komandnyi chempionat ukrainy z legkoi atletyky 2019

25-26 липня у Луцьку проходив командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Про виступ львівської збірної читайте далі.

  Збірну Львівської області представляли 36 спортсменів. Показавши високі результати, декілька спортсменів зайняли призові місця:

  • Дмитро Дем'янюк посів друге місце у стрибках у висоту з результатом - 2.20м. (тренер Лебедюк В.І.).
  • Роман Ростикус був другим на дистанції 3000м з\п з результатом 9:02.57хв (тренери: Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.).
  • Жіноча естафетна збірна команда у бігу на 400м посіла друге місце у складі: Голуб Анни (тренери: Свищ Я.С., Федоренко В.Ф.,Журавчак П.В.), Григор'євої Юлії (тренери: Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю.), Коваль Лілії (тренери: Свищ Я.С., Сазонова В.І.) та Шостак Мар'яни (тренери: Федоренко В.Ф., Черних В.М., Кондрацька Г.Д.) Комана показала результат 3:56.55хв.
  • Орися Дем'янюк (Мочульська) виборола третє місце у бігу на 1500м з результатом 4:23.39 (тренери: Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б, Єретик В.Ю.).
  • Шеремет Дмитро посів третє місце у метанні спису з результатом 70.53м. (тренери: Янчук С.І., Борькін В.П.)

У командному заліку збірна команда Львівської області здобула: у спринті 8 місце (435 очок), у витривалості 7 місце (290 очок), у стрибках 5 місце (390 очок), у метаннях 8 місце (270 очок).

 

Федерація легкої атлетики Львівської області вітає спортсменів та тренерів з успішними виступами та бажає успіху на дорослому Чемпіонаті України, який пройде з 21 по 23 серпня у Луцьку !

РЕЗУЛЬТАТИ ЛЬВІВСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ НА КОМАНДНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Спортсмен Дата
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки ФСТ Тренери
ДЕМ'ЯНЮК Дмитро 30.06.1983 висота ф 2.20

silver medal icon

2

МС 130 ЗСУ Лебедюк В.І.
ШЕРЕМЕТ Дмитро 19.11.1992 спис 800 гр ф 70.53 bronze medal icon3 МС 120 ЗСУ Янчук С.І., Борькін В.П.
КРАВЧУК Вадим 28.10.1996 висота ф 2.15 5 МС 100 Д Лебедюк В.І., Скалоцька М.В.
РОСТИКУС Роман 18.08.1991 3000 м з/п ф 9:02.57

