Zirka 600 400

23 та 24 липня на стадіоні Зірка в місті Кропивницький відбувся командний чемпіонат України та КЧУ серед молоді з легкої атлетики. Для команди львівської області виявився досить вдалим. Львів'яни посіли третє місце в командному заліку з сумою 1465 очків, а також друге командне місце серед молоді (1290 очок).

У змаганнях в бігу на дистанції 3000 м з перешкодами серед чоловіків вже після першого кілометру було зрозуміло що перше та друге місце між собою "розіграють" Костянтин Коляда та дебютант на цій дистанції Роман Ростикус. Все почало вирішуватися при подоланні останньої перешкоди та на фінішному відрізку у 80 м, на котрому на 0,11 сотих був швидшим Роман Ростикус. В підсумку остаточний час Романа 9.11,50 а час Костянтина 9.11,61.Для Романа Ростикуса дебют на "стіпелі" виявився золтим. В перший змагальний день він посів 4 місце в бігу на 1500 м - 3.57,15 програвши своїм суперникам боротьбі на фінішних 300 метрах.

У цьому ж виді серед жінок срібну нагороду виборола Оксана Райта. Вона зуміла пробігти дистанцію за 10:41:35

Ще одне золото для Львова принесла естафетна команда з бігу на 4х400м. серед жінок (Харченко Романа,Механчук Рената,Коваль Лілія,Остимчук Іванна). Дівчата показали час 3:53:42.

Абсолютною чемпіонкою серед молоді та дорослих у метанні спису стала Тамара Євдокимова. В третій спробі вона показала результат 53:08м.

В змаганнях у стрибках у висоту серед чоловіків львів'яни вибороли перше і друге місця як серед дорослих так і серед молоді. Усі призери змагань серед дорослих спортсменів здолали висоту 215см. Але за спробами місця розподілились наступним чином: 1 місце - Віктор Шаповал (Львів, СК «Висота»), 2 місце - Дмитро Дем’янюк (Львів, СК «Висота»), 3 місце - Андрій Ковальов (м.Херсон). В змаганнях серед молоді перше та друге місця також вибороли представники нашого Клубу: Сергій Слісенко з результатом 210см. став переможцем, а Влад Аршинник з 205см. – другий.

Сильний вітер та вдсутність в секторах та доріжках провідних легкоатлетів-олімпійців позначилась на рівні спортивних результатів, але, в цілому, боротьба була цікавою та зберігала інтригу. В змаганнях у стрибках у висоту серед жінок впевнену перемогу здобула Юлія Чумаченко з Миколаєва. Спортсменка подолала висоту 185см. Представниці Львова посіли четверте та п'яте місця. Члени СК «Висота» Заскалько Ілона стала четвертою (175 см.), а Пилявець Анна – пятою (170см).

У змаганнях в бігу на 400 метрів з бар'єрами Олексій Мацкевич виборов срібло з результатом 51:87. Серед молоді Олексій посів перше місце.

Шеремет Дмитро посів четверте місце у метанні спису,відправивши снаряд на 68:39м. у першій спробі.

Відразу на двох дистанціях 400 м та 800 м зуміг оновити свої особисті досягнення Олег Семенюк. На 400 м-49,98 а на 800 м 1.56,77, ці результати дозволили Олегові посісте відповідно10 та 9 місце серед молоді.

Молодіжна команда в естафеті 4х400 метрів (Горевич Валентин, Олег Семенюк, Батіг Юрій, Трохімчук Юрій) посіла друге місце серед молоді, показавши результат 3.25,19.

Назарій Чапля при достатньо швидкому початку на дистанції 5000 м "провалив" середину дистанції і відпустив задалеко свого суперника за боротьбу за бронзову нагороду Миколу Вихренка, якого так і не зумів наздогнати. В підсумку результат Назарія 15.38,24 і 4 місце серед молоді.
  Ростислав Галамай на дистанції 400 м-51,94 показав дуже скромний результат, а на дистанції 800 м-1.59,12 ( 15 місце серед молоді ).