кращі-легкоатлети-львівської-області-2017

Федерація легкої атлетики Львівської області визначила кращих легкоатлетів серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків за результатами виступів у 2017 році.

ДОРОСЛІ:

vasyl ivanytskiy tallinn european combined event championship flag

Серед чоловіків кращим легкоатлетом Львівщини став десятиборець Іваницький Василь (тренер Петринець Л.Р). Василь  здобув перемогу у складі збірної України  і посів четверте місце в особистій першості з результатом 7801 очок на командному Чемпіонаті Європи з десятиборств (1-2.07.17 Таллін,Естонія).  Також він виборов золото Чемпіонату України у приміщенні в семиборстві із результатом 5820 очок (17-19.02.17 м.Суми) та переміг на командному чемпіонаті країни у десятиборстві набравши 7624 очки. (6-7.06.2017).

13348842 782837518519007 691905261 n

Серед жінок найкращою легкоатлеткою Львівської бласті стала Райта Оксана. Вона стала 11 на Всесвітній Універсіаді  в Кореї (26.08.17) у в бігу на 3000м з/п з результатом 10.26,53 і взяла участь у Чемпіонаті Європи з кросу (10.12.17 Словакія). Також виборола перемогу у командному Чемпіонаті України у приміщенні на дистанції 2000м з перешкодами із результатом 6.48,08- (25-27.01.17 м.Запоріжжя) і на Чемпіонаті України в приміщенні на дистанції 3000м. з перешкодами з результатом 10.16,70 (17-19.02. м.Суми). Крім того здобула бронзову медаль командного Чемпіонату України в бігу на 3000м. з перешкодами (Луцьк 22 6-7.06) з результатом 10,26, та золоту медаль Чемпіонату України на тій самій дистанції з результатом 10,21.

МОЛОДЬ:

brnenska-latka-vadym-kravchuk

Кращим легкоатлетом області серед чоловіків у категорії U-23 став вихованець Валерія Лебедюка, стрибун у висоту, Вадим Кравчук. Вадим посів 19 місце на Чемпіонаті Європи серед молоді (13-17.07.17. Польща). Також він встановив особистий рекорд (2 метри 21 сантиметр) на Командному Чемпіонаті України, де піднявся на третю сходинку п'єдесталу. Із таким же результатом виборов срібло Чемпіонату України серед молоді (21-22.06.17 м.Кропивницький).

Серед жінок у цій віковій категорії кращою стала Ірина Племяник. Вона стала Чемпіонкою України серед молоді у приміщенні на дистанції 3000м. з перешкодами з результатом 11.03,51 (17-19.02. м.Суми). Посіла 9 місце на  Командному Чемпіонаті України у тій самій дисципліні (13 6-7.06.17 м.Луцьк) а також 4 місце на Чемпіонаті України серед молоді в бігу на 10000м (17.09.17 м.Львів).

ЮНІОРИ:

chempionat evropy u 20 Серед юніорів безспірно лідеркою Львівської області стала Чемпіонка Європи серед юніорів у естафетному бігу 4х400м. - Ірина Марчак20-23.07.17 у Італійському Гроссето Ірина українська естафетна команда показала час 3.32,82 і виборола золото Чемпіонату Європи U-20! Також у Гроссето вихованка Ольги Порошиної посіла 31 місце в особистому заліку на дистанції 200м. з результатом 24,89с. До того ж вона стала чемпіонкою країни серед юніорів  на  дистанціях 200м. та 400м.(26-28.06.17 м.Луцьк). А на матчевій зустрічі з легкої атлетики серед юніорів Україна-Кіпр-Ізраїль-Румунія-Білорусь в бігу на 100м. Ірина показала результат 11.96, обновила найвище досягнення Львівської області за електорнним хронометражем та здобула перемогу.

Серед чоловіків у цій віковій категорії кращим став Клоз Руслан. Руслан виборов бронзову нагороду на матчевій зустрічі Україна-Кіпр-Ізраїль-Румунія-Білорусь серед юніорів на дистанції 400 метрів з бар'єрами. Також вихованець Олександра Калантаєвського виборов срібло Чемпіонату України серед юніорів в бігу на 400м з бар'єрами з результатом 55,8с. (26-28.06.17 м.Луцьк) і посів 2 місце на Командному Чемпіонаті України серед юніорів на тій же дистанції (27-28.05.17 м.Луцьк).

ЮНАКИ:

Кращою спортсменкою області серед дівчат стала Шостак Маряна (тренери Федоренко В.Ф, Черних В.М). В складі естафетної команди з бігу 4х400м.  вона посіла 5 місце на Чемпіонаті світу серед юнаків  (12-16.07.17 Кенія) та 19 місце в особистому виді (400м).  Також завоювала бронзу на міжнародній юнацькій матчевій зустрічі Туреччина-Україна-Білорусь в особистому виді (400м.) та здобула перемогу в складі естафетної команди (400-300-200-100м). Стала чемпіонкою країни серед юнаків в бігу на 400м. (18-20.06.17. м.Кропивницький).

Кращим атлетом серед юнаків став також вихованець  Федоренка В.Ф та Черниха В.М - Андрухів Максим. Він посів 13 місце на Європейському олімпійському фестивалі в бігу на 110 м. з бар'єрами із результатом 15,08с. (22-30.07.17 Угорщина), і виборов срібло чемпіонату України серед юнаків на тій же дистанції з результатом14,65с. (18-20.06.17. м.Кропивницький).

КРАЩИМИ ТРЕНЕРАМИ РОКУ ВИЗНАНІ ЛЮБОВ ПЕТРИНЕЦЬ ТА ОЛЬГА ПОРОШИНА!

ФЛАЛО ВІТАЄ СПОРТСМЕНІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ ІЗ ВИСОКИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ ТА РЕЗУЛЬТАТАМИ ТА БАЖАЄ УСПІХІВ У НАСТУПНОМУ РОЦІ!

Про місце та час відзначення кращих спортсмені буде повідомлено згодом на сайті ФЛАЛО.