komandnyi chempionat ukrainy z legkoi atletyky

25-26 червня в Кропивницькому відбувся один з основних національних стартів літнього легкоатлетичного сезону – командний чемпіонат України, а також особистий чемпіонат України з багатоборств. Про виступ львівської збірної в Кропивницькому читайте далі.

 

 Вдало у кропивницькому виступили спортсмени з видів витривалості. Тут львів'яни набрали 850 очків та стали третіми у командному заліку, поступившись лише командам Київської (910 очок) та Харківської областей (980 очок). Значною мірою доклались до цього результату вихованці Віталія Тарнакіна: Роман Ростикус здобув золото на дистанції 3000 метрів з перешкодами (8:57.50) а Костянтин Коляда  у бігу на 5000 метрів (14:30.52), а Орися Дем'янюк, яка лише за два дні до Командного Чемпіонату виборола медаль міжнародної матчевої зустрічі у Мінську, і тут здобула бронзову нагороду в бігу на 1500 метрів (4:29.13).

 У десятиборстві на найвищу сходинку п'єдесталу піднявся Василь Іваницький, який набрав 7708 очків. Також першим став Вадим Кравчук, який у стрибках у висоту  зумів показати кращий результат сезону і подолав планку на висоті 220см.

 Бронзові нагороди вибороли також:

  • Голембовська Оля у метанні спису (47.92),
  • Племянник Ірина після виступу міжнародній матчевої зустрічі у Мінську на дистанції 3000 метрів з перешкодами (11:07.65)
  • Естафетна команда 4х400м. (Механчук Рената, Коваль Лілія, Остимчук Іванна, Харченко Романа - 3:54.53)

Федерація легкої атлетики Львівської області вітає спортсменів та тренерів з успішними виступами та бажає успіху на Чемпіонаті України серед молоді (Бахмут 07-08.07.2018) та дорослому Чемпіонаті України, який пройде з 18 по 24 липня у Луцьку !

