chempionat ukrainy sered yunioriv u 20 lutsk

Львівська команда здобула 12 нагород на Чемпіонаті України серед юніорів. Ілона Заскалько та Ірина Марчак відібрався до збірної команди на Чемпіонат Європи!

  26-28 червня у Луцьку на стадіоні "Авангард" пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (U-20), на якому виступило 415 спотсменів. Лівівську область представили 21 легкоатлет, які набрали 596 очків. З цим результатом збірна області посіла у командному заліку сьоме місце із 24 представлених регіонів. Найбільше тут набрала команда Харківської області (768 очок). Львівські легкоатлети вибороли аж 12 медалей: три золотих, шість срібних нагород та три бронзові.

 Найприємнішими стали перемоги Ілони Заскалько та Ірини Марчак. Ілона стала кращою у стрибках у висоту з результатом 178см.,а Ірина в бігу на 200 метрів показала час 24.63.  Окрім нагород найвищої проби вони обидвоє виконали нормативи для участі у Чемпіонаті Європи серед юніорів(U-20), який 20-23 липня прийматиме Гросетто (Італія)!

 Приємно що цього сезону львівські легкоатлети потрапили до збірних команд в усіх вікових категоріях: Дмитро Дем'янюк та Роман Ростикус виступали на Командному Чемпіонаті Європи а Василь Іваницький увійшов до складу збірної на Командний Чемпіонат Європи з багатоборствМар'яна Шостак відібралась до збірної команди України на Чемпіонат світу серед юнаків (U-18) у Найробі, Андрухів Максим попав у команду на юнацький Європейський Олімпійський Фестиваль (Дьйор,Угорщина), Вадим Кравчук  - відібрався на молодіжний Чемпіонат Європи (U-23).

 chempionat ukrainy sered yunioriv u 20 lutsk ostymchuk ivannaЩе одну перемогу львівській команді принесла естафета в бігу на 4х400 метрів. Жіноча естафетна команда (Шостак Мар'яна, Механчук Рената, Коваль Лілія, Остимчук Іванна) показали час 3:50.75. 

 Повний комплект нагород із трьох медалей привезла додому Іванна Остимчук (на фото).  В складі естафетних команд вона завоювала золото на дистанції 4х400м, та бронзу на дистанції 4х100м., а також була другою в особистому заліку в бігу на 800м. з результатом 2:14.68. 

 Дві нагороди і у активі Коваль Лілії, яка разом з Іванною отримала медаль у команді 4х100м., та крім того стала третьою в особистому виді в бігу на 100 метрів (12.39). Лілія зовсім трошки не дотягнула до нагороди і на двухсотметрівці, де вона стала четвертою із результатом 25.29. 

 Крім Лілії та Іванни у складі команди, яка здобула бронзу на 4х100м. бігли Механчук Рената та Чорнобай Юлія. Дівчата подолали дистанцію за 49.14.

 Срібні нагороди юніорського Чемпіонату України вибороли: Матвійок Анастасія в стрибках у висоту (175см.), Римарук Віталій у метанні диску (50.11), Банира Вікторія в метанні спису (44.22), та Кльоз Руслан в бігу на 400 метрів з бар'єрами (55.13) 

 Бронзову нагороду окрім естафетної команди 4х100 та Коваль Лілії виборола ще  Шабля Марія-Анастасія у потрійному стрибку з результатом 11.80м.

Федерація легкої атлетики Львівської області вітає спортсменів та тренерів з вдалими виступами та особистими рекордами та бажає успішних виступів на наступних стартах!

chempionat ukrainy sered yunioriv u 20 lutsk pryzery

Результати львівських спортсменів які увійшли до підрахунку в командній першості та призери змагань:

