flalo

 Збірні  команди області взяли  участь у всіх зимових чемпіонатах України  та кубку України у приміщенні , зимовому чемпіонаті України з метань та зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби.

Не була предсавлена команда Львывської області лише на Командному чемпіонаті України з кросу. В усіх цих змаганнях виступили 97 легкоатлетів , які представляють наступні організаціїї  : ШВСМ , ЛДУФК , УФК , ДЮСШ № 2 , ДЮСШ № 10 , ДЮСШ ім. Кутенка , ДЮСШ  "Веслярик"  , ДЮСШ № 1 м.Червоноград , ДЮСШ № 2 м.Червоноград , ДЮСШ м.Буськ, ДЮСШ м.Кам’янка-Бузька , ДЮСШ м.Сокаль , ДЮСШ м.Дрогобич.

 Медалістами стали 31 легкоатлет і  завоювали у підсумку 36 медалей: 12 - золотих, 15 - срібних, 9 - бронзових.

 Вперше  норматив  майстра спорту України  виконав  Степан  Дем’янчук (штовхання ядра). Норматив кандидата в майстри спорту вперше виконали Остап  Соколов (біг 200 м.) та Діжак  Соломія (с\х 3 км.).

 Рекорд України з бігу на 60 м з\б у приміщенні для юнаків  U16 встановив  Максим Цихоцький .

 У складі збірної команди України  виступали: 

Дмитро  Дем’янюк - на чемпіонаті Європи ;

Вадим  Кравчук - на чемпіонаті Асоціації  балканських легкоатлетичних федерацій ;

Мар’яна  Шостак - на чемпіонаті Асоціації  балканських легкоатлетичних федерацій  U-20 ;

Максим Андрухів - на міжнародній матчевій зустрічі  10 країн U-20

 Чемпіонами  України  у приміщенні стали :     

Василь  Іваницький - 7-борство ;

Орися  Дем’янюк - біг 1500 м ;

Іван  Романяк - 7-борство  U-23 ;

естафета 4 х 400  чоловіки  U-23 (Руслан Кльоз , Валентин Горевич , Назарій Бундз , Олег Семенюк ) ;

естафета 4 х 400  жінки  U-23 ( Рената Механчук , Анна Голуб , Лілія Коваль , Іванна Остимчук );

Максим  Андрухів - біг 60 м з\б  U-20 ;

 Соломія  Діжак - спортивна ходьба 3 км (шосе) U-16 а також двоборство  с\х 1000 м + с\х 3000 м U -16

Переможці  командного чемпіонату України :

Орися Дем’янюк - біг 1500 м

Олександр Гнатюк - біг 2000 м з\п

Переможці  Кубку  України  у приміщенні :   

Роман Ростикус - біг 2000 м з\п ;

Костянтин  Коляда - біг 3000 м; 

Срібні  призери чемпіонату України у приміщенні :

Вадим  Кравчук -  стрибок у висоту

Вікторія Дуткевич - біг 3000 м з\п

Роман Ростикус - біг 3000 м з\п

Віталій Гаюк - 7-борство  U - 23

Вікторія Дуткевич - біг 3000 м з\п   U-23

Владислав  Лавський  - стрибок у висоту  U-20

Мар’яна  Шостак  - біг 400 м  U-20

Максим Цихоцький  - двоборство 60 м з\б + 60 м U-16

Соломія  Діжак - спортивна ходьба 3 км  U-18

Срібна призерка зимового чемпіонату України з метань :      

Тамара Євдокимова - метання спису

Срібна призерка командного чемпіонату України :

Вікторія  Дуткевич - біг 2000 м з\п

Срібні призери кубку України у приміщенні :

Владислав  Лавський - стрибок у висоту

Анастасія Матвійок - стрибок у висоту

Іванна Остимчук - біг 1500 м

Вікторія  Дуткевич - біг 2000 м з\п

Бронзові  призери  чемпіонату  України у приміщенні :

Костянтин  Коляда - біг 3000 м з\п

Іванна Остимчук - біг 1500 м  U-23

Олександр Гнатюк - біг 3000 м з\п  U-23

Ілля  Оліферовський  - стрибок  у висоту U-23

естафета  4 х 200 м  юніорки  U-20 ( Юлія Григор’єва, Аліна Тильман, Анна Голуб, Мар’яна Шостак )

Павло Семенюк - біг 800 м  U-18

Любомир  Череватий - двоборство 60 м + 200 м  U-16

Бронзова  призерка зимового чемпіонату України з метань :

Ольга  Голембовська - метання  спису

Бронзовий призер командного чемпіонату України у приміщенні :

Степан Дем’янчук - штовхання  ядра 

 

              ФЛАЛО вітає усіх  спортсменів  та  тренерів та бажає подальших успіхів у наступних стартах!

