СКЛАД
ЗБІРНОЇ КОМАНДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2017 РІК*
          
Прізвище, ім'я та по-батькові Дата народження Розряд ФСТ Школа  Вид програми
(вагова категорія)
Кращий результат  Тренер
виконаний
у 2015 р.
запланований на
2016 р.
1 2 4 5 6 8 9 10 11 12
легка атлетика - основний склад
1 Дем'янюк Дмитро 30.06.1983 мсмк зсу лшвсм висота     Лебедюк В.І.
2 Шаповал Віктор 17.10.1979 мсмк зсу лшвсм висота     Лебедюк В.І.
3 Ростикус Роман 18.08.1991 мс д лшвсм 1500 м     Тарнакін В.В
4 Коляда Костянтин 08.06.1993 мс д лшвсм 3000 м     Тарнакін В.В
5 Євдокимова Тамара 06.11.1994 мс к колос спис     Борькін В.П
6 Шеремет Дмитро 19.11.1992 мс зсу колос спис     Борькін В.П
7 Бубняк Ірина  05.08.1993 мс д лшвсм 1500 м     Сташків М.В
8 Райта Оксана 05.03.1993 мс д лшвсм 3000 м з/п     Сташків М.В
9 Городиський Богдан 18.05.1994 мс д лшвсм 1500 м     Сташків М.В
10 Іванницький Василь 29.01.1991 мс зсу лшвсм 10-ти борство     Петринець Л.Р
11 Аршинник Владислав 08.01.1994 мс к лшвсм висота     Лебедюк В.І.
12 Сахарук Наталія 19.02.1995 мс к колос довжина     Лемешко В.Й
13 Слісенко Сергій 29.12.1996 мс к лшвсм висота     Лебедюк В.І.
14 Ільницький Андрій 18.02.1996 мс к луфк висота     Лебедюк В.І.
15 Кравчук Вадим 28.10.1996 мс д луфк висота     Лебедюк В.І.
16 Дем'янюк (Мочульська) Орися 23.26.1992 кмс д лшвсм 800 м     Тарнакін В.В
17 Когут Юрій 10.05.1994 кмс мон лдюсш№2 800 м     Свищ Я.С
18 Батіг Юрій 26.03.1995 кмс мон лшвсм 800 м     Свищ Я.С
19 Вайда Микола 18.12.1993 кмс зсу кдюсш ім.Кутенка 400 м     Порошина О.В.
20 Трохімчук Юрій 25.12.1995 кмс мон луфк 400 м     Калантаєвський О.Ю
21 Назарук Артур 10.03.1996 кмс мон луфк 100 м, 200 м     Порошина О.В.
22 Ховайло Олександр 06.04.1995 кмс д лшвсм 800 м     Сташків М.В
23 Харченко Романа 17.10.1996 кмс мон лдюсш№2 400 м     Свищ Я.С
24 Демянчук Степан  23.12.1996 кмс к колос ядро     Західний В.Р.
25 Голіней Андрій 18.12.1995 кмс с фаворит 200 м     Калантаєвський О.Ю
26 Ланга Франциско 23.10.1992 кмс к колос висота     Лебедюк В.І.
27 Бас Юрій 31.03.1992 кмс с фаворит 200 м     Калантаєвський О.Ю
28 Дучинський Євген 26.12.1991 кмс зсу лшвсм 10-ти борство     Порошина О.В.
29 Галан Юрій 08.10.1997 І мон лдюсш№2 400 м     Свищ Я.С
30 Мочульський Юрій 06.05.1995 І мон лдюсш№2 1500 м     Тарнакін В.В
31 Галамай Ростислав 02.08.1995 І мон лдюсш№2 400 м     Тарнакін В.В
32 Племянник Ірина 16.01.1997 кмс д луфк 3000 м з/п     Сташків М.В.
33 Дуткевич Вікторія 30.12.1997 І мон лдюсш№2 1500 м     Свищ Я.С
34 Желем Ігор 02.01.1997 кмс мон лдюсш№2 3000 м з/б     Свищ Я.С.
35 Семенюк Олег 23.03.1997 І мон лдюсш№2 400 м     Тарнакін В.В.
36 Чапля Назар 16.04.1997 І мон лдюсш№2 1500 м     Тарнакін В.В.
37 Гнатюк Олександр 14.04.1997 І мон лдюсш№2 3000 м з/б     Тарнакін В.В.
38 Пилявець Анна 23.08.1997 кмс к луфк висота     Скалоцька М.В.
39 Мрака Максим  03.12.1996 І ЗСУ кдюсш ім.Кутенка 10-ти борство     Петриненць Л.Р.
40 Марчук Степан 03.01.1990 кмс к колос 400 м     Прокопенко В.І.
41 Грицишин Василь 14.04.1997 І к колос ядро     Західний В.Р.
42 Скочиляс Володимир 11.05.1997 І мон Самбірська РДЮСШ Сокіл 200 м     Теплий Д.М.
43 Сало Тарас 09.02.1981 мс Д   марафон     Прокопенко В.І.
44 Конащук Ірина 09.05.1997 І К колос висота     Скалоцька М.В.
45 Атаманчук Сергій 04.04.1997 І мон дюсш№10 100 м     Калантаєвський О.Ю
          