silver medal icon

2

КМС 80 Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
СЛІСЕНКО Сергій 29.12.1996 висота ф 2.15 7 МС 80 Д Лебедюк В.І., Скалоцька М.В.
ДЕМ'ЯНЮК (МОЧУЛЬСЬКА) Орися 23.06.1992 1500 м ф 4:23.39 bronze medal icon3 КМС 70 Д Єретик В.Ю., Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б.
ГОЛЕМБОВСЬКА Оля 30.08.1991 спис 600 гр ф 47.57 4 КМС 60 МОН Журавчак П.В.
ВАСІЧКІН Юрій 20.04.2001 400 м з/б (0.914) ф 54.08 5 КМС 50 МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М.
ЄВДОКИМОВА Тамара 06.11.1994 спис 600 гр ф 47.01 5 КМС 50 К Борькін В.П., Федорок А.Г.
МАТВІЙОК Анастасія 07.08.1999 висота ф 1.80 5 КМС 50   Скалоцька М.В., Захарченко М.П.
ДУТКЕВИЧ Вікторія 30.12.1997 3000 м з/п ф 12:02.24 5 II 50 МОН Свищ Я.С., Єретик В.Ю.
ДЕМ'ЯНЧУК Степан 23.12.1996 ядро 7,260 кг ф 16.96 6 КМС 40 К Західний В.Р., Борькін В.П., Бойчук І.А.
ШОСТАК Мар'яна 24.10.2000 400 м ф 56.54 6 I 40 МОН Кондрацька Г.Д., Федоренко В.Ф., Черних В.М.
КЛЬОЗ Руслан 24.01.1998 400 м з/б (0.914) ф 54.63 7 КМС 30 МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
ТРОХІМЧУК Юрій 25.12.1995 400 м ф 48.78 7 КМС 30 К Порошина О.В., Калантаєвський О.Ю., Федоренко В.Ф.
КОЛЯДА Костянтин 08.06.1993 5000 м ф 14:53.58 7 I 30 Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 110 м з/б (1.067) ф 14.92 8 КМС 25 ЗСУ Федорищак Р.Л., Романяк Б.І., Терюхов С.А.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 400 м ф 58.34 8 I 25 МОН Свищ Я.С., Сазонова В.І.
РОСТИКУС Роман 18.08.1991 3000 м ф 8:26.56 9 КМС 20 Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
ГЕДЗ Юлія 05.07.2000 1500 м ф 4:38.99 9 I 20 МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
ХАРЧЕНКО Романа 17.10.1996 400 м ф 58.93 9 II 20 МОН Свищ Я.С., Нікіфоров О.С.
ЗАСКАЛЬКО Ілона 29.12.1998 висота ф 1.70 10 I 15 Д Лебедюк В.І., Скалоцька М.В.
ТРОХІМЧУК Юрій 25.12.1995 200 м з 21.98 11 КМС 10 К Порошина О.В., Калантаєвський О.Ю., Федоренко В.Ф.
ЧАПЛЯ Назарій 16.04.1997 5000 м ф 15:15.02 11 I 10 МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
БУЛАК Орест 15.08.1984 потрійний ф 13.45 11 II 10 МОН Онищук С.В.
ОЛІФЕРОВСЬКИЙ Ілля 05.08.1998 висота ф 2.05 12 КМС 5 Д Лебедюк В.І., Романенко І.М.
БУНДЗ Назарій 12.09.1997 1500 м ф 4:03.45 12 I 5 К Прокопенко В.І.
ГРИГОР'ЄВА Юлія 15.02.2000 100 м з 12.45 12 I 5 МОН Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю.
ДАНЧА Софія 25.06.2001 800 м ф 2:43.49 12 III 5 К Прокопенко В.І., Хомяк О.В.
ВАСІЧКІН Юрій 20.04.2001 4х400 м ф 3:20.94   I   МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М.
ГОРЕВИЧ Валентин 06.01.1998 4х400 м ф 3:20.94   I   МОН Свищ Я.С.
КЛЬОЗ Руслан 24.01.1998 4х400 м ф 3:20.94   I   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
СЕМЕНЮК Олег 23.03.1997 4х400 м ф 3:20.94   I   МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Козлович О.Є.
ГОЛУБ Анна 27.11.2000 4х400 м ф 3:56.55

silver medal icon

2

I   МОН Свищ Я.С., Федоренко В.Ф., Журавчак П.В.
ГРИГОР'ЄВА Юлія 15.02.2000 4х400 м ф 3:56.55

silver medal icon

2

I   МОН Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 4х400 м ф 3:56.55 silver medal icon2 I   МОН Свищ Я.С., Сазонова В.І.
ШОСТАК Мар'яна 24.10.2000 4х400 м ф 3:56.55

