VELKÁ CENA TÁBORA 2017

25 липня в Чешському місті Табор пройшли міжнародні змагання з легкої атлетики. Усі четверо львівських легкоатлетів,які взяли в ньому участь,посіли призові місця.

rostykus kolyada tabor 2017

Вчора у Чехії, у місті Табор, пройшов перший етап чешського Гран-Прі, яке скаладається з двох змагань. Другий етап відбудеться вже за чотири дні у Нове Място над Метуй (29 липня). Четверо львівських легкоатлетів виступили на змаганнях "VELKÁ CENA TÁBORA" у Чехії: Роман Ростикус та Костянтин Коляда - на дистанцій 3000 метрів з перешкодами, Дмитро Шеремет у метанні спису та Дмитро Дем'янюк у стрибках у висоту.

Вихованці Віталія Тарнакіна оформили переможний дубль в бігу на 3000 з/п. Лише 61 соту секунди невистачило Роману Ростикусу, щоб встановити новий рекорд турніру. Роман виборов золоту нагороду з результатом 8.58:39. Костянтин Коляда - другий на цій же дистанції. Його час 09.07:67.

Відео: Роман Ростикус та Костянтин Коляда на дистанції 3000м. з перешкодами

Дмитро Шеремет посів друге місце у метанні спису. Чемпіон України у третій спробі відправив снаряд на позначку 69.45. Переміг тут Владислав Полюнін з Узбекістану з результатом 73.92.

Відео:Дмитро Шеремет 69.45 на змаганнях у Чехії (метання спису)

dmytro demyanyuk tabor 2017

Дмитро Дем'янюк переміг тут у змаганнях зі стрибків у висоту. Дмитро почав змагання з висоти 209см.,яку подолав з першої спроби. Висоти 2.13 та 1.26 Дмитро пропустив і наступну висоту (2.19) подолав також без помилок. Вже у ранзі переможця Дем'янюк намагався встановити кращий рекорд сезону, замовивши одразу 2.27, але усі три спроби були невдалими.

Відео: Дмитро Дем'янюк. Спроба на 2.09 на змаганнях у Чехії