lvivske uchylyshce fizychnoi kultury nabir uchniv 2018 2019 28 квітня 2018 року на стадіоні „Динамо" пройдуть вступні іспити для легкоатлетів, які бажають вступити на навчання до 8-10 класів Львівського училища фізичної культури.

Drogobych legka atletyka prykarpatska vesna 2018

20-21 квітня у Дрогобичі пройде 38-й традиційний турнір з легкої атлетики "Прикарпатська весна - 2018". До Вашої уваги положення та розклад змагань.

kross v parke

14 квітня 2018 р. у місті Буськ проводитиметься особисто-командний чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед учнів ДЮСШ. До Вашої уваги програма та регламент змагань.

Illya bilyk pryzer chempionatu ukrainy

10-11 березня у місті Луцьк відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Він був головним етапом відбору на командний чемпіонат світу.

chempionat ukrainy z legkoatletychnogo dvoborstva foto

2-3 березня в легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ відбувся чемпіонат України з двоборства серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші).

vidkryta pershist ufk na pryzy lvivskyh olimpiytsiv 2018

24 лютого у Львові пройде Відкрита першість Львівського училища фізичної культури з легкої атлетики у приміщенні на призи ЛЬВІВСЬКИХ ОЛІМПІЙЦІВ. До Вашої уваги регламент та розклад змагань.

memorial tyagnyboka 2018

22 лютого пройде вісімнадцятий  Всеукраїнський юнацький турнір  з легкої атлетики пам’яті Я. ТЯГНИБОКА та відкрита першості  ГО Львівська ТО ВФСТ “Колос” під гаслом «Хто ти, майбутній Олімпієць?».

chempionat ukrainy z legkoi atletyky u prymishchenni 2018 

На  Чемпіонаті  України з легкої атлетики серед  дорослих Львівська область посіла високе шосте місце серед 26 команд, а серед молоді сьоме! У багатоборстві як серед дорослих так і серед молоді львів’яни завершили п'ятими!

iaaf kids athletics

16 березня 2017 року Івано-Франківськ прийматиме І етап Західноукраїнської ліги за програмою ІААФ " Дитяча легка атлетика".

memorial-yuriya-kutenka-2018

13-14 лютого у Львові пройде меморіал Юрія Кутенка. У матеріалі Ви можете почитати про Юрія Костянтиновича, а також ознайомитись з розкладом та положенням змагань.

chempionat-ukrainy-z-legkoi-atletyky-sered-yunakiv-v-vprymishchenni-2018

 З 30 січня по 1 лютого Суми приймали Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Пропонуємо ознайомитись із результатами виступу Львівської команди.

komandnyi chempionat ukrainy z legkoi atletykt v prymichcenni 2018 foto fotografii

 27-28 січня Суми приймали Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні та командний Чемпіонат України в приміщенні з багатоборств. Пропонуємо ознайомитись із результатами виступу Львівської команди.