silver medal icon

2

I   МОН Кондрацька Г.Д., Федоренко В.Ф., Черних В.М.
ГОЛУБ Анна 27.11.2000 4х100 м ф 49.26 5 I   МОН Свищ Я.С., Федоренко В.Ф., Журавчак П.В.
ГРИГОР'ЄВА Юлія 15.02.2000 4х100 м ф 49.26 5 I   МОН Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 4х100 м ф 49.26 5 I   МОН Свищ Я.С., Сазонова В.І.
ХАРЧЕНКО Романа 17.10.1996 4х100 м ф 49.26 5 I   МОН Свищ Я.С., Нікіфоров О.С.
СЕМЕНЮК Олег 23.03.1997 800 м ф 1:53.71 13 КМС   МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Козлович О.Є.
ГРИГОР'ЄВА Юлія 15.02.2000 200 м з 25.85 14 I   МОН Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю.
БОРУЦЬКИЙ Назар 13.10.2001 висота ф 2.05 15 КМС   Д Скалоцька М.В.
ХАРЧЕНКО Романа 17.10.1996 200 м з 25.93 15 I   МОН Свищ Я.С., Нікіфоров О.С.
ЧАПЛЯ Назарій 16.04.1997 3000 м ф 8:41.58 15 I   МОН Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 200 м з 26.34 16 II   МОН Свищ Я.С., Сазонова В.І.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 довжина ф 6.38 16 II   ЗСУ Федорищак Р.Л., Романяк Б.І., Терюхов С.А.
КУРОТЧИН Ярослав 19.04.1996 1500 м ф 4:29.98 16 III   МОН Федорищак Р.Л., Кондрацька Г.Д., Волков В.Ю.
БУЛАК Орест 15.08.1984 довжина ф 6.34 17 II   МОН Онищук С.В.
ГОРЕВИЧ Валентин 06.01.1998 400 м ф 50.50 18 I   МОН Свищ Я.С.
ГОЛУБ Анна 27.11.2000 200 м з 26.97 18 II   МОН Свищ Я.С., Федоренко В.Ф., Журавчак П.В.
ГОЛУБ Анна 27.11.2000 100 м з 13.24 20 II   МОН Свищ Я.С., Федоренко В.Ф., Журавчак П.В.
БУНДЗ Назарій 12.09.1997 800 м ф 1:57.18 22 I   К Прокопенко В.І.
ОХРІМЧУК Олександр 31.10.2000 400 м ф 52.06 24 II   МОН Свищ Я.С., Захарченко М.П.
ОХРІМЧУК Олександр 31.10.2000 800 м ф 1:59.96 27 I   МОН Свищ Я.С., Захарченко М.П.
ДОНЧАК Петро 25.06.1997 100 м з 11.71 31 II   К Лещишин О.І., Васильків Н.Л.
ГОРЕВИЧ Валентин 06.01.1998 200 м з 23.38 32 II   МОН Свищ Я.С.
СТАДНИЦЬКИЙ Роман 29.10.1996 200 м з 23.70 35 II   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
СТАДНИЦЬКИЙ Роман 29.10.1996 100 м з 12.01 35 III   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О.
ДОНЧАК Петро 25.06.1997 200 м з 24.30 39 III   К Лещишин О.І., Васильків Н.Л.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 110 м з/б (1.067) з 15.06 q КМС   ЗСУ Федорищак Р.Л., Романяк Б.І., Терюхов С.А.
ДАНЧА Софія 25.06.2001 1500 м ф DNF       К Прокопенко В.І., Хомяк О.В.
ДЕМ'ЯНЮК (МОЧУЛЬСЬКА) Орися 23.06.1992 800 м ф DNF       Д Єретик В.Ю., Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б.
ДУТКЕВИЧ Вікторія 30.12.1997 5000 м ф DNF       МОН Свищ Я.С., Єретик В.Ю.
КОЛЯДА Костянтин 08.06.1993 3000 м ф DNF       Д Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.
ТРОХІМЧУК Юрій 25.12.1995 800 м ф DNF       К Порошина О.В., Калантаєвський О.Ю., Федоренко В.Ф.
ВАСІЧКІН Юрій 20.04.2001 400 м ф DNS       МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М.
КУРОТЧИН Ярослав 19.04.1996 3000 м ф DNS       МОН Федорищак Р.Л., Кондрацька Г.Д., Волков В.Ю.
НАЗАРУК Артур 10.03.1996 100 м з DNS       ЗСУ Порошина О.В., Федоренко В.Ф., Пікунова М.М.