підвищення кваліфікації
03 травня 2018 року о 14:00 на базі Львівського державного університету фізичної культури пройдуть Курси підвищення кваліфікації та сертифікації тренерів з легкої атлетики.

Відповідно до плану роботи Федерації легкої атлетики України та системи Міжнародної федерації легкої атлетики (ІААФ) заплановано проведення курсів підвищення кваліфікації та сертифікації тренерів з легкої атлетики України 2 рівня (тренери клубів та навчальних закладів). До участі в курсах запрошуються тренери ДЮСШ, СДЮШОР, УОР і спортивних клубів м. Львова й Львівської області, студенти старших курсів та усі бажаючі.
Доповідачами на курсах будуть Тиртишник В’ячеслав Григорович – державний тренер України з легкої атлетики, Величко Олександр Іванович – член комплексної наукової групи Збірної команди України; Заслужений працівник фізичної культури і спорту; та Конестяпін Володимир Григорович – доцент кафедри легкої атлетики ЛДУФК, кандидат педагогічних наук, офіційний лектор ІААФ.
Програма курсів передбачає такі доповіді:
1. Організація та хід підготовки легкоатлетів України в Олімпійському циклі.
2. Сучасні технології тренувального процесу на прикладі бігу на 3000 м з перешкодами.
3. Система навчання та сертифікації тренерів ІААФ.
4. Фізична та технічна підготовленість легкоатлетів-стрибунів.
Також заплановано виступ відповідального секретаря приймальної комісії Львівського державного університету фізичної культури Худоби В.В., який ознайомить присутніх з правилами та особливостями прийому до ЛДУФК у 2018 році.
Місце проведення курсів: НСК-КСБ ЛДУФК «СКІФ», кафедра легкої атлетики (м. Львів, вул. Черемшини, 17).