chempionat-ukrainy-z-legkoi-atletyky-sered-yunakiv-v-vprymishchenni-2018

 З 30 січня по 1 лютого Суми приймали Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Пропонуємо ознайомитись із результатами виступу Львівської команди.

  У командному заліку Львівська область посіла 14 місце із суммою 258 очків. Кращою стала команда Харківської області (786 очок). На другій сходинці в командному заліку - Дніпропетровська область, яка набрала лише на 20 очок менше за харківчан (766 очок). Третя - Київська область, яка набрала 758 очок.  У командному заліку серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл 22-гою в рейтингу стала  Буська ДЮСШ. У її активі 45 очок. 

 З золотою нагородою Командного чемпіонату до Львова повернувся лише Максим Андрухів. Він здобув перемогу в бігу на 60 метрів з бар'єрами із результатом 8.15с. За крок до п'єдесталі зупинились Юрій Васічкін (400м. - 50.68с.) та Гавриляк Орест (2000метрів з перешкодами - 6:29.93с.)

ФЛАЛО вітає Андрухіва Максима та тренерів із вдалим виступом та бажає успіхів на Чемпіонаті України серед юніорів, який пройде вже за 3 дні у Сумах! 

Результати львівських легкоатлетів на Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків які увійшли до підрахунку командної першості:

Спортсмен Дата
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери
АНДРУХІВ Максим 07.09.2001 60 м з/б (0.914) ф 8.15 1gold medal icon КМС 50   У Федоренко В.Ф., Черних В.М., Хіміон Т.В.
ВАСІЧКІН Юрій 20.04.2001 400 м ф 50.68 4 I 31   МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М., Сташків М.В.
СОКОЛОВ Остап 17.08.2001 200 м ф 23.59 5 I 30   У   
ГАВРИЛЯК Орест 06.04.2001 2000 м з/п ф 6:29.93 4 II 21   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
ЛІСТУНОВА Аліна 26.09.2003 потрійний ф 11.10 8 III 17   МОН Хомяк О.В., Середоха Б.Р.
РЕГАН Руслан 28.04.2002 200 м пф 24.39 18 II 17   МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М., Сташків М.В.
ГОЛОВЧАНСЬКИЙ Любомир 19.04.2002 сбр     3503 9   16   ЗСУ Петринець Л.Р
БОРУЦЬКИЙ Назар 13.10.2001 висота ф 1.85 9 II 16   К Скалоцька М.В.
БРАТЕЙКО Христина 07.05.2003 3000 м ф 11:33.74 9 II 16   МОН Єретик В.Ю.
ПАВЛУХ Вікторія 20.04.2005 c/х 3000 м ф 16:53.17 10 III 15   МОН Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
СЕМЕНЮК Павло 09.07.2002 800 м з 2:06.51 11 II 14   МОН Сташків М.В., Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
ДАХНІЙ Віталій 08.05.2002 сбр     2511 17   8   ЗСУ Петринець Л.Р
КАПЕРИЗ Ростислав 02.07.2005 сбр     1317 20   5   ЗСУ Петринець Л.Р
ЯНОВСЬКИЙ Володимир 08.03.2001 400 м з 54.99 23 III 2   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
ЛЕФТЕР Олександра 12.10.2004 c/х 3000 м ф 18:38.50 26 I юн     МОН Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
РОДЧЕНКОВ Нікіта 02.10.2001 200 м з 24.86 40 II     МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
СОВІК Яна 30.10.2001 200 м з 28.91 63       У