etch2017 lille

23-25 червня у французькому місті Лілль пройшов командний Чемпіонат Європи (Суперліга). Українська збірна у підсумку посіла шосте місце. Виступили тут і двоє представників Львівської області.

У змаганнях взяли участь 11 найсильніших збірних Європи, за виключенням Росії, спортсмени якої ще не допущені до участі у міжнародних офіційних змаганнях. Українська збірна команда посіла у підсумку шосте місце, набравши в усіх видах 263,5 очка. Перемогла збірна Німеччини (321,5). Друга та третя команди Польщі та Франції відповідно.

Цього року найгірше виступили Білоруси та збірна Нідерландів, вони покидають суперлігу разом із росіянами та наступного року будуть змагатись у першій лізі. За правилами три найслабші команди вилітаюсть з суперліги, натомість до неї на наступний рік будуть включені три команди, які стали кращими у першій лізі: Швеція, Фінляндія та Швейцарія.

У складі збірної України в Ліллі виступило і двоє львівських легкоатлетів, які стали переможцями командного чемпіонату УкраїниДмитро Дем'янюк та Роман Ростикус.

etch 2017 demyanyuk dmytro lille

Дмитро Дем'янюк (на фото) посів шосте місце у стрибках у висоту із результатом 2.17м. Дмитро розпочав змагання з висоти 2.12, яку подолав з другої спроби, як і наступну висоту 2.17м. А на позначці 2.22м. у нього залишилось лише дві спроби, і жодна з них не стала успішною. За правилами командних Чемпіонатів Європи у стрибках у висоту спортсмени мають право зробити лише чотири невдалих спроби за всі змагання. Перемогу тут святкував франзуз Майкл Ханані з результатом 2.26м. Друге та третє місце з однаковим результатом (2.22м.) посіли італієць Марко Фассінотті та німець Ейке Оннен.

etch 2017 roman rostykus lilleУперше в складі збірної команди України дебютував Роман Ростикус (на фото). Роман пробіг дистанцію 3000 метрів з перешкодами за 9:15.09 та посів 11 місце.

Наступним стартом дорослої збірної Львівської області з легкої атлетики стане Чемпіонат України, який пройде 6-8 липня у Кіровограді.