flalo

Про виступ збірних команд Львіської області на усіх зимових чемпіонатах та Кубках України, з яких наші легкоатлети привезли 39 медалей!

Збірні команди області взяли участь в усіх зимових чемпіонатах України та кубку України у приміщенні , зимовому чемпіонаті України з метань та зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби.

У цих змаганнях виступили 94 легкоатлета, які представляють наступні організаціїї : ШВСМ, ЛДУФК, УФК, ДЮСШ № 2 м.Львів, ДЮСШ № 10 м.Львів, ДЮСШ ім. Кутенка м.Львів, СДЮШОР “Веслярик” м.Львів , ДЮСШ № 1 м.Червоноград , ДЮСШ № 2 м.Червоноград , ДЮСШ м.Буськ, ДЮСШ м.Кам’янка-Бузька , ДЮСШ “Соколяни “м.Сокаль , ДЮСШ м.Дрогобич.

31 наш легкоатлет завоювали 39 медалей: 13 - золотих, 18 - срібних, 8 - бронзових.

Чемпіонами України у приміщенні стали:

  • Оксана Райта - біг 3000 з\п ;

  • Орися Дем’янюк - біг 1500 м ;

  • Костянтин Коляда - біг 3000 м з\п ;

  • Володимир Андрощук - багатоборство U - 20 ;

  • Анна-Марія Хіміч - біг 200 м U-18  / двоборство (біг 400 м. + біг 200 м. U-16) ;

  • Соломія Діжак - двоборство с\х 3 км + 1 км U-16;

Чемпіон зимового чемпіонату України з метань:

  • Дмитро Шеремет - метання списа ;

Чемпіонка зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби :

  • Соломія Діжак - с\х 2 км U-16

Переможці командного чемпіонату України :

  • Орися Дем’янюк - біг 1500 м.;

  • Роман Ростикус - біг 2000 м. з перешкодами;

Переможці Кубку України у приміщенні :

  • Костянтин Коляда - біг 2000 м з\п.;

  • Орися Дем’янюк - біг 1500 м.;

Срібні призери чемпіонату України у приміщенні:

  • Вадим Кравчук - стрибки у висоту ;

  • Роман Ростикус - біг 3000 м. з перешкодами ;

  • Мар’яна Шостак - біг 400 м. U-23 ;

  • естафета 4 х 400 чоловіки U-23 (Руслан Кльоз , Валентин Горевич , Юрій Васічкін , Нікіта Родченков) ;

  • Максим Андрухів - біг 60 м з\б U-20 ;

  • Нікіта Родченков - біг 400 м U-20 ;

  • Максим Караїм - біг 2000 м з\п U-20 ;

  • Боруцький Назар - стрибки у висоту U-20 ;

  • естафета 4 х 200 юніори U-20 (Нікіта Родченков , Гавриляк Орест , Андрухів Максим , Соколов Остап) ;

  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3 км U-18;

  • Михайло Мазепа - біг 3000 м. U-18 ;

  • Аліна Лістунова - стрибок у довжину U - 18 ;

  • Вікторія Діжак - двоборство (с\х 1000м. + с\х 3000м.) U-16;

  • Христина Славич - двоборство (біг 1500м. з\п + біг 800м.) U -16

Срібний призер зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби :

  • Вікторія Діжак - с\х 2 км U - 16

Срібні призери командного чемпіонату України :

  • Гаюк Віталій - багатоборство ;

  • Коляда Костянтин - біг 2000 м з\п ;

  • Естафета 4х400м. змішана ( Орися Дем’янюк, Мар’яна Шостак, Кльоз Руслан, Трохімчук Юрій) ;

Бронзові призери чемпіонату України у приміщенні :

  • Вікторія Ковальчук - двоборство біг 60 м з\б + біг 60 м U-16;

  • Гаюк Віталій - багатоборство U-23

Бронзова призерка зимового чемпіонату України з метань :

  • Діана-Романа Лозова - метання диску U-23;

Бронзовий призер командного чемпіонату України у приміщенні :

  • Іван Романяк - багатоборство ;

Бронзові призери Кубку України у приміщенні :

  • Валентин Горевич - біг 400 м

  • Вікторія Дуткевич - біг 2000 м з\п

  • Ілона Заскалько - стрибок у висоту

  • Христина Бойчук - штовхання ядра 

У складі збірної команди України виступали :

  • Соломія Діжак - на міжнародній матчевій зустрічі 4 країн U-18 , спортивна ходьба - 1 місце ;

  • Володимир Андрощук - на міжнародній матчевій зустрічі 12 країн U-20 , семиборство - 6 місце ;

  • Максим Андрухів - на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій U-20 , біг 60 м з\б - 9 місце ;

      - на міжнародній матчевій зустрічі 12 країн U-20 , біг 60 м з\б - 8 місце , естафета 4 х 200 м - 4 місце

             ФЛАЛО вітає усіх спортсменів та тренерів та бажає ЗДОРОВ'Я та подальших успіхів у наступних стартах !

