Рекорди Львівської області з легкої атлетики серед юнаків та юніорів станом на 11.07.2016

Запрошуємо до обговорення та відновлення рекордів Львівської області всіх зацікавлених. (підтвердження можливе при наявності наступних доказів; - протокол змагань, диплом, особистий щоденник тренера, спортсмена)                                                           

вік

Результат

Прізвище, Ім’я

Рік

нар.

Рік та місце встановлення

тренер

100м

u-19

10,5

Брюханов Юрій

1956

1973-Львів

Шипун В. Лементовський

u-17

10,5

Брюханов Юрій

1956

1973-Львів

Шипун В. Лементовський

u-17

10.78

Вітковський Ігор

1964

1981-Вільнюс

Робський Р.І.

u-15

10,8

Вітковський Ігор

1964

1979-Херсон

Робський Р.І.

200м

u-19

21,1

Сакаєв Віктор

1950

1969

Золотовський

u-17

21,83

Паславський Василь

1999

 2016-Тбілісі

Теплий Д.М, Кархут М.В.

u-15

       

 

400м

u-19

47,49

Яжинський Леонід

1966

1984-Пловдів

Фокін Ю.М, ,Калантаєвський О.Ю.

u-17

48,88

Нікіфоров Євгеній

1982

1999-Бидгощ

Калантаєвський О.Ю.

u-15

50,2

Лозинський Василь

1973

1988-Львів

Маліцький В.В.

800м

u-19

1.48,42

Рудяк Михайло

1964

1983-Швехат

Сташків М.В.

u-17

1.50,73

Цікало Василь

1980

1997-Кошице

Сташків М.В, Черних В.М.

u-15

1.56,11

Цікало Василь

1980

1995-Харків

Сташків М.В, Черних В.М.

1500м

u-19

3.42,38

Цікало Василь

1980

1999-Віленья

Сташків М.В, Черних В.М.

u-17

3.50,00

Цікало Василь

1980

1997-Ужгород

Сташків М.В, Черних В.М.

u-15

3.56,0

Цікало Василь

1980

1995-Київ

Сташків М.В, Черних В.М.

3000м

u-19

8.11,91

Турчин Василь

1958

1976-Зелена Гура

Сташків М.В.

u-17

8.21,99

Городиський  Богдан

1994

2011-Трабзон

Сташків М.В, Хіміон Т.В.

u-15

8.47,5

Булковський Андрій

1972

1987-Київ

Сташків М.В, Черних В.М. Степанов О.В.

5000м

u-19

14.41,85

Третьяков Артем

1983

2002-Біла Церква

Сташків М.В, Черних В.М.

u-17

14.53,0

Кашуба Володимир

1962

1979-Київ

Лазуренко В.І.

u-15

15.59,0

Солудчик Володимир

1971

1986-Львів

Сташків М.В, Черних В.М.

10000м

u-19

30.33,0

Солудчик Володимир

1971

1990-Харків

Сташків М.В, Черних В.М.

110м з/б

u-19

14,2(106,7)

Хомяк Ігор

1957

1976-Київ

Смірнов О.Ф.

u-19

14,72(106,7)

Романюк Михайло

1962

1981-Утрехт

Мозковий О.Г, Перехов С.А.

u-17

14,8 (100)

Прокопенко Віктор

1951

1968-Одеса

Тер-Ованесян Є.О.

u-17

          (91.4)

     

 

u-15

15,6 (100)

Прокопенко Віктор

1951

1966-Ленінград

Тер-Ованесян Є.О.

u-15

15,39 (91.4)

Андрухів Максим

2001

2016-Кіровоград

Федоренко В.Ф.,Черних В.М., Хіміон Т.В.

400м з/б

u-19

51,7

Кріцштейн Борис

1954

1973-Київ

Кріцштейн С.Б. Смірнов О.Ф.

u-17

53,12(84)

Мацкевич Олексій

1994

2011-Ялта

 Калантаєвські О.Ю та Ю.О

u-17

53,7 (91,4)

Мацкевич Ігор

1968

1985-Тернопіль

Калантаєвський О.Ю.

u-15

56,79 (76.2)

Чернишенко  Петро

1996

2011-Ялта

Теплий Д.І. Чип М.

u-15

39,9-300м з/б

Яремчук Іван

1972

1987-Тбілісі

Терєхов С.А.

2000м з/п

u-17

5.53,51

Савка  Іван

1994

2011-Ліль

Теплий Д.І. Чип М.

u-15

6.44,6

Третяк Володимир

1963

1978-Донецьк

Лазуренко В.І.

