Положення про порядок формування збірних команд області з легкої атлетики юнаків, юніорів, молоді, дорослих для участі в офіційних змаганнях, передбачених календарем спортивних заходів ФЛАУ.

 

1. Склад збірних команд області юнаків формується за підсумками попереднього змагального сезону в особистій першості на чемпіонатах України та результатів участі в чемпіонатах області.

2. Склад збірних команд області молоді та юніорів формується, як правило, з МСУ, КМСУ та спортсменів 1-го розряду, які за підсумками попереднього змагального сезону посіли 1-12 місця на чемпіонатах України в категорії «молодь», «юніори» в особистій першості.

3. Склад збірних команд області дорослих спортсменів формується, як правило, з МСМКУ, МСУ, КМСУ, спортсменів 1-го розряду, які за підсумками попереднього змагального сезону посіли 1-12 місця на чемпіонатах України в особистій першості.

4. Спортсмени, які претендують на місце в команді, забов’язані взяти участь у відбіркових змаганнях, передбачених затвердженим календарями ФЛАЛО та ФЛАУ. Звільняються від участі у відбіркових змаганнях спортсмен, які за списком входять до складу збірної України, призери чемпіонатів України у своїх вікових групах попереднього змагального сезону, які здійснюють підготовку за індивідуальними планами. (Список затверджується на Виконкомі ФЛАЛО та оприлюднюється).

5. Тренери кандидатів на участь в змаганнях не пізніше ніж за 12 днів до початку змагань подають інформацію про участь своїх учнів у черговому старті старшому тренерові, відповідальному за ту чи іншу вікову категорію.

6. Склад команди (спортсмени, представник, тренер) на офіційні змагання календаря ФЛАУ визначається старшими тренерами відповідної вікової групи відповідно до п.1, 2, 3 та затверджується рішенням Виконкому не пізніше ніж за 7 днів до виїзду команди. У разі конфлікту інтересів, Виконком заслуховує сторони, проводить додаткові консультації та приймає рішення. Затверджений Виконкомом склад команди оприлюднюється на сайті ФЛАЛО із зазначенням джерел фінансування.

7. Всі члени команди забов’язані вчасно ( двічі на рік) пройти медогляд до 30 листопада й 30-го квітня у Львівському обласному лікарському фізкультурно-спортивному диспансері.

Затверджено рішенням Виконкому ФЛАЛО від 25.02.2017р.