РЕЗУЛЬТАТИ ЛЬВІВСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ НА КОМАНДНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Спортсмен Дата
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки ФСТ Тренери
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 дбр     7708 gold medal icon1 МС 150 ЗСУ Петринець Л.Р
КРАВЧУК Вадим 28.10.1996 висота ф 2.20 gold medal icon1 МС 150 Д Лебедюк В.І., Скалоцька М.В.
КОЛЯДА Костянтин 08.06.1993 5000 м ф 14:30.52 gold medal icon1 КМС 100 Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Гаєвський М.П.
РОСТИКУС Роман 18.08.1991 3000 м з/п ф 8:57.50 gold medal icon1 КМС 100 Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Гаєвський М.П.
КОЛЯДА Костянтин 08.06.1993 3000 м ф 8:20.79 bronze medal icon3 КМС 80 Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Гаєвський М.П.
ГОЛЕМБОВСЬКА Оля 30.08.1991 спис 600 гр ф 47.92 bronze medal icon3 КМС 70 МОН Журавчак П.В.
ДЕМ'ЯНЮК (МОЧУЛЬСЬКА) Орися 23.06.1992 1500 м ф 4:29.13 bronze medal icon3 КМС 70 Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Єретик В.Ю.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 4х400 м ф 3:54.53 bronze medal icon3 I 70 МОН Свищ Я.С., Саулевич Н.В.
ПЛЕМЯННИК Ірина 16.01.1997 3000 м з/п ф 11:07.65 bronze medal icon3 I 70 Д Єретик В.Ю., Лещишин О.І., Сташків М.В.
РАЙТА Оксана 05.03.1993 3000 м ф 9:38.60 4 КМС 60 Д Кретів О.М., Лещишин О.І.
РАЙТА Оксана 05.03.1993 5000 м ф 16:36.17 4 КМС 60 Д Кретів О.М., Лещишин О.І.
ДУТКЕВИЧ Вікторія 30.12.1997 3000 м з/п ф 11:27.99 4 I 60 МОН Свищ Я.С., Єретик В.Ю.
ЖЕЛЕМ Ігор 02.01.1997 3000 м з/п ф 9:12.27 5 КМС 60 Д Свищ Я.С., Крижанівський О.А.
РОСТИКУС Роман 18.08.1991 3000 м ф 8:24.94 5 КМС 60 Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Гаєвський М.П.
ГОНЬКО-ЛЯШЕНКО Юлія 14.01.1992 спис 600 гр ф 46.51 5 КМС 50 ЗСУ Борькін В.П., Римко В.О., Римко В.В.
ДЕМ'ЯНЧУК Степан 23.12.1996 ядро 7,260 кг ф 17.15 5 КМС 50 К Західний В.Р., Борькін В.П., Бойчук І.А.
СЛІСЕНКО Сергій 29.12.1996 висота ф 2.10 5 КМС 50 Д Лебедюк В.І., Скалоцька М.В.
ГОРЕВИЧ Валентин 06.01.1998 4х400 м ф 3:21.95 5 I 50 МОН Свищ Я.С.
ЧАПЛЯ Назарій 16.04.1997 5000 м ф 14:53.65 5 I 50 МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Гаєвський М.П.
НАЗАРУК Артур 10.03.1996 100 м ф 10.71 6 КМС 40 ЗСУ Порошина О.В. , Федоренко В.Ф., Пікунова М.М.
ЄВДОКИМОВА Тамара 06.11.1994 спис 600 гр ф 43.90 6 I 40 К Борькін В.П., Федорок А.Г.
ГНАТЮК Олександр 14.04.1997 3000 м з/п ф 9:23.77 7 I 40 МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 дбр     5783 8 I 30 ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
КЛЬОЗ Руслан 24.01.1998 400 м з/б (0.914) ф 54.58 9 КМС 20 МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
НАЗАРУК Артур 10.03.1996 200 м ф 21.61 9 КМС 20 ЗСУ Порошина О.В. , Федоренко В.Ф., Пікунова М.М.
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 800 м ф 2:13.48 9 КМС 20 Д Сазонова В.І., Свищ Я.С.
ОЛІФЕРОВСЬКИЙ Ілля 05.08.1998 висота ф 2.00 9 I 20 ЗСУ Лебедюк В.І., Романенко І.М.
РИМАРУК Віталій 13.09.1998 диск 2 кг ф 46.36 9 I 20 К Західний В.Р., Бойчук І.А.
ТРОХІМЧУК Юрій 25.12.1995 400 м ф 48.41 10 КМС 15 К Калантаєвський О.Ю., Федоренко В.Ф., Кретів О.М.
МАТВІЙОК Анастасія 07.08.1999 висота ф 1.70 10 I 15 К Скалоцька М.В., Захарченко М.П.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 4х400 м ф 3:54.53 bronze medal icon3 I   МОН Сазонова В.І., Свищ Я.С.
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 4х400 м ф 3:54.53 bronze medal icon3 I   Д Сазонова В.І., Свищ Я.С.
ХАРЧЕНКО Романа 17.10.1996 4х400 м ф 3:54.53 bronze medal icon3 I   МОН Свищ Я.С., Нікіфоров О.С.
КЛЬОЗ Руслан 24.01.1998 4х400 м ф 3:21.95 5 I   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 4х100 м ф 48.87 5 I   МОН Сазонова В.І., Свищ Я.С.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 4х100 м ф 48.87 5 I   МОН Свищ Я.С., Саулевич Н.В.
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 4х100 м ф 48.87 5 I   Д Сазонова В.І., Свищ Я.С.
СЕМЕНЮК Олег 23.03.1997 4х400 м ф 3:21.95 5 I   МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Козлович О.Є.
ТРОХІМЧУК Юрій 25.12.1995 4х400 м ф 3:21.95 5 I   К Калантаєвський О.Ю., Федоренко В.Ф., Кретів О.М.
ЧОРОПІТА Даша 11.11.1999 4х100 м ф 48.87 5 I   МОН Свищ Я.С., Романюк В.В.
ХАРЧЕНКО Романа 17.10.1996 400 м ф 57.80 13 I   МОН Свищ Я.С., Нікіфоров О.С.