3000м з/п

u-19

9.01,41

Савка Іван

1994

2012-Ялта

Теплий Д. Чип М.

Стрибок в висоту

u-19

2.20м.

Будовський Валентин

1970

1989-Донецьк

Вальчук М.А.

u-17

2.08м.

Лебедюк Валерій

1959

1976-Ордженікідз

Вальчук М.А.

u-15

1.90м.

Лисак Назар

1987

2002-Львів

Скалоцька М.В.

Стрибок в довжину

u-19

7.56

Кузьмічов Олексій

1973

1992-

Михайлова В.О.

u-17

7.09

Ралло Костянтин

1957

1974-

Данчук А.

u-15

6.83

Прокопенко Віктор

1951

1966-

Тер-Ованесян Е.

Потрійний стрибок

u-19

       

 

u-17

14.90

Лебедєв Михайло

1986

2003-Донецьк

Хомяк О.В.

u-15

       

 

Стрибок з жердиною

u-19

4.90

Романюк Михайло

1962

1981-Утрехт

Мозковий О.Г, Перехов С.А.

u-17

4.40

Була Костянтин

1958

1974-Львів

Данчук А..

u-15

3.80

Винятинський Сергій

1963

1979-Львів

Мисак Б,М, Мозговий О.Г, Терюхов С.А.

Штовхання ядра  

u-19

17.46 (7кг)

Фольварочний Василь

1964

1983-Луцьк

Сюч Є.В.

u-19

17.13 (6кг)

Дем’янчук Степан

1996

2015-Львів

Борькін В.П.

u-17

15,96 (6кг)

Скварук Андрій

1968

1984-Одеса

Сюч Е.В, Лазуренко А.І.

u-17

16.45 (5кг)

Ландар Сергій

1992

2009-Львів

Калантаєвський Ю.О.

u-15

13.22 (5кг)

Ландар Сергій

1992

2007-Львів

Калантаєвський Ю.О.

Метання диску

u-19

54,50   (2кг)

Ананченко Вадим

1971

1990-Львів

Микич М.А.

u-17

42.80  (1,5кг)

Рало Костянтин

1957

1974-

Данчук А.

u-17

41,50  (2кг)

Скварук Андрій

1968

1984-Львів

Сюч Е.В, Лазуренко А.І.

u-15

45,0  (1,5кг)

Скварук Андрій

1968

1983-Стрий

Сюч Е.В, Лазуренко А.І.

Метання спису  

u-19

59,74 (800г)

Романюк Михайло

1962

1981-Утрехт

Мозковий О.Г, Перехов С.А.

u-17

55,90 (800г)

Лящук Ігор

1961

1978-Львів

Федор С.М, Лазуренко А.І.

u-17

63,20 (600г)

Лящук Ігор

1961

1978-Львів

Федор С.М, Лазуренко А.І.

u-15

58.92 (600г)

Гром Ігор

1991

2006-Ялта

Журавчак П.М.

Метання Молоту

         

 

u-17

69,86 (6кг)

Скварук Андрій

1968

1984-І.Франківськ

Сюч Е.В, Лазуренко А.І.

u-17

60,00 (7,257кг)

Скварук Андрій

1968

1984-Львів

Сюч Е.В, Лазуренко А.І.

Десятиборство

u-19

7906

Романюк Михайло

1962

1981-Утрехт

Мозковий О.Г, Перехов С.А.

u-17

6972 (юн)

Ралло Костянтин

1957

1974

Данчук А..

u-17

6288(9-во юн)

Юрчак Тарас

1969

1986-Дніпр-вськ

Перехов С.А.

u-17

5150 (8- во)

Чабан Степан

1995

2012-Ялта

Петринець Л.Р.

Спортивна ходьба 5000м

u-19

19.30,0

Стецишин Віталій

1976

1995-Словакія

Калачевський І.В.

u-17

20.58,8

Стецишин Віталій

1976

1993-Київ

Калачевський І.В.

u--15

       

 

Спортивна ходьба 10000м

u-19

41.05,63

Стецишин Віталій

1976

1994- Київ

Калачевський І.В.

u-17

44.23,0

Стецишин Віталій

1976

1993- Мелец

Калачевський І.В., Причина Б.В.

u-15

49.26,0

Дутчак Володимир

1970

1985-Алушта

Єретик В.Ю.

Спортивна ходьба 20000м

u-19

1.28,36

Бурбан Юрій

1980

1999-Євпаторія

Причина Б.В..

Спортивна ходьба 50000м

u-19

4.27,50

Бурбан Юрій

1980

1999-Євпаторія

Причина Б.В..                              