легка атлетика - юніори
1 Марчак Ірина 23.04.1999 кмс зсу кдюсш ім.Кутенка 100 м     Порошина О.В.
2 Остимчук Іванна 02.07.1998 кмс мон лдюсш№2 400 м     Свищ Я.С.
3 Матвійок  Анастасія 07.08.1999 кмс К луфк висота     Скалоцька М.В.
4 Заскалько Ілона 29.12.1998 кмс д луфк висота     Скалоцька М.В.
5 Паславський Василь 14.03.1999 кмс мон швсм 100 м     Теплий Д.М.
6 Хамула Наталя 08.09.1998 кмс мон Червоноградська ДЮСШ№2 висота     Хомяк О.В.
7 Механчук Рената 05.02.1998 кмс мон лдюсш№2 200 м     Свищ Я.С.
8 Коваль Лілія 15.07.1998 кмс мон лдюсш№2 200 м     Свищ Я.С
9 Мигасюк Христина 26.05.1998 І зсу кдюсш ім.Кутенка 800 м     Порошина О.В.
10 Римарук Віталій 13.09.1998 І К колос диск     Західний В.П.
11 Кльоз Руслан 24.01.1998 І мон дюсш№10 400 м з/б     Калантаєвський О.Ю
12 Хворов Юрій 13.11.1998 І мон дюсш№10 400 м з/б     Калантаєвський О.Ю
13 Горевич Валентин 06.01.1998 І мон лдюсш№2 400 м     Свищ Я.С
14 Трофимук Володимир 11.02.1998 кмс мон лшвсм 400 м з/б     Теплий Д.М.
15 Ляшенко Владислав 06.02.1999 І зсу кдюсш ім.Кутенка 10-ти борство     Петринець Л.Р.
16 Гаюк Віталій 07.02.1999 кмс зсу лшвсм жердина     Петринець Л.Р.
17 Романяк Іван 07.07.1998 І мон   10-ти борство     Романяк В.
18 Козак Станіслав 19.09.1999 І Д луфк 3000 м     Сташків М.В.
19 Банира Вікторія 07.04.1999 І К колос спис     Борькін В.П.
          
легка атлетика - юнаки
1 Васічкін Юрій 20.04.2001 І МОН ЛУФК-ДЮСШ м.Жовква 400 м     Федоренко В.Черних В.
2 Андрухів Максим 07.09.2001 І У ЛУФК- ДЮСШ Сокіл м.Львів 400 м з/б     Федоренко В.Черних В.
3 Будницький Дмитро 24.04.2000 І ЗСУ КДЮСШ ім.Кутенка 400 м     Порошина О.В.
4 Піхо Михайло 22.05.2000 І МОН РДЮСШ Самбірського р-ну 2000 м з\п     Теплий Д.М.
5 Глушко Віталій 23.05.2000 І МОН ДЮСШ м.Буськ 100м,200м     Єретик В.Ліщінська І.
6 Балацький Юрій 06.05.2001 ІІ Д ЛУФК-ДЮСШ м.Буськ 1500 м     Сташків М.В.Єретик В.Ю.
7 Яновський Володимир 08.03.2001 ІІ МОН ДЮСШ № 10 м.Львів 400 м з/б     Калантаєвський О.Ю.
8 Соколов Остап 17.08.2001 І У ДЮСШ Сокіл м.Львів 100 м,200м     Капачинський В.Є.
9 Криловецький Гліб 06.08.2001 ІІ У ДЮСШ Сокіл м.Львів 100 м,200м     Капачинський В.Є.
10 Гавриляк Орест 06.04.2001 ІІ МОН ДЮСШ № 10 м.ЛЬвів 800 м     Калантаєвський О.Ю.
11 Приймак Вадим 20.09.2000 І ЗСУ КДЮСШ ім.Кутенка висота     Бедненко С.Р.
12 Шевчук Максим 10.11.2001 ІІ МОН ДЮСШ м.Стрий 800 м     Тимків М.
13 Шостак Мар'яна 24.10.2000 І МОН ЛУФК -ДЮСШ м.Дрогобич 400 м з\б     Федоренко В.Черних В.
14 Голуб Анна 27.11.2000 І МОН ЛУФК- ДЮСШ м.Дрогобич 100 м,200м     Федоренко В.Черних В.
15 Шабля Марія-Анастасія 04.12.2000 ІІ МОН ДЮСШ №1 м.Червоноград довжина     Хомяк О.В.
16 Хомин Ольга 28.02.2000 ІІ МОН ДЮСШ №10 м.Львів 2000 з\п     Сташків А.Ю.
17 Данча Софія 25.06.2001 ІІ МОН ЛУФК- ДЮСШ м.Буськ 800     Сташків М.В.Єретик В.Ю.
18 Гедз Юлія 05.07.2000 ІІ МОН ДЮСШ №10 м.Львів 800 м,1500 м     Калантаєвський О.Ю.
19 Солодуха Тетяна 17.01.2000 І МОН ЛУФК-ДЮСШ №1 м.Червоноград висота     Скалоцька М.Хомяк О.
20 Штибель Діана 10.09.2003 ІІ МОН ЛУФК- ДЮСШ м.Буськ 1500 м     Сташків М.В.Єретик В.Ю.
21 Рузак Юлія 29.09.2000 І У ДЮСШ Сокіл м.Львів 100 м     Дорак Т.Й.
22 Андрєєва Валерія 12.05.2001 ІІ МОН ДЮСШ №10 м.Львів 2000 з\п     Сташків А.Ю.
23 Освінська Оксана 21.02.2001 ІІ МОН ДЮСШ №10 м.Львів 2000 з\п     Сташків А.Ю.
24 Григор'єва Юлія 15.02.2000 ІІ МОН ДЮСШ м.Буськ 100м,200м     Єретик В.Ліщінська І.
25 Боруцький Назар 2001       висота     Скалоцька М.В.

*остаточний склад збірних команд області з легкої атлетики юнаків, юніорів, молоді, дорослих для участі в офіційних змаганнях, передбачених календарем спортивних заходів ФЛАУ формується безпосередньо перед змаганнями старшим тренером збірної команди та затверджується виконкомом ФЛАЛО