festival bigu 2016 lviv

Змагання відбудуться 03 лютого 2017 року у Львові в приміщенні легкоатлетичного манежу НСБ ЛВС МОУ (вул. Клепарівська 39а). Розклад буде оприлюднено зранку 2 лютого на сайті ФЛАЛО.

 

У программі змагань:

Чоловіки: 60 м з/б, 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, 2000 м з/п, спортивна ходьба 5000 м, висота, довжина, потрійний, ядро.
Жінки: 60 м з/б, 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, 2000 м з/п, спортивна ходьба 3000 м, висота, довжина, потрійний, ядро.

Заявку учасників потрібно надіслати до 1 лютого 2017 року, до 20:00 в електронному вигляді, за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Стартові протоколи будуть сформовані згідно заявочних результатів та вивішені на дошці для стартових протоколів на 5 поверсі манежу.

Розклад змагань буде обублікований на сайті ФЛАЛО 02.03.2017 року. Початок змагань об 11:00

ПОЛОЖЕННЯ ЗМАГАНЬ МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ>>

 

РОЗКЛАД  ЗМАГАНЬ

чемпіонату Львівської області серед юніорів  з легкої атлетики у приміщенні 

3 лютого  2017 року 

11:00

с/х 3 000 м

с/х 5 000 м

юніорки

юніори

Фінальні змагання

Фінальні змагання

11:00

Довжина

юніорки

Фінальні змагання

11:00

Висота

юніори

Фінальні змагання

11:45

2000 м з/п

юніорки

Фінальні забіги

11:50

Висота

юніори

Фінальні змагання

11:50

Довжина

юніорки

Фінальні змагання

12:00

2000 м з/п

юніори

Фінальні забіги

12:15

3000 м

юніорки

Фінальні забіги

12:35

3000 м

юніори

Фінальні забіги

12:40

ядро

юніори

Фінальні забіги

12:50

потрійний

юніорки

юніори

Фінальні змагання

12:55

1500 м

юніорки

Попередні забіги

13:05

1500 м

юніори

Попередні забіги

13:15

800 м

юніорки

Фінальні забіги

13:20

800 м

юніори

Фінальні забіги

13:30

ядро

юніорки

Фінальні змагання

13:30

60 м

юніорки

Попередні забіги

13:50

60 м

юніори

Попередні забіги

14:15

400 м

юніорки

Фінальні забіги

14:25

400 м

юніори

Фінальні забіги

14:45

60 м

юніорки

Фінальний забіг

14:50

60 м

юніори

Фінальний забіг

15:00

60 м з/б

юніорки

Фінальні забіги

15:10

60 м з/б

юніори

Фінальні забіги

15:25

200 м

юніорки

Фінальні забіги

15:45

200 м

юніори

Фінальні забіги