chempionat ukrainy z legkoatletychnogo dvoborstva foto

2-3 березня в легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ відбувся чемпіонат України з двоборства серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші).

Команда Львівської області виїзджала у складі 34-х спортсменів. Збірна області зайняла 5 місце у загальнокомандному заліку. Серед команд ДЮСШ 4 місце посіла ДЮСШ м.Буськ. 15 місце за ДЮСШ № 2 м.Червоноград. Всього брало участь 75 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Призерами змагань стали:

gold medal icon І місце - Братейко Христина ( 1500 з\п + 800 ) - ДЮСШ м.Буська тр. Єретик В.Ю. та Ліщинська І.В.
gold medal icon І місце Павлух Вікторія ( с\х 1 км + с\х 3 км) - ДЮСШ м.Буська тр. Єретик В.Ю. та Ліщинська І.В.

silver medal iconІІ місце - Лефтер Олександра( с\х 1 км + с\х 3 км) - ДЮСШ м.Буська тр. Єретик В.Ю. та Ліщинська І.В.

silver medal iconІІ місце- Бук Марта ( 1500 з\п + 800 ) - ДЮСШ № 10 м.Львів тр. Сташків А.Ю.

Змагання зібрали майже 800 учасників з усіх куточків України. За традицією спортсмени обирали два види, в яких хотіли виступати, їхні результати переводилися в очки, підсумовувалися, і за сумою балів визначалися найкращі.

За підсумками чемпіонату України перемогу в командному заліку здобула збірна Київської області. Другими стали представники Дніпропетровщини, третіми – юні столичні атлети. Залік ДЮСШ виграла білоцерківська школа «Олімп», СДЮШОР – ЖСДЮСШОР (Житомир). Повні результати змагань – за ЦИМ посиланням.