komandnyi chempionat ukrainy z legkoi atletyky 2019

25-26 липня у Луцьку проходив командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Про виступ львівської збірної читайте далі.

yuviley-lebedyuk-valeriy-60

Сьогодні виповнюється 60 років від дня народження заслуженого тренера України Лебедюка Валерія Івановича!

flalo

 Збірні  команди області взяли  участь у всіх зимових чемпіонатах України  та кубку України у приміщенні , зимовому чемпіонаті України з метань та зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби.

lvivske uchylyshce fizychnoi kultury nabir uchniv 2019 2020 4 травня 2019 року на стадіоні „Динамо" пройдуть вступні іспити для легкоатлетів, які бажають вступити на навчання до 8-10 класів Львівського училища фізичної культури.

kross v parke

18 квітня 2019 р. у місті Буськ проводитиметься особисто-командний чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед учнів ДЮСШ. До Вашої уваги програма та регламент змагань.

maryana shostak peremogla na chempionati balkanskih federaciy

10 лютого в м.Стабулі (Туреччина) пройшов третій чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій U-20.

orysya demyanyuk tretya u francii

Сьогодні у французькому місті Мондевіль пройшов міжнародний легкоатлетичний турнір. Львівська легкоатлетка Орися Дем'янюк виступила на дистанції 1500 метрів та посіла друге місце.

бузька дюсш чемпіонат україни

З 28 по 30 січня 2019 року у Сумах проходив чемпіонат України з легкої атлетики  у приіщенні (серед юнаків 2002 р.н та молодші). Пропонуємо ознайомитись із результатами виступу Львівської команди.

memorial-yuriya-kutenka-2019

14 лютого у Львові пройде меморіал Юрія Кутенка. У матеріалі Ви можете почитати про Юрія Костянтиновича, а також ознайомитись з розкладом та положенням змагань.

hirson high jump meeting 2019

26 січня у Ірсоні (Франція) пройшов міжнародний турнір зі стрибків у висоту. Львів'янин Дмитро Дем'янюк піднявся на третю сходинку п'єдесталу.

komandnyi chempionat ukrainy u prumishchenni z legkoi atletyky 2019 У місті Суми з 25 по 26 січня пройшов Командний чемпіонат України у приміщенні та Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні.

stanislav onyshchuk novyi tehnichnyi dyrektor flalo kontakty

 Рішенням Виконкому ФЛАЛО Станіслава Онищука обрано новим технічним директором Федерації легкої атлетики Львівської області.