vasyl ivanytskiy tallinn european combined event championship flag

Збірна України перемогла у Суперлізі командного чемпіонату Європи у Таллінні. Василь Іваницький став четвертим з особистим рекордом!

Українська команда вподовж майже усього турніру трималася другою, слідом за естонцями, проте у заключних видах зуміла випередити господарів змагань і завоювати перемогу – 40085 очок! У індивідуальному заліку Аліна Шух виграла змагання семиборок з новим юніорським рекордом України, а Олексій Касьянов став другим з десятиборства.

tallinn european combined event championship ukraine

До перемоги українськоїзбірної доклався і представник Львівщини - Василь Іваницький.  У перший день змагань Василь пробіг 100 метрів за 11,19 (890 очок), у стрибку в довжину показав результат 7.59м. (957 очок), штовхнув ядро на позначку 12.35м. (628 очок), стрибнув у висоту 2.01м. (813 очок) та подолав дистанцію 400 метрів за 50,76с. (780 очок). Після першого дня Василь залишався на восьмій позиції серед двадцяти восьми учасників змагань.

vasyl ivanytskiy tallinn european combined event championship 100mФОТО: Василь Івницький в забігу на дистанції 100м.vasyl ivanytskiy tallinn european combined event championship long jump

Але для Василя вирішальним став другий день Чемпіонату. Тут він продемонстрував такі результати по видах: 110 м з/б – 14,62 с. (896 очок), диск – 40,48 м (674 очки), жердина – 4,60 м. (790 очок), спис – 58,44 м. (714 очків) і ще один особистий рекорд показав з бігу на 1500 метрів – 4.32,26 хв (730 очок.).

Отож у підсумку десяти видів Василь зупинився за крок від п'єдесталу набравши суму 7801 очок. На 36 очків більше набрав бронзовий призер, естонський десятиборець Карл-Роберт Салурі. Але це стало вагомим внеском в загальнокомандну скриньку очків, і українські багатоборці все ж таки перемогли!

tallinn european combined event championship ukraine men

Федерація легкої атлетики Львівської області вітає Василя Іваницького та його тренера Любов Петринець з успішним вступом і особистим досягненням та бажає успіху на наступних змаганнях!