flalo

Про виступ збірних команд Львіської області на усіх зимових чемпіонатах та Кубках України, з яких наші легкоатлети привезли 39 медалей!

Наша найкраща легкоатлетка Орися Дем’янюк у складі збірної команди України брала участь у Чемпіонаті Європи у приміщенні (05-08.03.2021 м.Торунь, Польша) де у бігу на 1500м. показала результат 4.17,52 та посіла 17 місце.

Збірна команда Львівської області брала участь в усіх змаганнях, як у приміщенні, так і на відкритому повітрі згідно календаря федерації легкої атлетики України:

  • Чемпіонати України у приміщенні: дорослі, U - 23, U - 20, U - 18, U - 16, U - 14;
  • Командний чемпіонат України у приміщенні;
  • Кубок України у приміщенні;
  • Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань;
  • Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби;
  • Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.

В цих змаганнях взяло участь 125 легкоатлетів. Завойовано 39 медалей:

gold medal icon12 - золотих,

silver medal icon13 - срібних,

bronze medal icon14 - бронзових.

Чемпіони України у приміщенні:

  • Орися Дем’янюк - біг 1500м.

  • Уляна Рачинська - біг 1500м. (U-23)

  • Максим Андрухів - біг 60м. з бар'єрами (U-23)

  • Юрій Васічкін, Микита Родченков, Руслан Реган, Денис Баранов - Естафетний біг 4х400м. (U-23)

  • Анна-Марія Хіміч - біг 400м. (U-16)

  • Анна-Марія Хіміч - біг 200м. (U-16)

  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3000 м. (U-16)

Переможці командного чемпіонату України у приміщенні :

  • Орися Дем’янюк - біг 1500м.

  • Роман Ростикус - біг 2000м. з перешкодами

Переможці кубку України у приміщенні :

  • Орися Дем’янюк - біг 800м.

  • Роман Ростикус - біг 2000м. з перешкодами

  • Назарій Чяпля - біг 3000м.

Срібні призери чемпіонатів України у приміщенні :

  • Юрій Васічкін, Микита Родченков, Руслан Реган, Денис Баранов - Естафетний біг 4х400м.

  • Валентин Гаюк - семиборство (U-23)

  • Станислав Козак - біг 3000м. з перешкодами (U-23)

  • Уляна Рачинська - біг 1500м. (U-20)

  • Вікторія Діжак - спортивна ходьба 3000м. (U-20)

  • Анна-Марія Хіміч - біг 200м. (U-18)

  • Максим Цихоцький - стрибок у довжину (U-18)

  • Андрій Гук - біг 400м. (U-16)

Срібні призери кубку України у приміщенні :

  • Олег Семенюк - біг 800м.

  • Ігор Желем - біг 3000м.

Срібний призер зимового чемпіонату України з метань :

  • Дмитро Шеремет - метання спису

Срібні призери зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби :

  • Вікторія Діжак - спортивна ходьба 5км. (U-18)

  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3км. (U-16)

Бронзові призери чемпіонатів України у приміщенні :

  • Василь Іваницький - семиборство

  • Роман Ростикус - біг 3000м. з перешкодами

  • Владислав Лавський - стрибки у висоту (U-23)

  • Максим Караїм - біг 2000м. з перешкодами (U-20)

  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3000м. (U-18)

  • Вікторія Ковальчук - біг 60м. з бар'єрами (U-18)

  • Владислав Хіраш - потрійний стрибок (U-16)

  • Соломія Діжак - біг 3000м. (U-16)

Бронзовий призер командного чемпіонату України у приміщенні:

  • Віталій Гаюк - семиборство

Бронзовий призер кубку України у приміщенні:

  • Ілона Заскалько - стрибки у висоту

Бронзові призери зимового чемпіонату України з метань:

  • Тамара Євдокимова - метання спису

  • Ганна Яблонська - метання спису (U-23)

  • Денис Кириленко - метання спису (U-16)

Бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросу:

  • Максим Караїм - біг 4км. (U-20)

Федерація легкої атлетики Львівської області вітає усіх спортсменів та тренерів і бажає подальших успіхів!