Спортсмен Дата
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери
ЗАСКАЛЬКО Ілона 29.12.1998 висота ф 1.78 gold medal icon1 КМС 60   Д Скалоцька М.В.
МАРЧАК Ірина 23.04.1999 200 м ф 24.63 gold medal icon1 КМС 60   ЗСУ Порошина О.В. , Бедненко С.
МАТВІЙОК Анастасія 07.08.1999 висота ф 1.75 silver medal icon2 КМС 50   К Скалоцька М.В., Захарченко М.П.
РИМАРУК Віталій 13.09.1998 диск 1,75 кг ф 50.11 silver medal icon2 КМС 50   К Західний В., Борькін В.П.
БАНИРА Вікторія 07.04.1999 спис 600 гр ф 44.22 silver medal icon2 I 40   К Борькін В.П., Янчук С.І.
КЛЬОЗ Руслан 24.01.1998 400 м з/б (0.914) ф 55.13 silver medal icon2 I 40   МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 800 м ф 2:14.68 silver medal icon2 I 40   МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 дбр юнр     5978 silver medal icon2 I 40   ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
БІЛИК Ілля 28.06.1999 с/х 10000 м ф 44:54.27 5 КМС 32   МОН Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 100 м ф 12.39 bronze medal icon3 I 30   МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
ШАБЛЯ Марія-анастасія 04.12.2000 потрійний ф 11.80 bronze medal icon3 II 30   МОН Хомяк О.В.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 400 м ф 56.57 5 I 22   МОН Свищ Я., Саулевич Н.В.
ГОРЕВИЧ Валентин 06.01.1998 400 м ф 51.11 6 II 19   МОН Свищ Я.
СОЛОДУХА Тетяна 17.01.2000 висота ф 1.60 8 II 14   МОН Скалоцька М.В., Хом`як О.В.
ВАЩУК Ольга 19.05.1998 висота ф 1.55 10 II 10   МОН Скалоцька М.В., Хом`як О.В.
ЧОРНОБАЙ Юлія 27.06.1999 100 м з 13.38 16 II 1   МОН Свищ Я.
ШОСТАК Мар'яна 24.10.2000 4х400 м ф 3:50.75 gold medal icon1 I     МОН Федоренко В.Ф., Черних В.М., Кондрацька Г.Д.
КОТОРМУС Степан 27.12.1999 100 м пф 11.73 19 II     МОН Журавчак П.В., Котормус М.
ГЕДЗ Юлія 05.07.2000 1500 м ф DNF         МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю
СОКОЛОВ Остап 17.08.2001 100 м з DNS         У Капачинський В
ХАМУЛА Наталія-вікторія 08.09.1998 довжина ф DNS         МОН Хомяк О.В., Баляс О.М.
      Залік : 25 Підсумок: 538        
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості:             
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 200 м ф 25.29 4 I 26   МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
ШАБЛЯ Марія-анастасія 04.12.2000 довжина ф 5.23 5 II 22   МОН Хомяк О.В.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 100 м ф 12.57 6 I 19   МОН Свищ Я., Саулевич Н.В.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 4х100 м ф 49.14 bronze medal icon3 I     МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 4х100 м ф 49.14 bronze medal icon I     МОН Свищ Я., Саулевич Н.В.
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 4х100 м ф 49.14 bronze medal icon I     МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
ЧОРНОБАЙ Юлія 27.06.1999 4х100 м ф 49.14 bronze medal icon I     МОН Свищ Я.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 4х400 м ф 3:50.75 gold medal icon1 I     МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 4х400 м ф 3:50.75 gold medal icon1 I     МОН Свищ Я., Саулевич Н.В.
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 4х400 м ф 3:50.75 gold medal icon1 I     МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
КОТОРМУС Степан 27.12.1999 200 м пф 23.80 17 II     МОН Журавчак П.В., Котормус М.
ЧОРНОБАЙ Юлія 27.06.1999 200 м з 27.06 19 II     МОН Свищ Я.
СОКОЛОВ Остап 17.08.2001 200 м з 23.98 28 III     У Капачинський В
КЛЬОЗ Руслан 24.01.1998 400 м з/б (0.914) з 55.86 q I     МОН Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 100 м з 12.56 q I     МОН Свищ Я., Саулевич Н.В.
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 400 м з 58.49 q I     МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 800 м з 2:17.41 q I     МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
ГОРЕВИЧ Валентин 06.01.1998 400 м з 51.23 q II     МОН Свищ Я.
МАРЧАК Ірина 23.04.1999 200 м пф 24.78 Q КМС     ЗСУ Порошина О.В. , Бедненко С.
МАРЧАК Ірина 23.04.1999 200 м з 24.92 Q КМС     ЗСУ Порошина О.В. , Бедненко С.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 200 м з 25.36 Q I     МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 200 м пф 25.46 Q I     МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
КОВАЛЬ Лілія 15.07.1998 100 м з 12.39 Q I     МОН Свищ Я., Сазонова В.І.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 200 м з 25.54 Q I     МОН Свищ Я., Саулевич Н.В.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 400 м з 57.47 Q I     МОН Свищ Я., Саулевич Н.В.
ГОРЕВИЧ Валентин 06.01.1998 200 м з 23.36 Q II     МОН Свищ Я.
КОТОРМУС Степан 27.12.1999 200 м з 23.77 Q II     МОН Журавчак П.В., Котормус М.
КОТОРМУС Степан 27.12.1999 100 м з 11.61 Q II     МОН Журавчак П.В., Котормус М.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 110 м з/б (0.990) ф 15.30   I     ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 400 м ф 53.10   II     ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 100 м ф 12.11   III     ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 жердина ф 3.40   III     ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 довжина ф 6.04   III     ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 диск 1,75 кг ф 33.66   III     ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 спис 800 гр ф 43.50   III     ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 ядро 6 кг ф 11.19   I юн     ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 1500 м ф 4:55.94   I юн     ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
РОМАНЯК Іван 07.07.1998 висота ф 1.81 3 II     ЗСУ Романяк Б., Терюхов С., Редчиць В.О.
ГОРЕВИЧ Валентин 06.01.1998 200 м пф DNS         МОН Свищ Я.
МЕХАНЧУК Рената 05.02.1998 200 м пф DNS         МОН Свищ Я., Саулевич Н.В.
ОСТИМЧУК Іванна 02.07.1998 400 м ф DNS         МОН Свищ Я., Сазонова В.І.