krashchi sportsmeny lvivskoi oblasti legkoatlety 2019

За результатами виступів у зимовому та літньому сезонах 2019 року, визначено кращих легкоатлетів в різних вікових категоріях та кращого тренера минулого року.

  Виконкомом Федерації легкої атлетики Львівської області, згідно з критеріями, визначив найкращих спортсменів 2019 року у олімпійських видах програми.  Нагородження легкоатлетів та тренерів відбудеться 7 березня 2020 року об 11:00, під час відкриття змагань на призи Львівських олімпійців. Отже кращими легкоатлетами та кращим тренером стали:

КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД ДОРОСЛИХ: 

Чоловіки: Василь Іваницький - майстер спорту України, учасник командного чемпіонату Європи з багатоборства в складі збірної каманди України. Чемпіон України у приміщенні 2019 та переможець Командних Чемпіонатів України з багатоборства, як у приміщенні так і на стадіоні.

Жінки: Орися Дем’янюк -  майстер спорту України. На чемпіонаті України у приміщенні 2019 року Орися здобула перемогу та показала кращий час серез українських легкоатлеток за останні 7 років - 4:13.65. Також на цій дистанції була срібною призеркою літнього Чемпіонату України та виборола бронзу Командного чемпіонату України. Окрім того здобула бронзу чемпіонату України з кросу на дистанції 2000 м. 

krashchi sportsmeny lvivskoi oblasti legkoatlety dorosli-2019

 КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД МОЛОДІ:

Чоловіки: 

Ілля Оліферовський. - майстер спорту України, учасник чемпіонату Європи серед молоді, бронзовий призер чемпіонату України серед молоді у приміщенні зі стрибків у висоту.

Жінки:

Вікторія Дуткевич - кандидат у Майстри спорту України, срібна призерка чемпіонатів України у бігу на 2000 метрів  з перешкодами у приміщенні  та на 3000 м. з перешкодами. Бронзова призерка чемпіонату України серед молоді з бігу на 3000 метрів з перешкодами.

 

КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД ЮНІОРІВ:

Юніори: 

Владислав Лавський -  майстер спорту України , фіналіст чемпіонату Європи серед юніорів , чемпіон України зі стрибків у висоту серед юніорів

Юніорки: 

Мар’яна Шостак - майстер спорту України, фіналістка чемпіонату Європи серед юніорів, чемпіонка України серед молоді з бігу на 400 метрів з бар'єрами та з естафетного бігу 4х400 м, срібна призерка юніорських чемпіонатів України у бігу на 400 метрів в приміщенні та 400 метрів з бар'єрами

 

КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД ЮНАКІВ:

Юнаки: 

Руслан Реган - чемпіон України з бігу на 400 метрів з бар'єрами ,срібний призер командного чемпіонату України з бігу на 400 метрів з бар'єрами серед юнаків , бронзовий призер міжнародної матчевої зустрічі у складі юнацької збірної України.

Дівчата: 

Соломія Діжак - кандидат у майстри спорту України, чемпіонка України зі спортивної ходьби серед дівчат 2004-2005 р.р. народження та серед лівчат 2006-2007 р.р.народження ,чотириразова срібна призерка чемпіонатів України зі спортивної ходьби серед дівчат 2002-2003 р.р.народження.

КРАЩИМ ТРЕНЕРОМ РОКУ ВИЗНАНИЙ:

Володимир Юхимович Єретик - перший тренер Орисі Дем’янюк та Вікторії Дуткевич , тренер Соломії Діжак , старший тренер Буської ДЮСШ , яка командою була два рази срібним а також бронзовим призером чемпіонатів України серед ДЮСШ.

ФЛАЛО ВІТАЄ СПОРТСМЕНІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ ІЗ ВИСОКИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ ТА РЕЗУЛЬТАТАМИ ТА БАЖАЄ УСПІХІВ У НАСТУПНОМУ РОЦІ!