ПЛЕМЯННИК Ірина 16.01.1997 3000 м ф 10:35.93 13 II   Д Єретик В.Ю., Лещишин О.І., Сташків М.В.
СЕМЕНЮК Олег 23.03.1997 800 м ф 1:53.04 14 КМС   МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Козлович О.Є.
ЗАСКАЛЬКО Ілона 29.12.1998 висота ф 1.70 14 I   Д Пархоменко Т.П., Скалоцька М.В.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 200 м ф 25.41 14 I   МОН Свищ Я.С., Саулевич Н.В.
ФЕДЬКІВ Володимир 16.07.1997 с/х 5000 м ф 24:48.87 14 III   К Васильків Н.Л.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 400 м ф 58.50 16 I   МОН Свищ Я.С., Саулевич Н.В.
ЛУЧКО Любомир 11.11.1996 200 м ф 22.16 17 КМС   ЗСУ Порошина О.В.
ДУТКЕВИЧ Вікторія 30.12.1997 3000 м ф 10:50.93 17 II   МОН Свищ Я.С., Єретик В.Ю.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 100 м з 12.95 17 II   МОН Сазонова В.І., Свищ Я.С.
ТРОХІМЧУК Юрій 25.12.1995 200 м ф 22.20 20 КМС   К Калантаєвський О.Ю., Федоренко В.Ф., Кретів О.М.
ЧОРОПІТА Даша 11.11.1999 400 м ф 1:00.48 20 II   МОН Свищ Я.С., Романюк В.В.
ЛУЧКО Любомир 11.11.1996 100 м з 11.02 21 КМС   ЗСУ Порошина О.В.
БУНДЗ Назарій 12.09.1997 800 м ф 1:54.78 21 I   К Прокопенко В.І.
СЕМЕНЮК Олег 23.03.1997 400 м ф 49.88 22 I   МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Козлович О.Є.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 200 м ф 26.41 23 II   МОН Сазонова В.І., Свищ Я.С.
ЧОРОПІТА Даша 11.11.1999 200 м ф 26.61 27 II   МОН Свищ Я.С., Романюк В.В.
КУРОТЧИН Ярослав 19.04.1996 1500 м ф 4:24.71 28 II     Федорищак Р.Л., Кондрацька Г.Д.
ГОРЕВИЧ Валентин 06.01.1998 400 м ф 51.16 41 II   МОН Свищ Я.С.
СТАДНИЦЬКИЙ Роман 29.10.1996 100 м з 11.51 43 II   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
СТАДНИЦЬКИЙ Роман 29.10.1996 200 м ф 23.05 43 II   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
ГОРЕВИЧ Валентин 06.01.1998 200 м ф 23.28 46 II   МОН Свищ Я.С.
НАЗАРУК Артур 10.03.1996 100 м з 10.75 q КМС   ЗСУ Порошина О.В. , Федоренко В.Ф., Пікунова М.М.
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 висота ф 2.08   КМС   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 110 м з/б (1.067) ф 15.14   КМС   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 100 м ф 11.29   I   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 400 м ф 50.04   I   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 жердина ф 4.65   I   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 диск 2 кг ф 43.02   I   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 спис 800 гр ф 58.64   I   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 довжина ф 6.98   I   ЗСУ Петринець Л.Р
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 110 м з/б (1.067) ф 15.52   I   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 ядро 7,260 кг ф 12.82   II   ЗСУ Петринець Л.Р
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 400 м ф 52.48   II   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 довжина ф 6.33   II   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 висота ф 1.75   II   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 1500 м ф 4:40.78   III   ЗСУ Петринець Л.Р
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 100 м ф 11.90   III   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 диск 2 кг ф 34.98   III   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 ядро 7,260 кг ф 10.01   III   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 1500 м ф 4:51.59   I юн   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 спис 800 гр ф 33.54   II юн   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 жердина ф 3.05   II юн   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
ГЕДЗ Юлія 05.07.2000 1500 м ф DNF       МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
ГНАТЮК Олександр 14.04.1997 3000 м ф DNF       МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б.
ЖЕЛЕМ Ігор 02.01.1997 3000 м ф DNF       Д Свищ Я.С., Крижанівський О.А.
КУРОТЧИН Ярослав 19.04.1996 3000 м ф DNF         Федорищак Р.Л., Кондрацька Г.Д.
ХАРЧЕНКО Романа 17.10.1996 200 м ф DNF       МОН Свищ Я.С., Нікіфоров О.С.
ЧАПЛЯ Назарій 16.04.1997 3000 м ф DNF       МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Гаєвський М.П.
ГЕДЗ Юлія 05.07.2000 800 м ф DNS       МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
ЛАВСЬКИЙ Владислав 16.03.2000 висота ф NM       Д Скалоцька М.В., Таратухіна Н.П.