orysya demyanyuk mochulska matcheva zustrich minsk ukraina bilorus baltyka balkany

22 червня Мінськ приймав міжнародну матчеву зустріч збірних Білорусі, Балканських країн, Балтійський країн і України. Серед призерів зустрічі і львівська легкоатлетка Орися Дем'янюк.

 Легкоатлетична матчева зустріч була приурочена до відкриття оновленого стадіону "Динамо", який офіційно відкрився 21 червня. Участь в урочистому заході взяв і президент Білорусі Олександр Лукашенко. Ця подія стала репетицією до проведення других Європейських ігор, які наступного року прийме білоруська столиця. Слід зазначити високий рівень проведення заходу. Окрім вищого керівництва Білорусі матч відвідали президент ІААФ Себастьян Коу, президент ЄА Свен-Арне Хансен, президент Асоціації Балканських атлетичних федерацій Добромір Карамарінов.
 Українська команда за кількістю набраних очок посіла друге місце, поступившись лише господарям – білорусам. Українці, як і атлети зі збірної Балканських країн, набрали 138 очок, але посіли вище місце за додатковими показниками. Наші атлети перемогли у п’ятьох дисциплінах, у той час як балканці – лише двічі. Крім того українці два рази піднімалися на другу і три на третю сходинки. У білорусів 160 очок.

 З львівських легкоатлетів збірну команду представляло подружжя Дем'янюків ( Дмитро Дем'янюк у стрибках у висоту, а Орися Дем'янюк у бігу на 800 метрів) та Ірина Племянник ( біг на 3000 метрів з перешкодами).

orysya demyanyuk mochulska matcheva zustrich minsk ukraina bilorus baltyka balkany 2

На фото: Орися Дем'янюк (Джерело фото - сайт БФЛА)

 Приємною подією стала бронзова нагорода Орисі Дем'янюк. Після серії призових мість на міжнародних турнірах Орися і тут змогла піднятись на п'єдестал, подолавши дистанцію за 2.06,32. Швидше пробігли лише "господарки" змагань, білоруски Борисевич Дарья (2.04,78) та Немогай Ольга (2.06,07).

demyanyuk dmytro matcheva zustrich minsk ukraina bilorus baltyka balkany

На фото: Дмитро Дем'янюк. Спроба  на висоті 2.20м. (Джерело фото - сайт БФЛА)

 Дмитро Дем'янюк та Ірина Племянник фінішували ободвоє на сьомих місцях. Дмитро взяв початкову висоту 210см, і після невдалої спроби на 2.15 переніс дві спроби на насупну висоту (2.20м) та нажаль обидві спроби не принесли успіху. Лідерами тут також були білоруси: переміг Максим Нєдосеков з результатом 230см., Андрєй Скабейка другий (223см), представник Балтії Глебаускас Андріюс - третій (220см.).

iryna plemyannyk matcheva zustrich minsk ukraina bilorus baltyka balkany 2

На фото: Ірина Племянник. (Джерело фото - сайт БФЛА)

 Ірина Племянник на дистанції 3000 метрів з перешкодами показала час 11.23,47. І у цьому виді кращою стала білоруська легкоатлетка. Золото у Куделич Світлани (9.47,92), срібло за спортсменкою з Балкан Коэн Адвою (9.48,48), Шабанова Татьяна із Білорусі третя (10.14,63)

ФОТОГАЛЕРЕЯ ВИСТУПУ ЛЬВІВ'ЯН НА МАТЧЕВІЙ ЗУСТРІЧІ В МІНСЬКУ:


ФЛАЛО вітає Орисю Дем'янюк і її тренерів Віталія та Ольгу Тарнакіних із успішним виступом. Бажаємо спортсменам успіху на Командному Чемпіонаті України, який сьогодні стартує у Кропивницькому!