krashchi sportsmeny lvivskoi oblasti legkoatlety 2021

За результатами виступів у зимовому та літньому сезонах 2021 року, визначено кращих легкоатлетів в різних вікових категоріях та кращого тренера минулого року.

  Виконкомом Федерації легкої атлетики Львівської області визначив найкращих спортсменів 2021 року у олімпійських видах програми. Отже кращими легкоатлетами та кращим тренером стали:

КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД ДОРОСЛИХ: 

Чоловіки: 

Роман Ростикус- чемпіон України з бігу на 3000м з\п , чемпіон України з кросу (біг на 2км.), переможець командного чемпіонату України з бігу на 3000м з перешкодами ,перможець командного чемпіонату України в приміщенні з бігу на 2000м з перешкодами, переможець Кубку України у приміщенні з бігу на 2000м з перешкодами, бронзовий призер чемпіонату України у приміщенні з бігу на 3000м з перешкодами, учасник чемпіонату Європи з кросу , майстер спорту України.

Жінки: 

Орися Дем’янюк - чемпіонка України з бігу на 1500м , чемпіонка України з бігу на 800м у приміщенні ,переможниця командного чемпіонату України з бігу на 1500 м ,переможниця командного чемпіонату України у приміщенні з бігу на 1500м , переможниця Кубку України у приміщенні з бігу на 800м ,чемпіонка асоціяції балканських легкоатлетичних федерацій з бігу на 1500м , учасниця чемпіонату Європи у приміщенні , майстер спорту України.

 КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД МОЛОДІ:

Чоловіки: 

Владислав Лавський - срібний призер чемпіонату України у стрибках у висоту, срібний призер командного чемпіонату України у стрибках у висоту ,бронзовий призер чемпіонату України у приміщенні у стрибках у висоту, фіналіст молодіжного чемпіонату Європи ( 5 місце у стрибках у висоту ) майстер спорту України - Владислав Лавський.

Жінки:

Мар’яна Шостак чемпіонка України з естафетного бігу 4 х 400 м , бронзова призерка чемпіонату України серед з бігу на 400 м , учасниця чемпіонату Європи серед молоді , майстер спорту України.

КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД ЮНІОРІВ: 

Юніори: 

Максим Караїм - срібний призер чемпіонату України з бігу на 800м бронзовий призер чемпіонату України у приміщенні з бігу на 2000 м з перешкодами, бронзовий призер чемпіонату України з кросу на 4 км , бронзовий призер командного чемпіонату України з кросу на 6 км.

Юніорки: 

Уляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500м, чемпіонка України з кросу на 4км , срібна призерка чемпіонату України у приміщенні з бігу на 1500м , срібна призерка чемпіонату України з бігу на 3000м, срібна призерка командного чемпіонату України з бігу на 1500м та 3000м , учасниця чемпіонату Європи з кросу.

 

КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ СЕРЕД ЮНАКІВ:

Юнаки: 

Ігор Музика - чемпіон України з бігу на 400м з бар'єрами, переможець командного чемпіонату України з бігу на 400м з бар'єрами та з естафетного бігу 100+200+300+400 , переможець ІІІ літньої Гімназіади України.

 Дівчата:  

Соломія Діжак.  - чемпіонка України зі спортивної ходьби 5000м , срібна призерка командних чемпіонатів України зі спортивної ходьби на 5000м та 3000м , срібна призерка ІІІ літньої гімназіади України , бронзова призерка чемпіонату України у приміщенні зі спортивної ходьби на 3000м.

 

КРАЩИМ ТРЕНЕРОМ РОКУ ВИЗНАНИЙ:

Віталій Тарнакін - тренер чемпіонів України Орисі Демянюк , Романа Ростикуса , Уляни Рачинської.

ФЛАЛО ВІТАЄ СПОРТСМЕНІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ ІЗ ВИСОКИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ ТА РЕЗУЛЬТАТАМИ І БАЖАЄ УСПІХІВ У НАСТУПНОМУ РОЦІ!