chempionat ukrainy z girskogo bigu vgoru vnyz 2018 foto

27 травня у Яремче відбувся Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз). Львівська область посіла друге командне місце. Гудак Марія та Олександр Ченікало стали Чемпіонами країни та здобули звання майстра спорту.

Львівську область на цьому чемпіонаті представили восьмеро легкоатлетів, які разом здобули 461 очко. Це дало змогу збірній області посісти друге загальнокомандне місце із 12 областей учасників. Перемогла команда Сумської області (595 очок).

Приємно що двоє легкоатлетів не тільки піднялись на найвищу сходинку п'єдесталу а й здобули звання Майстра спорту України! Гудак Марія на дистанції 8 кілометрів показала найкращий час 42:12 і завоювала золоту нагороду в категорії жінок. Олександр Ченікало став переможцем на дистанції 12 кілометрів серед чоловіків із часом 53:10.

Повні РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ можна преглянути за посиланням>>

Федерація легкої атлетики Львівської області вітає спортсменів та їхніх тренерів із нагородами та отриманими званнями, та бажає успіху у подальших стартах!