бузька дюсш чемпіонат україни

З 28 по 30 січня 2019 року у Сумах проходив чемпіонат України з легкої атлетики  у приіщенні (серед юнаків 2002 р.н та молодші). Пропонуємо ознайомитись із результатами виступу Львівської команди.

  Збірна Львівської області виступала у складі 17 легкоатлетів та зайняла 15 місце , набравши 267 очок. Перемогла команда Донецької області із сумою 839 очків.

 Срібною призеркою чемпіонату стала вихованка Буської ДЮСШ (тренер Єретик В.Ю. та Єретик Ю.В.) Діжак Соломія в спортивній ходьбі на 3 км., вперше виконавши норматив кандидата в майстри спорту. Результат Соломії - 14.27,82.

 Бронзову медаль в бігу на 800 метрів завоював також представник Буської ДЮСШ, а зараз учень УФК (тренер Сташків М.В.) - Семенюк Павло. Його час 2.02,49.

 Слід відзначити виступ учнів Буської ДЮСШ ,яка зайняла 2 місце серед команд ДЮСШ. Буські легкоатлети набрали загалом 156 очок, поступившись лише Любешівській ДЮСШ (Волинська область) у активі якої сума 230 очок.

ФЛАЛО вітає призерів і тренерів а також колектив Буської ДЮСШ із вдалим виступом та бажає успіхів на у подальших змаганнях! 

Результати львівських легкоатлетів на Чемпіонаті України з легкої атлетики  у приіщенні (серед юнаків 2002 р.н та молодші),які увійшли до підрахунку командної першості:

Спортсмен Дата
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки ФСТ Тренери
ДІЖАК Соломія 25.08.2006 c/х 3000 м ф 14:27.82 silver medal icon2 КМС 46 МОН Єретик В.Ю., Єретик Ю.В., Ільчишин Г.Я.
РЕГАН Руслан 28.04.2002 400 м ф 51.81 5 I 30 МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М., Сташків М.В.
СЕМЕНЮК Павло 09.07.2002 800 м ф 2:02.49 bronze medal icon3 II 23 МОН Сташків М.В., Єретик В.Ю.
ДІЖАК Вікторія 23.08.2005 3000 м ф 10:55.75 6 II 19 МОН Єретик В.Ю., Єретик Ю.В., Ільчишин Г.Я.
ЛІСТУНОВА Аліна 26.09.2003 довжина ф 5.24 6 II 19 МОН Хомяк О.В., Середоха Б.Р.
ШТИБЕЛЬ Діана 10.09.2003 2000 м з/п ф 7:53.71 6 III 19 МОН Єретик В.Ю.
ДАХНІЙ Віталій 08.05.2002 сбр     3477 7   18 ЗСУ Петринець Л.Р
ПАВЛУХ Вікторія 20.04.2005 c/х 3000 м ф 16:27.70 7 II 18 МОН Єретик В.Ю., Єретик Ю.В.
БРАТЕЙКО Христина 07.05.2003 3000 м ф 11:25.19 9 II 16 МОН Єретик В.Ю., Єретик Ю.В.
ТАРНАВСЬКА Соломія 05.10.2004 c/х 3000 м ф 16:31.56 9 II 16 МОН Єретик В.Ю., Єретик Ю.В.
РУБАХА Остап 06.01.2003 60 м з/б (0.914) з 8.95 10 II 15 МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М., Хіміон Т.В.
ПИЛИП'ЮК Ігор 03.08.2002 800 м з 2:07.83 15 II 10 МОН Думіч Л.Ю.
ЛЕФТЕР Олександра 12.10.2004 c/х 3000 м ф 17:12.63 17 III 8 МОН Єретик В.Ю., Єретик Ю.В.
ГЕРУС Анастасія 03.09.2003 60 м пф 8.30 18 II 7 МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М., Дорак Т.Й.
ЄЛМАНОВА Марія 28.08.2003 3000 м ф 12:03.56 22 III 3 Д Сташків М.В.
ГОЛОВЧАНСЬКИЙ Любомир 19.04.2002 60 м з 7.56 25 II   ЗСУ Петринець Л.Р
МОРОЗ Вікторія 16.10.2002 400 м з 1:10.30 39 I юн   МОН Єретик В.Ю., Єретик Ю.В.