komandnyi chempionat ukrainy sered yunioriv z legkoi atletyky 2018 lutsk

2-3 червня у Луцьку пройшов командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Львівська команда здобула 9 нагород і посіла 5 командне місце.

 

Збірна Львівської області набрала в загальнокомандному заліку 448 очок і посіла п'яте місце серед 24 команд.  У активі львівських легкоатлетів одна золота нагорода, три срібних та п'ять бронзових!

 Єдину перемогу збірній області принесла Матвійок Анастасія у стрибках у висоту, де вона показала результат 175см. і виявилась кращою за спробами.

 Срібні нагороди завоювали Банира Вікторія (метання спису - 49.58м.), Шостак Мар'яна (біг 400м з/б - 1:00.83) та Гедз Юлія на дистанції 1500м. (4:43.31)

  Ілля Білик,окрім того що піднявся на третю сходинку п'єдесталу у спортивній ходьбі на 10км. (43:49.16), виконав норматив для участі у чемпіонаті світу серед юніорів що пройде 10-15 липня у Тампере (Фінляндія). Окрім нього треті місця посіли: Шостак Мар'яна (400м. - 55.76), Лавський Владислав (стрибки у висоту - 205см.), Козак Станіслав (5000м. - 16:18.23) та Гаюк Віталій у десятиборстві із сумою 5400 очок.

 Успішними були і виступи Назара Боруцького та Максима Андрухіва. Назар у стрибках у висоту хоч і посів п'яте місце,проте виконав норматив для участі у чемпіонаті Європи серед юнаків, що пройде  5-8 серпня у м.Дьйор (Угорщина). Максим Андрухів біг у Луцьку  юніорські бар єри, і перед  тим виступав на юнацькому чемпіонаті України (28-29.05.2018, Кропивницький) та також виконав норматив для участі у чемпіонаті Європи серед юнаків.

ФЛАЛО вітає спортсменів та тренерів із успішними виступами та бажає успіху у наступних змаганнях!

ПРИЗЕРИ Командного Чеспіонату України серед юніорів:

 

Спортсмен Дата
нар.
Вид Результат Місце Розр Очки ФСТ Тренери
МАТВІЙОК Анастасія 07.08.1999 висота 1.75 gold medal icon1 КМС 24 К Скалоцька М.В., Захарченко М.П.
БАНИРА Вікторія 07.04.1999 спис 600 гр 49.58 silver medal icon2 КМС 23 К Тихомиров А.М. , Борькін В.П.
ШОСТАК Мар'яна 24.10.2000 400 м з/б (0.762) 1:00.83 silver medal icon2 КМС 23 МОН Кондрацька Г.Д., Федоренко В.Ф., Черних В.М.
ГЕДЗ Юлія 05.07.2000 1500 м 4:43.31 silver medal icon2 I 23 МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський О.Ю.
БІЛИК Ілля 28.06.1999 с/х 10000 м 43:49.16 bronze medal icon3 КМС 22 МОН Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
ШОСТАК Мар'яна 24.10.2000 400 м 55.76 bronze medal icon3 I 22 МОН Кондрацька Г.Д., Федоренко В.Ф., Черних В.М.
ГАЮК Віталій 07.02.1999 десятиборство 5400 bronze medal icon3 II 22 ЗСУ Петринець Л.Р
КОЗАК Станислав 19.09.1999 5000 м 16:18.23 bronze medal icon3 II 22 МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Єретик В.Ю.
ЛАВСЬКИЙ Владислав 16.03.2000 висота 2.05 bronze medal icon3 КМС 21 Д Скалоцька М.В., Таратухіна Н.П.

 

 

 