 

 

Естафета 4х100м

u-19

42.20

Саїк Максим 1991р, Новаков Егор 1989р,          

Вітковський Дмитро 1990р, Дорошенко Богдан 1989р

2008-Ялта

u-17

43.90

Курчаба Тарас 1968, Яжинський Віктор 1968,

Філоненко Віктор 1968, Мацкевич Ігор 1968                 

1984-Одеса

 Естафета 4х400м

u-19

3.20,56

Бас Юрій 1992р, Вітковський Дмитро 1990р,

Марчук Степан 1990р,Саїк Максим 1991р

2009-Донецьк

u-17

     

Естафета 100м+200м+300м+400м

u-17

2.00,37

Трохімчук Юрій 1995р, Назарук Артур 1996р,

Чабан Степан 1995р, Мекелита Богдан 1995р.

2012-Ялта

u-15

2.07,28

Андрухів Максим 2001р, Соколов Остап 2001р, Яновський Володимир 2001р,Васічкін Юрій 2001р

2016-Луцьк

 

 

Юніорки, дівчата

вік

Результат

Прізвище, Ім’я

Рік

нар.

Дата, місце встановлення

тренер

100м

u-19

11,86

Мілосердова Вікторія

1970

1988-Фінляндія

Сазонова В.І, Федишин В.В.

u-17

11,6

Ніязова Наталія

1970

1987-Макеєвка

Сазонова В.І, Федишин В.В.

u-15

12,0

Вересюк Галина

1964

1979-Рівне

Федоренко В.А.

200м

u-19

23,76

Мілосердова Вікторія

1970

1988-Харків

Сазонова В.І, Федишин В.В.

u-17

24,4

Ніязова Наталія

1970

1987-Донецьк

Сазонова В.І, Федишин В.В.

u-15

25,0

Вересюк Галина

1964

1979-Рівне

Федоренко В.А.

400м

u-19

53,07

Мілосердова Вікторія

1970

1988-Брянськ

Сазонова В.І, Федишин В.В.

u-17

54,44

Мілосердова Вікторія

1970

1987-Ленінград

Сазонова В.І, Федишин В.В.

u-15

57,42

Стегура Світлана

1969

1984-Одеса

Карболін Г.Г.

800м

u-19

2.02,54

Горбатюк Ніна

1963

1982-Ленінград

Сташків М.В.

u-17

2.04,80

Горбатюк Ніна

1963

1980-Куба

Сташків М.В.

u-15

2.07,0

Ауані Елізабет

1970

1985-Хмельницький

Сташків М.В.

1500м

u-19

4.16,2

Машевська Оксана

1962

1980-Москва

Сташків М.В.

u-17

4.22,60

Машевська Оксана

1962

1979-Прага

Сташків М.В.

u-15

4.25,3

Ауані Елізабет

1970

1985-Полтава

Сташків М.В.

3000м

u-19

9.15,20

Кривяк Ольга

1983

2002-Київ

Сташків М.В, Кархут М.В.

u-17

9.31,60

Ауані Елізабет

1970

1985-Сімферопіль

Сташків М.В.

u-15

9.31,61

Ауані Елізабет

1970

1985-Сімферопіль

Сташків М.В.

5000м

u-19

16.13,04

Сташків Юлія

1984

2003-Київ

Сташків М.В.,Кропивницька І.В.

u-17

16.19,54

Климович Анна

1987

2003-Київ

Сташків М.В, Черних В.М.

u-15

17.18,1

Ауані Елізабет

1970

1985-Львів

Сташків М.В.

10000м

u-19

34.33,17

Грисько Людмила

1975

1993-Київ

Сташків М.В, мацапура Ю.М.

100м з/б

u-19

13,5

Лоза Наталія

1964

1981-Полтава

Кополович О.І., Єретик В.Ю.

u-17

13,5

Лоза Наталія

1964

1981-Полтава

Кополович О.І., Єретик В.Ю.

u-15

15,19

Заставська Марта

1993

2008-Київ

Федоренко В.Ф, Черних В.М.

400м з/б

u-19

1.00,4

Сало Ірина

1971

1987-Львів

Калантаєвський О.Ю.

u-17

1.00,4

Сало Ірина

1971

1987-Львів

Калантаєвський О.Ю.

u-15

45,7-300м з/б

Сало Ірина

1971

1986-Львів

Калантаєвський О.Ю.

1500м з/п

u-17

5.25,05

Струкало Наталія

1984

2001-Київ

Сташків М.В, 

u-15

5.36,0

Дівчур Юлія

1997

2011-Б.Церква

Теплий Д.М, Чип М.І.

