підсумки-2021

Про виступ збірних команд Львівської області у всеукраїнських та міжнародних змаганнях та про роботу ФЛАЛО у 2021 році.

Протягом року на теренах нашої області було проведено 7 офіційних змагань федерації легкої атлетики України:


- командний чемпіонат України серед юніорів U-20
- командний чемпіонат України серед юнаків U-18
- чемпіонат України з гірського бігу \ вгору - вниз \
- чемпіонат України серед юнаків U-18
- чемпіонат України з трейлу
- командний чемпіонат України серед ДЮСШ серед юнаків U - 16
- чемпіонат України з бігу на 10 км по шосе

 Були проведені суддівські курси І рівня для технічних офіційних осіб, відповідно до з вимог та процедур Системи навчання та сертифікації технічних осіб WA (пройшли курси 36 тренерів області).
Федерацією легкої атлетики України присвоєна кваліфікація ‘"Суддя Національної категорії" тренерам:

  • Західному В.Р. ,
  • Строкуну М.В. ,
  • Дух Т.І.

 Разом з центром фізичної реабілітації “Формула руху” був проведений вебінар для тренерів та спортсменів на тему “ Фізична терапія в тренувальному процесі у легкій атлетиці”.
 25 листопада стадіон СКІФ Львівського державного університету фізичної культури ім.І.Боберського отримав сертифікацію - другу категорію Всесвітньої легкої атлетики. Крім змагань рівня чемпіонатів України ( U-18 , U-20 ) , стадіон може претендувати на проведення міжнародних змагань.
 За кошти управління спорту Львівської міської ради та управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації для тренерів області було закуплено 18 спортивних костюмів.
 Збірні команди області брали участь у більшості чемпіонатів України , Кубках України , командних чемпіонатах України та чемпіонатах України серед ДЮСШ . В цих змаганнях виступили 171 легкоатлет.

58 наших легкоатлетів завоювали 117 медалей:

gold medal icon37 - золотих,

silver medal icon43 - срібних,

bronze medal icon37 - бронзових.

Для порівняння, У 2020 році 29 наших легкоатлетів вибороли 81 медаль (29 золотих, 26 срібних, 26 бронзових). Збірні команди області та збірні команди ДЮСШ також успішно виступили на звітних змаганнях. Читайте також детальні підсумки змагального літнього сезону>>

Збірні команди Львівської області посіли:

  • 1 місце - чемпіонат України з гірського бігу (вгору - вниз);
  • 4 місце - командний чемпіонат України - витривалість;
  • 4 місце - чемпіонат України з багатоборства;
  • 4 місце - чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км.;
  • 4 місце - чемпіонат України з 24 та 12 годинного бігу;
  • 5 місце - командний чемпіонат України - стрибки ;
  • 5 місце - командний чемпіонат України серед молоді U-23 - стрибки;
  • 6 місце - зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби;
  • 6 місце - ІІІ літня гімназіада України;
  • 6 місце - чемпіонат України серед дорослих та молоді;
  • 6 місце - командний чемпіонат України серед ДЮСШ U-16;
  • 6 місце - командний чемпіонат України серед ДЮСШ U-18;
  • 6 місце - чемпіонат України з кросу.

Збірні команди ДЮСШ Львівської області посіли:

Чемпіонат України серед ДЮСШ у приміщенні юнаки 2004 р.н. та мол. U-18: - 6 місце - ДЮСШ м.Буськ

Чемпіонат України серед ДЮСШ у приміщенні юнаки 2006 р.н. та мол. U-16:

- 5 місце - ДЮСШ м.Буськ

- 10 місце - ДЮСШ ім.О.Дем’янюка

Чемпіонат України серед ДЮСШ у приміщенні юнаки 2008 р.н. та мол. U-14: - 6 місце - ДЮСШ ім.О.Дем’янюка

Командний чемпіонат України серед ДЮСШ U-16: - 2 місце - ДЮСШ м.Буськ
Командний чемпіонат України серед ДЮСШ U-18 :
- 3 місце - ДЮСШ м.Буськ
- 5 місце - ДЮСШ ім.О.Дем’янюка
Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ :
- 2 місце - ДЮСШ м.Буськ


До спискового складу збірної команди України було включено 29 легкоатлетів (члени - 9 чол., кандидати - 13 чол., резерв - 7 чол.)

За збірну команду України в офіційних міжнародних змаганнях виступило 12 наших легкоатлетів:

 

  • 1.Дем’янюк Орися:

- чемпіонат Європи у приміщенні м.Торунь , Польша біг 1500м. - 17 місце
- командний чемпіонат Європи , Польша (COVID-19)
- чемпіонат ABAF м.Белград , Сербія - біг 1500 м - 1 місце

  • 2. Дмитро Шеремет - Кубок Європи з метань м.Спліт , Хорватія ( COVID - 19 )
  • 3. Ченікало Олександр - Чемпіонат ABAF з гірського бігу, Румунія - ІІІ місце в команді , в особистому заліку - 8 місце
  • 4. Добранський Богдан - Чемпіонат ABAF з гірського бігу, Румунія - ІІІ місце в команді, в особистому заліку - 9 місце
  • 5. Ростикус Роман - командний чемпіонат Європи , Польша ( COVID - 19 )
  • - чемпіонат Європи з кросу , Ірландія - естафета 4 х 2 км - 9 місце
  • 6. Лавський Владислав - чемпіонат Європи серед молоді м.Таллінн , Естонія U-23 - стрибок у висоту - 5 місце
  • 7. Шостак Мар’яна - чемпіонат Європи серед молоді м.Таллінн , Естонія U-23 - біг 400 м - 14 місце , естафета 4 х400 м - 9 місце
  • 8. Родченков Никита - чемпіонат Європи серед молоді м.Таллінн , Естонія U-23 - естафета 4 х 400 м - 9 місце
  • 9. Андрухів Максим - чемпіонат Європи серед молоді м.Таллінн , Естонія U-23 - біг 110 м з\б - 30 місце
  • 10. Рачинська Уляна - чемпіонат Європи з кросу U - 20 , Ірландія , біг 4 км - 73 місце
  • 11. Хіміч Анна-Марія - всесвітні учнівські спортивні ігри м.Белград , Сербія U-16 - біг 400 м - ІІ місце , eстафетний біг 100+200+300+400 - І місце
  • 12. Гласов Дмитро - всесвітні учнівські спортивні ігри м.Белград , Сербія U-16 - біг 400 м - ІІІ місце.

До роботи зі збірною командою України на міжнародних змаганнях залучалися :

  • Черних В.М. ( Всесвітні учнівські спортивні ігри м.Белград , Сербія )
  • Тарнакін В.В. (Чемпіонат Європи з кросу , м.Дублін , Ірландія )


Федерація легкої атлетики Львівської області дякує керівнику управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації , начальнику управління спорту Львівської міської ради , директору Львівської школи вищої спортивної майстерності , директору Львівського фахового коледжу спорту, усім директорам ДЮСШ та тренерам, які брали активну участь у роботі федерації та усім спортсменам .
Бажаємо подальших успіхів та здоров’я!