Підсумки зимового змагального сезону 2019 року.

Збірні команди області взяли участь у всіх зимових чемпіонатах України та кубку України у приміщенні , зимовому чемпіонаті України з метань та зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби \ крім командного чемпіонату з кросу \ .В цих змаганнях виступили 97 легкоатлетів , які представляють наступні організаціїї : ШВСМ , ЛДУФК , УФК , ДЮСШ № 2 , ДЮСШ № 10 , ДЮСШ ім. Кутенка , ДЮСШ ‘Веслярик’ , ДЮСШ № 1 м.Червоноград , ДЮСШ № 2 м.Червоноград , ДЮСШ м.Буськ, ДЮСШ м.Кам’янка-Бузька , ДЮСШ м.Сокаль , ДЮСШ м.Дрогобич.

31 наш легкоатлет завоювали 36 медалей \ 12 - золотих, 15 - срібних, 9 - бронзових \.

Вперше норматив майстра спорту України виконав Степан Дем’янчук \штовхання ядра \. Норматив кандидата в майстри спорту вперше виконали Остап Соколов \ біг 200 м\ та Діжак Соломія \с\х 3 км\.

Рекорд України з бігу на 60 м з\б у приміщенні для юнаків U16 встановив Максим Цихоцький .

У складі збірної команди України виступали :

  • Дмитро Дем’янюк - на чемпіонаті Європи ;

  • Вадим Кравчук - на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій ;

  • Мар’яна Шостак - на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій U-20 ;

  • Максим Андрухів - на міжнародній матчевій зустрічі 10 країн U-20

 

Чемпіонами України у приміщенні стали :

  • Василь Іваницький - 7-борство ;

  • Орися Дем’янюк - біг 1500 м ;

  • Іван Романяк - 7-борство U-23 ;

  • естафета 4 х 400 чоловіки U-23 (Руслан Кльоз , Валентин Горевич , Назарій Бундз , Олег Семенюк ) ;

  • естафета 4 х 400 жінки U-23 ( Рената Механчук , Анна Голуб , Лілія Коваль , Іванна Остимчук );

  • Максим Андрухів - біг 60 м з\б U-20 ;

  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3 км (шосе) U-16

  • - двоборство с\х 1000 м + с\х 3000 м U -16

Переможці командного чемпіонату України :

  • Орися Дем’янюк - біг 1500 м

  • Олександр Гнатюк - біг 2000 м з\п

Переможці Кубку України у приміщенні :

  • Роман Ростикус - біг 2000 м з\п ;

  • Костянтин Коляда - біг 3000 м;

 

Срібні призери чемпіонату України у приміщенні :

  • Вадим Кравчук - стрибок у висоту

  • Вікторія Дуткевич - біг 3000 м з\п

  • Роман Ростикус - біг 3000 м з\п

  • Віталій Гаюк - 7-борство U - 23

  • Вікторія Дуткевич - біг 3000 м з\п U-23

  • Владислав Лавський - стрибок у висоту U-20

  • Мар’яна Шостак - біг 400 м U-20

  • Цихоцький - двоборство 60 м з\б + 60 м U-16

  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3 км U-18

Срібна призерка зимового чемпіонату України з метань :

  • Тамара Євдокимова - метання спису

Срібна призерка командного чемпіонату України :

  • Вікторія Дуткевич - біг 2000 м з\п

Срібні призери кубку України у приміщенні :

  • Владислав Лавський - стрибок у висоту

  • Анастасія Матвійок - стрибок у висоту

  • Іванна Остимчук - біг 1500 м

  • Вікторія Дуткевич - біг 2000 м з\п

 

Бронзовий призер чемпіонату України у приміщенні :

  • Костянтин Коляда - біг 3000 м з\п

  • Іванна Остимчук - біг 1500 м U-23

  • Олександр Гнатюк - біг 3000 м з\п U-23

  • Ілля Оліферовський - стрибок у висоту U-23

  • естафета 4 х 200 м юніорки U-20 ( Юлія Григор’єва, Аліна Тильман, Анна Голуб, Мар’яна Шостак )

  • Павло Семенюк - біг 800 м U-18

  • Любомир Череватий - двоборство 60 м + 200 м U-16

Бронзова призерка зимового чемпіонату України з метань :

  • Ольга Голембовська - метання спису

Бронзовий призер командного чемпіонату України у приміщенні :

  • Степан Дем’янчук - штовхання ядра

 

 

Вітаємо всіх спортсменів та тренерів ,

бажаємо подальших успіхів.