Підсумки зимового змагального сезону 2019 року.

Збірні команди області взяли участь у всіх зимових чемпіонатах України та кубку України у приміщенні , зимовому чемпіонаті України з метань та зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби \ крім командного чемпіонату з кросу \ .В цих змаганнях виступили 97 легкоатлетів , які представляють наступні організаціїї : ШВСМ , ЛДУФК , УФК , ДЮСШ № 2 , ДЮСШ № 10 , ДЮСШ ім. Кутенка , ДЮСШ ‘Веслярик’ , ДЮСШ № 1 м.Червоноград , ДЮСШ № 2 м.Червоноград , ДЮСШ м.Буськ, ДЮСШ м.Кам’янка-Бузька , ДЮСШ м.Сокаль , ДЮСШ м.Дрогобич.

31 наш легкоатлет завоювали 36 медалей \ 12 - золотих, 15 - срібних, 9 - бронзових \.

Вперше норматив майстра спорту України виконав Степан Дем’янчук \штовхання ядра \. Норматив кандидата в майстри спорту вперше виконали Остап Соколов \ біг 200 м\ та Діжак Соломія \с\х 3 км\.

Рекорд України з бігу на 60 м з\б у приміщенні для юнаків U16 встановив Максим Цихоцький .

У складі збірної команди України виступали :

  • Дмитро Дем’янюк - на чемпіонаті Європи ;

  • Вадим Кравчук - на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій ;

  • Мар’яна Шостак - на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій U-20 ;

  • Максим Андрухів - на міжнародній матчевій зустрічі 10 країн U-20

 

Чемпіонами України у приміщенні стали :

  • Василь Іваницький - 7-борство ;

  • Орися Дем’янюк - біг 1500 м ;

  • Іван Романяк - 7-борство U-23 ;

  • естафета 4 х 400 чоловіки U-23 (Руслан Кльоз , Валентин Горевич , Назарій Бундз , Олег Семенюк ) ;

  • естафета 4 х 400 жінки U-23 ( Рената Механчук , Анна Голуб , Лілія Коваль , Іванна Остимчук );

  • Максим Андрухів - біг 60 м з\б U-20 ;

  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3 км (шосе) U-16

  • - двоборство с\х 1000 м + с\х 3000 м U -16

Переможці командного чемпіонату України :

  • Орися Дем’янюк - біг 1500 м

  • Олександр Гнатюк - біг 2000 м з\п

Переможці Кубку України у приміщенні :

  • Роман Ростикус - біг 2000 м з\п ;

  • Костянтин Коляда - біг 3000 м;

 

Срібні призери чемпіонату України у приміщенні :

  • Вадим Кравчук - стрибок у висоту

  • Вікторія Дуткевич - біг 3000 м з\п

  • Роман Ростикус - біг 3000 м з\п

  • Віталій Гаюк - 7-борство U - 23

  • Вікторія Дуткевич - біг 3000 м з\п U-23

  • Владислав Лавський - стрибок у висоту U-20

  • Мар’яна Шостак - біг 400 м U-20

  • Цихоцький - двоборство 60 м з\б + 60 м U-16

  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3 км U-18

Срібна призерка зимового чемпіонату України з метань :

  • Тамара Євдокимова - метання спису

Срібна призерка командного чемпіонату України :

  • Вікторія Дуткевич - біг 2000 м з\п

Срібні призери кубку України у приміщенні :

  • Владислав Лавський - стрибок у висоту

  • Анастасія Матвійок - стрибок у висоту

  • Іванна Остимчук - біг 1500 м

  • Вікторія Дуткевич - біг 2000 м з\п

 

Бронзовий призер чемпіонату України у приміщенні :

  • Костянтин Коляда - біг 3000 м з\п

  • Іванна Остимчук - біг 1500 м U-23

  • Олександр Гнатюк - біг 3000 м з\п U-23

  • Ілля Оліферовський - стрибок у висоту U-23

  • естафета 4 х 200 м юніорки U-20 ( Юлія Григор’єва, Аліна Тильман, Анна Голуб, Мар’яна Шостак )

  • Павло Семенюк - біг 800 м U-18

  • Любомир Череватий - двоборство 60 м + 200 м U-16

Бронзова призерка зимового чемпіонату України з метань :

  • Ольга Голембовська - метання спису

Бронзовий призер командного чемпіонату України у приміщенні :

  • Степан Дем’янчук - штовхання ядра

 

 

Вітаємо всіх спортсменів та тренерів ,

бажаємо подальших успіхів.