2000м з/п

u-17

6.41,49

Райта  Оксана

1993

2010-Сінгапур

Сташків М.В, Кретів О.М.

u-15

7.31.33

Андреєва Валерія

2002

2016-Кіровоград

Сташків А.Ю.

3000м з/п

u-19

10.24,03

Кухар  Юлія

1992

2011-Ялта

Сташків М.В; Хіміон Т.В.

u-17

11.09,95

Кухар Юлія

1992

2009-Донецьк

Сташків М.В, Хіміон Т.В.

Стрибок в висоту

u-19

1.82м

Гриб Галина

1966

1983-Вільнюс

Кополович О.І.

u-17

1.82м

Гриб Галина

1966

1983-Вільнюс

Кополович О.І.

u-15

1.75м

Скалоцька Мирослава

1972

1987-Київ

Степанов В.

Стрибок в довжину

u-19

6.44

Афоніна Людмила

1963

1982-Київ

Афонін В.Я.

u-17

5.90

Хамула Вікторія

1998

2015-Кіровоград

Хомяк О.В.

u-15

5.38

Віщук Леся

1961

1976-Львів

Федоренко В.

Потрійний стрибок

u-19

       

 

u-17

12.59

Федосєєва Кристина

1982

1999-Одеса

Хомяк О.В.

u-15

11.61

Шабля Марія-Анастасія

2000

2015-Винниця

Хомяк О.В.

Штовхання ядра

u-19

13.62

Летій Ольга

1975

1994-Київ

Мікич М.А, Мясоєдов Д.

u-17

10,85 (4кг)

Герасимова Анна

1977

1993-Львів

Бенюк В.

u-17

10,00 (3кг)

Квак Лілія

1978

1995-Львів

Демчук М.Ф.

Метання диску

u-19

       

 

u-17

38,00

Чайка Наталія

1973

1990-Харків

Кретів О.М.

u-15

31,80 (1кг)

Макарук Наталія

1962

1977-Львів

Тягнибок Я.

Метання спису

u-19

56,96

Прийма Емілія

1959

1978-Берклі

Федор С.М.

u-17

54,42

Прийма Емілія

1959

1976-

Федор С.М.

u-15

45,46

Прийма Наталія

1965

1980-Львів

Федор С.М.

Метання молоту

u-19

49,98

Березок Зоряна

1974

1990-Ялта

Іщенко С.В.

u-17

49,98

Березок Зоряна

1974

1990-Ялта

Іщенко С.В.

Семиборство

u-19

5543

Хоміцька Марія

1964

1983

Окуп Р.Б.

u-17

5570

Щербіна Маріна

1968

1985-Пітешті

Кополович О.І, Ступаченко О.І.

u-15

5485

Щербіна Маріна

1968

1983-Полтава

Кополович О.І, Ступаченко О.І.

Спортивна ходьба 10000м

u-19

49.17,59

Дегтярьова Наталія

1969

1988-Сочі

Томчук М.Ф.

Спортивна ходьба 5000м

u-19

23.23,0

Шестакова Тетяна

1970

1989-Алітус

Вільгото Л.П.

u-17

23.32,0

Мудрик Галина

1967

1984-

Калачевський І.В.

u-15

       

 

Спортивна ходьба 3000м

u-15

14.32,2

Бессолова Тетяна

1986

2000-Винниця

Єретик В.Ю.

Естафета 4х100м

u-19

48,73

Александрович Олена 1992, Літкевич  Ольга 1991, Корнєва  Ірина 1991, Матрук Наталія 1991                      

2010 - Донецьк

u-17

48.8

Александрович Олена 1992, Матрук Наталія 1991   Сироїд Єлізавета 1991, Мінюк Марія 1991.

2008р.-Львів

Естафета 4х400м

u-19

3.51,3

Хміляр Ірина 1969р, Ауані Елізабет 1970р, Таран Оксана 1970р, Дячук Галина 1970р

1986р-Чернигів

u-17

3.51,3

Хміляр Ірина 1969р, Ауані Елізабет 1970р, Таран Оксана 1970р, Дячук Галина 1970р

1986р-Чернигів

 

Естафета 100м+200м+300м+400м

u-17

2.16,42

Рузак Юлія 2000р, Марчак Ірина 1999р,

Рускан Тамара-Марта1999р, Шостак Мар’яна 2000р

2016-Кіровоград

u-15

 

   

 Відповідальний за відновлення рекордів:

 Калантаєвський О.Ю. Тел. - 0674516300