yunatska komandna pershist oblasti sered dussh 2000 2001 2002 2003

10-11 червня на стадіоні "Динамо" пройде Юнацька командна першість львівської області серед учнів ДЮСШ (2000-2001, 2002-2003р.н.). До Вашої уваги розклад змагань та положення.

 За посиланням Ви можете переглянути або завантажити ПОЛОЖЕННЯ Юнацької командної першості львівської області серед учнів ДЮСШ (2000-2001, 2002-2003р.н.)>>

Розклад змагань

I день 10.06.2017р 

100м юнаки 2000-2001, 2002-2003 р.н.

11.00

довжина юнаки 2002-2003р.н.

 

11.00

Метання спису юнаки 2000-2003р.н.

 

11.00

Висота дівчата 2000-2001, 2002-2003р.н.

100м дівчата 2000-2001, 2002-2003р.н.

11.30

 

 

11.40

Метання спису дівчата 2000-2003р.н.

 

11.50

довжина юнаки 2000-2001р.н.

400м юнаки 2000-2001, 2002-2003р.н.

12.00

Висота юнаки 2000-2001, 2002-2003р.н.

400м дівчата 2000-2001, 2002-2003р.н.

12.20

Ядро юнаки 2000-2001, 2002-2003р.н.

 

12.30

Висота юнаки 200-2001,2002-2003р.н.

100м фінали юнаки

12.40

довжина дівчата 2002-2003р.н.

100м фінали дівчата

12.50

Ядро дівчата 2000-2001, 2002-2003р.н.

1500м юнаки 2000-2001, 2002-2003р.н.

13.00

 

1500м дівчата 2000-2001, 2002-2003р.н.

13.10

 

 

13.30

довжина дівчата 2000-2001р.н.

4х100м юнаки

13.50

 

4х100м дівчата

14.00

 

*П'ятиборство дівчата (60з/б,висота,ядро,довжина,800м) проводиться за розкладом старшого судді. Восьмиборствово серед юнаків (100м,довжина, ядро, 400м ) проводиться за розкладом старшого судді 

II день 11.06.2017р. 

3000м юнаки, дівчата

11.00

 

110 м з/б юнаки (8,80)

11.00

 

100м з/б дівчата (8,25)

11.10

 

2000м з/п юнаки

11.00

Потрійний стрибок дівчата

2000м з/п дівчата

11.10

 

300м з/б юнаки 2002-2003р.н.

11.30

 

Спортивна ходьба 5000м юнаки

11.30

 

300м з/б дівчата 2002-2003р.н.

11.40

 

400м з/б юнаки 2000-2001р.н.

11.50

 

400м з/б дівчата 2000-2001р.н.

12.00

 

Спортивна ходьба 3000м дівчата

12.00

Потрійний стрибок юнаки

800м юнаки 2000-2001, 2002-2003р.н.

12.30

 

800м дівчата 2000-2001, 2002-2003р.н.

12.40

 

200м юнаки 2000-2001, 2002-2003р.н.

13.00

 

200м дівчата 2000-2001, 2002-2003р.н.

13.30

 

*Восьмиборство юнаки (110з/б,висота, спис, 1000м) проводиться за розкладом старшого судді