pidsumky-vystupiv-legkoatletiv-u-litmyomu-sezoni-2021

Про виступ збірних команд Львіської області на усіх літніх офіційних всеукраїнських змаганнях, з яких наші легкоатлети привезли 78 медалей!

Збірні команди області взяли участь у більшості чемпіонатаів України, командних чемпіонатах України та чемпіонатах України серед ДЮСШ. У цих змаганнях взяли участь 171 легкоатлет, 47 з яких які завоювали 78 медалей:

gold medal icon25 - золотих,

silver medal icon30 - срібних,

bronze medal icon23 - бронзових.

Чемпіони України:

  • Орися Дем’янюк - біг 1500м.;
  • Роман Ростикус - біг 3000м. з перешкодами; крос 2 км;
  • Богдан Добранський - гірський біг 12км.;
  • Олександр Ченікало - трейл 40 км.;
  • Естафета 4х400 - Юлія Григорєва, Орися Дем’янюк, Уляна Рачинська, Мар’яна Шостак;
  • Станислав Козак - гірський біг 12 км (U-23);
  • Уляна Рачинська - біг 1500.м (U-23); біг 1500м. (U-20); крос 4км. (U-20);
  • Ігор Музика - біг 400м. з бар'єрами (U-18);
  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 5000м. (U-18); спортивна ходьба 3000м. (U - 16);
  • Анна-Марія Хіміч - біг 400м. (U-16);
  • Дмитро Гласов - біг 400м. (U-16);

Переможці командних чемпіонатів України:

  • Орися Дем’янюк - біг 1500м.;
  • Роман Ростикус - біг 3000 м з перешкодами;
  • Ігор Музика - біг 400м. з бар'єрами (U-18);
  • Анна-Марія Хіміч - біг 400м. (U-18);
  • Іван Муха - метання списа (U-18);
  • Естафета 100+200+300+400 (U-18) - Данило Сняданко, Звєрєв Олександр, Тарас Трило, Музика Ігор;
  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3000м. (U-16).

Переможці ІІІ літньої Гімназіади України:

  • Ігор Музика - біг 400м. з бар'єрами ;
  • Анна-Марія Хіміч - біг 400м.;
  • Естафета 100+200+300+400 (U-18) - Данило Сняданко, Звєрєв Олександр, Тарас Трило, Музика Ігор.

Срібні призери чемпіонатів України:

  • Вікторія Дудкевич - біг 3000м. з перешкодами ;
  • Олександр Ченікало - гірський біг 12км.;
  • Владислав Лавський - стрибок у висоту (U-23);
  • Максим Андрухів - біг 110м. з бар'єрами (U-23) ;
  • Юрій Васічкін - біг 400м. з бар'єрами (U-23);
  • Анастасія Матвійок - стрибок у висоту (U-23);
  • Уляна Рачинська - біг 3000м. (U-20);
  • Максим Караїм біг - біг 800м. (U-20);

Срібні призери командних чемпіонатів України:

  • Вадим Кравчук - стрибок у висот;
  • Вікторія Дудкевич - біг 3000м. з перешкодами ;
  • Ірина Коваль - спортивна ходьба 5000м.;  спортивна ходьба 20км.;
  • Владислав Лавський - стрибок у висоту (U-23);
  • Максим Андрухів - біг 110м. з бар'єрами (U-23);
  • Уляна Рачинська - біг 3000м. (U-23);
  • Естафета 4 х 100м. (U-23) жін. - Анастасія Герус, Наталія Страп, Марія Черневич, Григор’єва Юлія;
  • Естафета 4 х 400м. (U-23) чол. - Юрій Васічкін, Олександр Охрімчук, Орест Гавриляк, Микита Родченков;
  • Уляна Рачинська - біг 1500м. (U-20); біг 3000м. (U-20);
  • Ольга Клунікова - біг 5000м. (U-20);
  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 5000м. (U-18);
  • Анна-Марія Хіміч - біг 400м. (U-18);
  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3000м. (U-18);
  • Ігор Музика - біг 400м. з бар'єрами (U-18);
  • Олег Щварц - біг 2000м. з перешкодами (U-18);
  • Вікторія Діжак - спортивна ходьба 5 км (U-18);
  • Юлія Кітлярчук - біг 400м. (U-16);
  • Назар Гірчак - 8-борство (U-16);

Срібні призери ІІІ літньої Гімназіади України:

  • Анна-Марія Хіміч - біг 200м.;
  • Соломія Діжак - спортивна ходьба 3000м.

Бронзові призери чемпіонатів України:

  • Василь Іваницький - 10-борство;
  • Віталій Римарук - метання диску;
  • Естафета 4х400м. чол. - Юрій Васічкін, Олександр Охрімчук, Денис Баранов, Микита Родченков;
  • Богдан Добранський - трейл 40км.;
  • Віталій Гаюк - 10-борство (U-23);
  • Мар’яна Щостак - біг 400м. (U-23);
  • Естафета 4х400м. (U-23) чол. - Юрій Васічкін, Олександр Охрімчук, Денис Баранов, Микита Родченков;
  • Максим Караїм - біг 10 км по шосе (U-20); крос 4 км (U-20);
  • Естафета 100+200+300+400 (U-18) - Звєрєв Олександр, Юрій Майборода, Тарас Трило, Музика Ігор;
  • Вікторія Діжак - спортивна ходьба 5000м. (U-18);
  • Андрій Гук - біг 400м. (U-16);
  • Остап Янів - біг 400м. з бар'єрами (U-16);

Бронзові призери командних чемпіонатів України:

  • Естафета 4х400м. чол. - Юрій Васічкін, Олександр Охрімчук, Орест Гавриляк, Микита Родченков;
  • Станислав Козак - гірський біг 12 км.;
  • Вікторія Дудкевич - гірський біг 8 км.;
  • Олександр Репало - стрибок у висоту (U-20);
  • Вікторія Діжак - спортивна ходьба 3000м. (U-18);
  • Роксолана Петришин - стрибок у висоту (U-18);
  • Денис Кириленко - метання списа (U-16);
  • Артем Цвєтков - біг 2000м. з перешкодами;
  • Роман Черезов - стрибок у висоту.

Бронзова призерка ІІІ літньої Гімназіади України:

  • Вікторія Ковальчук - біг 100м. з бар'єрами.

Федерація легкої атлетики Львівської області вітає усіх спортсменів та тренерів і бажає подальших успіхів!