Спортсмен Дата
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери
Залік : 0 Підсумок:  
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості:  
МАТВІЙОК Анастасія 07.08.1999 висота ф 1.75 1 КМС 24 К Скалоцька М.В., Захарченко М.П.
БАНИРА Вікторія 07.04.1999 спис 600 гр ф 49.58 2 КМС 23 К Тихомиров А.М. , Борькін В.П.
ШОСТАК Мар'яна 24.10.2000 400 м з/б (0.762) ф 1:00.83 2 КМС 23 МОН Кондрацька Г.Д., Федоренко В.Ф., Черних В.М.
ГЕДЗ Юлія 05.07.2000 1500 м ф 4:43.31 2 I 23 МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський О.Ю.
БІЛИК Ілля 28.06.1999 с/х 10000 м ф 43:49.16 3 КМС 22 МОН Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
ШОСТАК Мар'яна 24.10.2000 400 м ф 55.76 3 I 22 МОН Кондрацька Г.Д., Федоренко В.Ф., Черних В.М.
ГАЮК Віталій 07.02.1999 дбр юнр 5400 3 II 22 ЗСУ Петринець Л.Р
КОЗАК Станислав 19.09.1999 5000 м ф 16:18.23 3 II 22 МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Єретик В.Ю.
АНДРУХІВ Максим 07.09.2001 110 м з/б (0.990) ф 15.00 4 КМС 22 У Федоренко В.Ф., Черних В.М., Хіміон Т.В.
ШАБЛЯ Марія-анастасія 04.12.2000 потрійний ф 12.00 4 I 22 МОН Хомяк О.В.
ЛАВСЬКИЙ Владислав 16.03.2000 висота ф 2.05 3 КМС 21 Д Скалоцька М.В., Таратухіна Н.П.
БОЙЧУК Христина 01.01.1999 ядро 4 кг ф 11.73 4 II 21 МОН Західний В.Р.
ЖУРАВСЬКИЙ Володимир 20.12.1999 ядро 6 кг ф 14.73 5 II 21 МОН Західний В.Р., Бойчук І.А.
БОЙЧУК Христина 01.01.1999 молот 4 кг ф 35.31 5 III 21 МОН Західний В.Р.
ШАБЛЯ Марія-анастасія 04.12.2000 довжина ф 5.35 7 II 19 МОН Хомяк О.В.
ГЕДЗ Юлія 05.07.2000 800 м ф 2:18.56 8 I 19 МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський О.Ю.
ВАСІЧКІН Юрій 20.04.2001 400 м ф 50.50 7 I 18 МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М.
ВАСІЧКІН Юрій 20.04.2001 200 м ф 22.67 9 I 18 МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М.
ЧОРОПІТА Даша 11.11.1999 100 м з 13.25 12 II 17 МОН Свищ Я.С., Романюк В.В.
ПАЛЮХ Володимир 22.07.2000 диск 1,75 кг ф 25.15 15 15 МОН Західний В.Р.
ГОЛУБ Анна 27.11.2000 200 м ф 26.12 14 I 14 МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М., Журавчак П.В.
ГЛУШКО Віталій 23.05.2000 100 м з 11.72 20 II 10 С Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
ДАНИЛЮК Богдан 07.05.1999 800 м ф 2:02.59 30 II 9 МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б.
БОРУЦЬКИЙ Назар 13.10.2001 висота ф 2.00 5 I К Скалоцька М.В.
СОЛОДУХА Тетяна 17.01.2000 висота ф 1.55 7 II К Скалоцька М.В., Хомяк О.В.
ПРИЙМАК Вадим 20.09.2000 висота ф 1.85 8 II ЗСУ Бедненко С.Р.
ГОЛУБ Анна 27.11.2000 100 м з 13.29 13 II МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М., Журавчак П.В.
ЧОРОПІТА Даша 11.11.1999 400 м ф 1:00.01 13 II МОН Свищ Я.С., Романюк В.В.
ГЛАДІЙ Богдан 13.06.2000 ядро 6 кг ф 11.70 14 I юн МОН Західний В.Р.
ГРИГОР'ЄВА Юлія 15.02.2000 100 м з 13.34 15 II С Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
ПАЛЮХ Володимир 22.07.2000 ядро 6 кг ф 10.79 15 II юн МОН Західний В.Р.
ГЛУШКО Віталій 23.05.2000 200 м ф 23.03 16 I С Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
РУЗАК Юлія 29.09.2000 100 м з 13.46 17 III У Дорак Т.Й.
РУЗАК Юлія 29.09.2000 200 м ф 26.61 19 II У Дорак Т.Й.
ЧОРНОБАЙ Юлія 27.06.1999 100 м з 13.86 19 III МОН Свищ Я.С.
ЧОРОПІТА Даша 11.11.1999 200 м ф 26.75 20 II МОН Свищ Я.С., Романюк В.В.
ГРИГОР'ЄВА Юлія 15.02.2000 200 м ф 26.89 23 II С Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
ЧОРНОБАЙ Юлія 27.06.1999 200 м ф 27.98 29 III МОН Свищ Я.С.
АНДРУХІВ Максим 07.09.2001 110 м з/б (0.990) з 14.80 q КМС У Федоренко В.Ф., Черних В.М., Хіміон Т.В.
ГАЮК Віталій 07.02.1999 диск 1,75 кг ф 30.83 ЗСУ Петринець Л.Р
ГАЮК Віталій 07.02.1999 400 м ф 53.09 II ЗСУ Петринець Л.Р
ГАЮК Віталій 07.02.1999 висота ф 1.86 II ЗСУ Петринець Л.Р
ГАЮК Віталій 07.02.1999 100 м ф 12.16 III ЗСУ Петринець Л.Р
ГАЮК Віталій 07.02.1999 110 м з/б (0.990) ф 16.58 III ЗСУ Петринець Л.Р
ГАЮК Віталій 07.02.1999 довжина ф 6.26 III ЗСУ Петринець Л.Р
ГАЮК Віталій 07.02.1999 спис 800 гр ф 43.32 III ЗСУ Петринець Л.Р
ГАЮК Віталій 07.02.1999 ядро 6 кг ф 12.20 I юн ЗСУ Петринець Л.Р
ГАЮК Віталій 07.02.1999 1500 м ф 5:07.01 II юн ЗСУ Петринець Л.Р
ТОМАШІВСЬКИЙ Денис 19.09.2000 100 м з DNS МОН
ТОМАШІВСЬКИЙ Денис 19.09.2000 200 м ф DNS МОН
ГОЛУБ Анна 27.11.2000 4х100 м ф DQ 163.3 МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М., Журавчак П.В.
ГРИГОР'ЄВА Юлія 15.02.2000 4х100 м ф DQ 163.3 С Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
РУЗАК Юлія 29.09.2000 4х100 м ф DQ 163.3 У Дорак Т.Й.
ЧОРОПІТА Даша 11.11.1999 4х100 м ф DQ 163.3 МОН Свищ Я.С., Романюк В.В.
МІСІКЕВИЧ Матіс 29.10.2000 висота ф NM Лебедюк В.І.
ГАЮК Віталій 07.02.1999 жердина ф NM ЗСУ Петринець Л.Р