krashchi sportsmeny lvivskoi oblasti legkoatlety 2018

На виконкомі Федерації легкої атлетики, що пройшов 15 грудня 2018 року було визначено кращих легкоатлетів 2018 року у різних вікових категоріях а також кращих тренерів року.

krashchi sportsmeny lvivskoi oblasti legkoatlety dorosli

КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД ДОРОСЛИХ: 

Чоловіки: Дмитро Дем’янюк - Майстер спорту міжнародного класу , фіналіст чемпіонату Європи 2018 у Берліні , срібний призер чемпіонату України 2018 зі стрибків у висоту.

Жінки: Орися Дем’янюк - майстер спорту України. У 2018 році здобула 5 місце на чемпіонаті Європи з кросу у складі естафетної команди та стала чемпіонкою України з бігу на 1500 м. у приміщенні, та  срібною призеркою чемпіонатів України з бігу на 800/1500 м. та кросу (2000м.). Також Орися стала бронзовою призеркою міжнародної матчевої зустрічі у Мінську.

krashchi sportsmeny lvivskoi oblasti legkoatlety molod

 КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД МОЛОДІ:

Чоловіки: 

Вадим Кравчук - Майстер спорту України, дворазовий переможець Командного Чемпіонату України 2018 , дворазовий чемпіон України серед молоді зі стрибків у висоту.

Артур Назарук - Майстер спорту України, учасник чемпіонату Європи 2018 у Берліні, чемпіон України серед молоді з бігу на 200 м.

Жінки:

Іванна Остимчук - Кандидат в майстри спорту України, чемпіонка України серед молоді з естафетного бігу 4х400м., бронзова призерка молодіжних чемпіонатів України з бігу на 1500 м. та естафетного бігу 4х100м.

krashchi sportsmeny lvivskoi oblasti legkoatlety yuniory

КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД ЮНІОРІВ:

Юніори: Владислав Лавський -  Майстер спорту України , учасник чемпіонату світу серед юніорів 2018 року , чемпіон України зі стрибків у висоту серед юніорів. 

Юніорки: Мар’яна Шостак - кандидат у майстри спорту України, учасниця чемпіонату світу серед юніорів 2018 року, чемпіонка України серед молоді з естафетного бігу 4 х 400 м , срібна призерка юніорських чемпіонатів України з бігу на 400м. у приміщенні та 400 м з\б.

krashchi sportsmeny lvivskoi oblasti legkoatlety yunaky

КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД ЮНАКІВ:

Юнаки:  Максим Андрухів - Кандидат в майстри спорту , учасник юнацького чемпіонату Європи, чемпіон України з бігу на 60 м з\б у приміщенні , чемпіон України з бігу на 110 м з\б серед юнаків.

КРАЩИМИ ТРЕНЕРАМИ РОКУ ВИЗНАНІ:

Віталій Тарнакін - тренер Орисі Дем’янюк.

Валерій Лебедюк - тренер Дмитра Дем’янюка та Кравчука Вадима.

Валерій Федоренко - тренер Мар’яни Шостак, Максима Андрухіва та Артура Назарука , який зараз тренується під кірівництвом Ольги Порошиної.

ФЛАЛО ВІТАЄ СПОРТСМЕНІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ ІЗ ВИСОКИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ ТА РЕЗУЛЬТАТАМИ ТА БАЖАЄ УСПІХІВ У НАСТУПНОМУ РОЦІ!

Відзначення кращих спортсменів та тренерів області заплановане у січні. Про місце та час буде повідомлено згодом на сайті ФЛАЛО.