yunatska matcheva zustrich tel aviv israel

13 травня у Тель-Авіві завершилась юніорська матчева зустріч між командами України, Ізраїлю, Білорусі, Кіпру та Румунії. Українська команда здобула перемогу. Приємно що доклалися до цього і львівські легкоатлети.

У Ізраїлі українська збірна команда посіла перше місце із загальною сумою у 124 очки. Другою стала команда  Румунії , яка набрала 92 очки, а третє місце отримала команда Кіпру із сумою у 80 очок.

Львів на метчевій зустрічі представили дві легкоатлетки: Вікторія Банира у метанні спису та Шостак Мар'яна в бігу на 400 метрів. І обидві повернулись додому із нагородами! Мар'яна подолала 400-метрову дистанцію за 55.86с. та здобула бронзову медаль! Вікторія зуміла відправити спис на позначку 44.24м. і піднятись на другу сходинку п'єдесталу.

Федерація легкої атлетики Львівської області вітає спортсменок та їхніх тренерів з вдалим початком сезону та бажає перемог у наступних стартах!