛДУФК були проведені курси підвищення кваліфікації та сертифікації тренерів з легкої атлетики України 2 рівня (тренери клубів та навчальних закладів).