chempionat evropy u 20

В італійському місті Гроссето завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. Львів'янка Ірина Марчак здобула золоту нагороду в складі естафетної команди!

У Гроссето складі збірної команди України львівську область представляли Ірина Марчак ( КДЮСШ ім. Ю.Кутенка) та Ілона Заскалько ( Львівське училище фізичної культури, «Д»).

Ілона Заскалько показала результат 177см. і посіла 13 місце у стрибках у висоту. Наступна висота (180см.) давала право участі у фінальних змаганнях, але на цей раз вона не підкорилась Ілоні. Це був перший виступ спортсменки в складі збірної України.

ВІДЕО: Спроба Ілони Заскалько на висоті 177см. у Гроссето

Ірина Марчак після забігу на дистанції 200 метрів (де показала час 24.89 та не змогла потрапити до півфіналу) цілковито реабілітувалась в естафетному бігу 4х400м. Спочатку команда України виграла півфінальні змагання з найкращим часом 3.33.95хв., а у фіналі дівчата покращили своє досягнення та здобули золото! Іра бігла на третьому, дуже важливому етапі і в прекрасному стилі подолала коло, передавши естафетну паличку Анастасії Бризгіній першою. В складі команди також бігла Коба Джойс та Іванна Аврамчук. Час переможців 3.32.84 хв. відповідає нормативу Майстра спорту України!

ВІДЕО: Перемога команди України у естафеті 4х400м у Гроссето

Федерація легкої атлетики Львівської області щиро вітає Ірину Марчак, тренерів Ольгу Володимирівну Порошину, Світлану Родженальдівну Бідненко з перемогою на чемпіонаті Європи, виконанням нормативу МС України та бажає вдалих стартів у майбутньому талановитій бігунці та успішної тренерської кар’єри наставникам !!!