komandnyi chempionat ukrainy u prumishchenni z legkoi atletyky 2019 У місті Суми з 25 по 26 січня пройшов Командний чемпіонат України у приміщенні та Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні.

 Збірна області складалася з 20-ти легкоатлетів, та посіла 9-те командне місце із сумою в 309 очок. Перемогу ж виборола команда Харківської області (589 очок). У чемпіонаті з багатоборств львів'яни посіли друге командне місце.

 Троє спортсменів здобули перемогу у складі збірної команди Львівської області. Іваницький Васильихованець Петринець Л.Р.) став чемпіоном у семиборстві, набравши 5520 очок.

 Дем'янюк Орися виграла золото на дистанції 1500 м з результатом - 4,31,87хв (тренери: Єретик В.Ю., Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б.). Ще Гнатюк Олександр - став переможцем на дистанції 2000м з\п з результатом - 5,56,51хв. На цій же дистанції серед жінок друге місце здобула Дуткевич Вікторія, показавши результат - 7,00.30хв (тренери: Свищ Я.С., Єретик В.Ю.).

Дем'янчук Степан виборов третє місце у штовханні ядра з результатом - 17,44м (тренери: Західний В.Р., Борькін В.П., Бойчук І.А.).

Високі результати показали і інші наші спортсмени. Норматив МС виконав Слісенко Сергій (стрибки у висоту - 215см.) та посів шосте місце.

Спортсмени, які показали результати вище нормативу КМС:

Романяк Іван - семиборство - 4988очок - 4 місце,

Назарук Артур - біг 200м - 22,61с - 6 місце,

Коляда Костянтин - біг 3000м - 8,24,31 - 5 місце,

Трохімчук Юрій - біг 400м - 49,19с - 10 місце, біг 200м - 22,66с - 7 місце,

Ростикус Роман - біг 3000м - 8,28,99 - 6 місце,

Кравчук Вадим - стрибки у висоту - 210см - 7 місце,

Оліферовський Ілля - стрибки у висоту - 210см - 8 місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом і бажаємо покращити свої результати у Чемпіонаті України серед дорослих і молоді у приміщенн та чемпіонаті України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді, які відбудуться у м.Суми вже 7 лютого.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛЬВІВСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ НА КОМАНДНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ:

Спортсмен Дата
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки ФСТ Тренери
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 сбр    5520 gold medal icon1 МС 100 ЗСУ Петринець Л.Р
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 сбр    4988 4 КМС 30 ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
ДЕМ'ЯНЮК (МОЧУЛЬСЬКА) Орися 23.06.1992 1500 м ф 4:31.87 gold medal icon1 КМС 26 Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Єретик В.Ю.
ГНАТЮК Олександр 14.04.1997 2000 м з/п ф 5:56.51 gold medal icon1 I 26 МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
ДУТКЕВИЧ Вікторія 30.12.1997 2000 м з/п ф 7:00.30 silver medal icon2 I 25 МОН Свищ Я.С., Єретик В.Ю.
ДЕМ'ЯНЧУК Степан 23.12.1996 ядро 7.260 кг ф 17.44 bronze medal icon3 КМС 24 К Західний В.Р., Борькін В.П., Бойчук І.А.
НАЗАРУК Артур 10.03.1996 200 м ф 22.61 6 КМС 23 ЗСУ Порошина О.В., Федоренко В.Ф., Пікунова М.М.
КОЛЯДА Костянтин 08.06.1993 3000 м ф 8:24.31 5 КМС 22 Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
СЛІСЕНКО Сергій 29.12.1996 висота ф 2.15 6 МС 22 Д Лебедюк В.І., Скалоцька М.В.
ГАЮК Віталій 07.02.1999 жердина ф 4.50 6 I 22 ЗСУ Петринець Л.Р
ЗАСКАЛЬКО Ілона 29.12.1998 висота ф 1.70 7 I 21 Д Лебедюк В.І., Скалоцька М.В.
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 800 м ф 2:21.92 9 I 21 Д Сазонова В.І., Свищ Я.С.
ГРИГОР'ЄВА Юлія 15.02.2000 200 м ф 27.27 17 II 19 С Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю.
ТРОХІМЧУК Юрій 25.12.1995 400 м ф 49.19 10 КМС 18 К Калантаєвський О.Ю., Федоренко В.Ф., Кретів О.М.
НАЗАРУК Артур 10.03.1996 60 м ф 7.03 12 I 18 ЗСУ Порошина О.В., Федоренко В.Ф., Пікунова М.М.
ГРИГОР'ЄВА Юлія 15.02.2000 60 м з 8.17 18 II 15 С Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю.
РОСТИКУС Роман 18.08.1991 3000 м ф 8:28.99 6 КМС   Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
КРАВЧУК Вадим 28.10.1996 висота ф 2.10 7 КМС   Д Лебедюк В.І., Скалоцька М.В.
ТРОХІМЧУК Юрій 25.12.1995 200 м ф 22.66 7 КМС   К Калантаєвський О.Ю., Федоренко В.Ф., Кретів О.М.
ОЛІФЕРОВСЬКИЙ Ілля 05.08.1998 висота ф 2.10 8 КМС   Д Лебедюк В.І., Романенко І.М.
ГЕДЗ Юлія 05.07.2000 1500 м ф 4:45.12 8 I   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 1500 м ф 4:46.26 9 I   Д Сазонова В.І., Свищ Я.С.
ЧАПЛЯ Назарій 16.04.1997 3000 м ф 8:42.31 13 I   Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
ГЕДЗ Юлія 05.07.2000 800 м ф 2:23.24 14 II   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
КЛЬОЗ Руслан 24.01.1998 400 м ф 51.15 27 I   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
КЛЬОЗ Руслан 24.01.1998 200 м ф 23.62 29 I   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
НАЗАРУК Артур 10.03.1996 60 м з 7.00 q I   ЗСУ Порошина О.В., Федоренко В.Ф., Пікунова М.М.
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 1000 м ф 2:55.96       ЗСУ Петринець Л.Р
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 1000 м ф 2:58.75       ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 жердина ф 4.80   КМС   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 60 м з/б (1.067) ф 8.30   КМС   ЗСУ Петринець Л.Р
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 60 м з/б (1.067) ф 8.22   КМС   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 довжина ф 6.96   I   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 висота ф 2.00   I   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 60 м ф 7.25   II   ЗСУ Петринець Л.Р
ІВАНИЦЬКИЙ Василь 29.01.1991 ядро 7.260 кг ф 12.82   II   ЗСУ Петринець Л.Р
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 60 м ф 7.31   II   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 висота ф 1.91   II   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 жердина ф 3.80   II   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 довжина ф 6.68   II   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 ядро 7.260 кг ф 11.65   II   ЗСУ Романяк Б.І., Терюхов С.А., Федорищак Р.Л.
ГНАТЮК Олександр 14.04.1997 3000 м ф DNF       МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
КОЛЯДА Костянтин 08.06.1993 1500 м ф DNF       Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
ДУТКЕВИЧ Вікторія 30.12.1997 3000 м ф DNS       МОН Свищ Я.С., Єретик В.Ю.