flalo-2017-pidsumky

Вдалі виступи львівських легкоатлетів, придбання фотофінішу та нової стрибкової ями, проведення всеукраїнських змагань на високому рівні, впровадження електронного офісу.. Про ці та інші здобутки ФЛАЛО у 2017 році читайте далі.

Цього року львівські легкоатлети потрапили до збірних команд в усіх вікових категоріях. Такого результату львівська легка атлетика не пам’ятає вже впродовж десятиліть. Найприємнішими здобутками стали звичайно ж перемога Василя Іваницького у складі збірної України на Командному Чемпіонаті Європи з багатоборств та перемога Ірини Марчак у складі естафетної команди на Чемпіонаті Європи серед юніорів!

pro2Ще однією приємною подією для Львівської легкої атлетики стало придбання ЛКП «Спортресурс» комплекту фотофінішу та автохронометражу Finish Lynks Pro вартістю 800000 грн., сертифікованого Міжнародним Олімпійським комітетом, що дає змогу проводити у Львові легкоатлетичні змагання найвищого рівня у майбутньому. Фотофініш уже використовується навіть на дитячих змаганнях обласного рівня.

За словами ректора ЛДУФК Євгена Приступи у 2018 році ФЛАЛО очікує нове легкоатлетичне покриття на стадіоні Львівського державного університету фізичної культури.

На високому рівні проведені міжнародні та всеукраїнські турніри, такі як: Чемпіонат України з бігу на 10км. “Львівська десятка”, Відкритий Кубок Львова легкої атлетики, та міжнародні змагання зі стрибків у висоту “Меморіал Олексія Дем’янюка”. Вперше для легкої атлетики Львова турніри "Відкритий Кубок Львова з легкої атлетики" та "Меморіал О.Дем'янюка" транслювалися на всю країну у прямому ефірі на телеканалі X-Sport та онлайн.

Цього року ФЛАЛО разом з Федерацією легкої атлетики впроваджує роботу системи “електронний офіс”, яка уже почала працювати. Система дозволить повністю атоматизувати прийом та подачу заявок на змагання шляхом створення електронних профілів спортсменів, вести статистику результатів спортсменів, контролювати членство у федерації.

Також обновився і інвентар для стрибків у висоту. Спортивний Клуб «Висота» за сприяння Львівської міської ради придбав нову яму для стрибків у висоту та ангар для її зберігання на відкритому стадіоні.

У цьому році повноцінно запрацював новий сайт Федерації легкої атлетики Львівської області, у якому налагоджено зворотній звязок з користувачами та повне інформаційне висвітлення спортивних подій як України так і області.

На високому рівні проведений ряд заходів з позастадіонного бігу: Чемпіонат України з гірського бігу, Чемпіонат Україниз бігу на 10 км. “Львівська десятка”, Львівський півмарафон, та різні легкоатлетичні пробіги за підтримки ФЛАЛО.

Вперше за останній час визначено та буде відзначено в січні кращих легкоатлетів та тренерів області за підсумками 2017 року.

Виступи збірної команди області на всеукраїнських змаганнях:

• Треті по молоді, шості по дорослим, четверті у багатоборстві. Такий результат виступу львівської команди на Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді, що проходив 17-19 лютого у Сумах.
  • На Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів львівські легкоатлети вибороли 11 медалей та здобули високе п'яте місце у командному заліку.
  •  На Чемпіонаті України в приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші): Львів'яни взяли участь у 12 фіналах, і здобули 12 командне місце
  •  На Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих: Львівська область здобула 6 нагород та посіла високе шосте місце.
  • Чемпіонат України серед юніорів: Лівівська область посіла у командному заліку сьоме місце із 24 представлених регіонів.
  • Львівська команда посіла шосте місце на молодіжному Чемпіонаті України.
  • Командний Чемпіонат України та Чемпіонат України з багатоборств: Лівівська область у командному заліку посіла шосте місце із 26-ти представлених регіонів на Командному Чемпіонаті а також стала третьою у підсумку на Чемпіонаті України з багатоборств
  • Командний чемпіонат України серед юніорів: У командному заліку Львівська область посіла 7 місце
  •  Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 року народження та молодші): Лівівська область  у командному заліку посіла одинадцяте місце.

Виступи львів'ян у складі збірних команд України:

vasyl ivanytskiy tallinn european combined event championship shot put

на фото: Василь Іваницький на Командному Чемпіонаті Європи з багатовобрств

Серед дорослих:

Василь Іваницький переміг на Командному Чемпіонаті України з багатоборств та відібрався до збірної України на Командний Чемпіонат Європи з багатоборств , де у складі команди став переможцем та четвертим в особистому заліку з особистим рекордом.
Дмитро Дем'янюк та Роман Ростикус перемогли на Командному Чемпіонаті України та увійшов виступали на Командному Чемпіонаті Європи (Суперліга). Українська збірна у підсумку посіла шосте місце. Дмитро Дем'янюк посів шосте місце у стрибках у висоту. Уперше в складі збірної команди України дебютував Роман Ростикус який посів 11 місце.
Оксана Райта взяла участь у складі збірної команди в Чемпіонаті Європи з кросу.

chempionat ukrainy u 23

Серед молоді:

Вадим Кравчук втановив у сезоні особистий рекорд,та став призером Чемпіонату України серед молоді . Це дало змогу Вадиму потрапити до складу збірної команди на Чемпіонат Європи серед молоді, який пройшов у польському Бидгощі 13-16 липня.

chempionat evropy u 20

Серед юніорів:

Ілона Заскалько та Ірина Марчак перемогли на Чемпіонаті України серед юніорів та взяли участь у Чемпіонаті Європи серед юніорів(U-20) де Ілона Заскалько посіла 13 місце у стрибках у висоту а Ірина Марчак у складі естафетної команди в бігу 4х400м стала ЧЕМПІОНКОЮ ЄВРОПИ!
На міжнародній матчевій зустрічі серед юніорів (Україна-Кіпр-Ізраїль-Румунія-Білорусь) львівські атлети вибороли три нагороди: Вікторія Банира посіла друге місце у метанні списа. Ще одне срібло виборола Ірина Марчак в бігу на 100м. Бронзову нагороду на матчевій зустрічі на дистанції 400 метрів з бар'єрами виборов Кльоз Руслан.

Серед юнаків:

Мар'яна Шостак відібралась до збірної команди України на Чемпіонат світу серед юнаків (U-18) у Найробі, де посіла четверте місце в складі естафетної команди 4*400м. Також Мар'яна посіла третє місце на міжнародній матчева зустріч збірних команд України, Туреччини та Білорусі (U-18) в бігу на 400м. А у естафеті 400-300-200-100м. команда українських дівчат здобула перемогу. Мар'яна тут бігла третій етап - 300 метрів. Андрухів Максим попав у команду на юнацький Європейський Олімпійський Фестиваль (Дьйор,Угорщина).