festyval-bigu-2019

14 грудня у Львові відбулись традиційні Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Фестиваль бігу-2019».

Ці змагання були започатковані ще у 1982 році. Динамічна програма, максимум організованості, залучення спонсорів сприяло тому, що змагання «Фестиваль бігу» завоювали популярність серед легкоатлетів та їх наставників.

У цьому році одні з кращих бігунів Львівщини, які в свій час в були учасниками наших змагань, стали спонсорами Фестиваля бігу-2019. А саме Євгеній Нікіфоров (13 місце у юнацькому Чемпіонаті Світу з бігу на 400м - 48,88с.), Юрій Огроднійчук (призер Чемпіонатів України з бігу на 400м з/б), Андрій Бардаков, Олександр Нікіфоров - Чемпіони Львівщини, які зібрали кошти для грошових нагород переможцям та призерам змагань.
 У цьогорічному "Фестивалі бігу" взяли участь 48 команд ДЮСШ, УФК з 12 областей України та 2 команди з Молдови. Загалом більше 500 учасників змагалися на дорыжках манежу НСБ ЛВС.
 Було встановлено рекорд змагань з бігу на 600 метрів серед юнаків 13 років. Рекордсменом став  Венгерець Петро із Хмельницької області з результатом 1.36,40.

Слід відзначити переможців з високими результатами:

Івасюк Серафім з Чернівецької області (60м./100м.) - 7,14/10,8с.
Гараєва Яна з Молдови (60м з/б дівчата) - 9,01с.
Бондар Олександр з Рівного (300м. юнаки 15 років) - 38,13с.
Мокрієнко Ігор з Чернівців (300м. юніори) - 35,94с.
Хіміч Анна-Марія зі Львова (300м. дівчата 15 років) - 42,05с.
Караїм Максим зі Львова (1000м юнаки 17 років) - 2.38,29
Козлюк Марія з Рівненської області (1000м дівчата 15 років) - 3.04,86

Повні результати змагань Ви можете завантажити за посиланням>>

Фото та відео зі змагань можна переглянути на Facebook сторінці Федерації легкої атлетики Львівської області

Федерація Легкої атлетики Львівської області вітає спортсменів та тренерів з високими результатами і бажає вдалого змагального сезону! Також висловлюємо вдячність організаторам та тим хто фінансово підтримав проведення цьогорічних змагань!