VELKÁ CENA NOVÉHO MĚSTA NAD METUJÍ 2017

29 липня у Нове Място над Метуі (Чехія) пройшов другий етап міжнародного турніру з легкої атлетики. Четверо львівських легкоатлетів на обох етапах Гран-Прі потрапили на п'єдестал.

 У чешському Нове Място над Метуі пройшов другий етап чешського Гран-Прі, яке скаладається з двох змагань. Перший етап відбувся за чотири дні місті Табор (25 липня). Четверо львівських легкоатлетів виступили на змаганнях "VELKÁ CENA NOVÉHO MĚSTA NAD METUJÍ" у Чехії: Роман Ростикус та Костянтин Коляда - на дистанцій 3000 метрів, Дмитро Шеремет у метанні спису та Дмитро Дем'янюк у стрибках у висоту. На обох стартах усі четверо потрапили на п'єдестал пошани.

 Вихованці Віталія Тарнакіна після того як оформили переможний дубль в бігу на 3000 з/п в Таборі, посіли призові місця і на другому етапі, але вже у бігу на 3000м. Роман Ростикус на цій дистанції став другим, показавши час 8:30.89. Слідом за ним фінішував Костянтин Коляда. Його час 08:40.24. Переміг тут Адам Зенкл із Чехії (8:26.50).

 Дмитро Шеремет посів друге місце у метанні спису і як на першому старті так і на другому етапі. Чемпіон України у п'ятій спробі відправив снаряд на позначку 63.91. Переміг на обох етапах Владислав Полюнін із Узбекістану. Тут він показав результат 73.92.

  Дмитро Дем'янюк після перемоги на першому етапі у змаганнях зі стрибків у висоту із результатом 2.19 піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу і тут. Дмитро почав змагання з висоти 206см.,яку подолав з першої спроби. Висоту 2.11 львів'янин пропустив і наступну висоту (2.16) подолав також без помилок. Вже у ранзі переможця Дем'янюк намагався встановити рекорд турніру, замовивши 2.22, але усі три спроби були невдалими. Ще один українець Сергій Спільняк розділив друге місце із чехом Матіашом Далецкі з результатом 2.01м.