lvivska desyatka chempionat ukrainy z bigu na 10km

Сьогодні у Львові пройшов  Чемпіонат України з бігупо шосе на 10км. серед дорослих, молоді та юніорів "Львівська Десятка". До Вашої уваги результати виступу львівських легкоатлетів.

Команду Львівської області на цих змаганнях представило шестеро спортсменів. Львівська область посіла 4 загальнокомандне місце із сумою 182 очки. Перемогу із 365 очками здобула команда Рівненьської області. Друга у командному заліку - Харківська область (270 очко). Третьою завершила чемпіонат Волинська область,набравши у підсумку 230 очок.

Львівські легкоатлети змогли завоювати одну нагороду. Вихованець Ярослава Свища Ігор Желем став бронзовим призером у категорії "молодь" із результатом 32:58, поступившись другому місцю лише сімома секундами. В змаганнях серед дорослих серед чоловіків він зайняв найвищу позиціюсеред львів'ян. Він тут восьмий.  Ще один представник Львова Чигінь Назар став сьомим у молодіжній категорії із часом 34:25, та посів 14 позицію серед дорослих. Серед молоді у жінок четвертою стала Ірина Племянник (38:31) та посіла 11 місце серед дорослих. Також у категорії дорослих 14 фінішувала Петрова Оксана (42:35). У юніорській категорії п'ятою стала Тетяна Фесун (46:33).

lvivska desyatka chempionat ukrainy z bigu na 10km nagorodzhennya На фото: Ігор Желем на церемонії нагородження призерів у категорії "молодь"

Федерація легкої атлетики Львівської вітає Ігора Желема та його тренера Ярослава Свища з успішним виступом та бажає усім львівським легкоатлетам вдалого сезону!