european cross country championship tilburg 2018

У складі естафетної команди львівcька легкоатлетка Орися Дем'янюк стала п'ятою на Чемпіонаті Європи з кросу, який завершився сьогодні у Нідерландах.

Цьогорічний чемпіонат Європи з кросу пройшов у місті Тільбург (Нідерланди) і став рекордним за кількістю учасників – 616 атлетів з 38 країн континенту. Серед них було і двоє представників львівщини: Оксана Райта та Орися Дем'янюк (Мочульська).

Для Орисі цей старт став другим у складі збірної команди. У червні вона була призеркою міжнародної матчевої зустрічі. А от на Чемпіонатах Європи це був для неї дебютний виступ, який виявився вдалим. Орися змагалася у складі команди в змішаній естафеті (чоловіки/жінки) і бігла другий етап (дистанцію 2700 метрів). Прийнявши естафету від Олега Каяфи, який подолав перший етап (1200 метрів) восьмим, Орися змогла покращити місце української команди на три позиції і передати її свому земляку Володимиру Кицю вже п'ятою. Свій етап вона подолала за 7.56хв. Останній етап відпрацювала також колишня львів'янка Ірина Бубняк, прийнявши естафету дев'ятою і завершивши на п'ятій позиції. Загальний час після чотирьох етапів - 16.30 і п'яте командне місце. На 20 секунд кращий результат забезпечив перемогу команді Іспанії. Другі - французи (16.12). На третій позиції білоруси (16.21)

Оксана Райта брала участь у Чемпіонаті на дистанції 8300 метрів і показала час 29.23, завершивши на 67-й позиції.

Федерація легокї атлетики Львівської області вітає з успішним дебютом Орисю та її тренера Віталія Тарнакіна та бажає подальших перемог!