yaroslav-svyshch-prezydent-federacii-legkoi-atletyky

Сьогодні відбудулася звітно-виборча конференція Федерації легкої атлетики Львівської області. На ній було обрано нового президента ФЛАЛО та керівний скалад федерації на наступні 4 роки. 

  У конференції взяло участь 19 предстаників легкоатлетичнох осередків області, а також гості та представники спорту міської та обласної ради.
  Розглянули питання несплати членських внесків окремими осередками федерації. Заслухали та прийняли до уваги звіт президента ФЛАЛО Мандрони Миколи Васильовича. Прийняти звіт ревізійної комісії в особі Васильків Н.Л.
 Новим президентом Федераціїї легкої атлетики обрано кандидата наук з фізичного виховання, старшого тренера збірної команди Львівської області з легкої атлетики, завідувача кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури, заслуженого праціваника фізичної культури та спорту Свища Ярослава.
 Віце-президентами ФЛАЛО обрано Дем'янюка Д.О. та Черниха В.М. 

Членами президії та виконкому обрано:

- Свищ Я. (член виконкому ФЛАЛО)

- Дем'янюк Д(член виконкому ФЛАЛО)

- Черних В. (член виконкому ФЛАЛО)

- Павлось Р. (член виконкому ФЛАЛО)

- Тарнакін В. (+ член виконкому ФЛАЛО)

- Кисіль О. (+ член виконкому ФЛАЛО)

- Єретик В.Ю.,

- Каланиаєвський О.О.,

- Тарнакіна О.Б.,

- Лебедюк В.І.,

- Хом'як О.В.,

- Бобрицький О.,

- Булак О.

 До складу ревізійної комісії увійшли: Скалоцька М.В., Хіміон Т.В., Хом'як О.В.

zvitno-vyborcha-konferenciya-2019


Федерація легкої атлетики Львівської області щиро вдячна за проведену роботу попередньому очільнику ФЛАЛО Миколі Васильовичу Мандроні!

Також ФЛАЛО бажає новому президенту та команді успішної та продуктивної роботи та натхнення у розвитку легкої атлетики на Львівщині!