kubok-ukrainy-sersd-veteraniv-2019-u-prymishchenni

Результати виступів спортсменів Львівської області на Кубку України з легкої атлетики серед ветеранів, який пройшов 20-22 грудня 2019 року в м. Київ.


Команда Львівської області у командному заліку з сумою 1510,33 очок зайняла 6 місце із 21-ої команди, які взяли участь у змаганнях.

Перемогу святкувала команда міста Києва (1755.24 очок), а на другу сходинку командного заліку піднялась команда Київської області (1639,34 очок). Третьою стала Хмельницька область (1593,82 очок).
За команду Львівської області виступили 11 спортсменів. У індивідуальних видах призові місця (згідно з особистими рейтингами WMA (World Masters Athletics)) здобув ДУБИНЯК Орест:

Місце Прізвище, ім"я Команда Дата 
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
silver medal icon2місце ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 3.62 78,02 Стрибки у довжину
bronze medal icon3місце ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 35.59 81,06 (РУ) 200 м
bronze medal icon3місце ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 13,44 78.57 60 м з/б

Результати усіх спортсменів Львівської області: 

 

Місце

Прізвище, ім"я

Команда

вік

Категорія

Дата 
народження

Результат

Рейтинг
WMA

Вид

1

ДУБИНЯК Орест

Львівська

77

Ч 75+

22.02.1942

10.09

86,42

60 м

2

ЖИРКОВ Павло

Львівська

66

Ч 65+

10.04.1953

17:50.72

78,73

3 000 м с/х

3

ДУБИНЯК Орест

Львівська

77

Ч 75+

22.02.1942

35.59

81,06

200 м

4

ЖУК Анатолій

Львівська

73

Ч 70+

05.04.1946

12:53.86

80,87

3 000 м

5

ПАНЧЕНКО Сергій

Львівська

48

Ч 45+

03.03.1971

10:15.70

80,40

3 000 м

6

ПАНЧЕНКО Сергій

Львівська

48

Ч 45+

03.03.1971

4:53.26

78,94

1 500 м

7

ШЕРЕМЕТ Віктор

Львівська

67

Ч 65+

01.03.1952

18:08.54

78,27

3 000 м с/х

8

ЖУК Анатолій

Львівська

73

Ч 70+

05.04.1946

6:14.46

78,17

1 500 м

9

ДУБИНЯК Орест

Львівська

77

Ч 75+

22.02.1942

3.62

78,02

Стрибки у довжину

10

КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав

Львівська

62

Ч 60+

21.05.1957

11:57.50

77,61

3 000 м

11

КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав

Львівська

62

Ч 60+

21.05.1957

5:39.41

76,72

1 500 м

12

УРУЩАК Іван

Львівська

68

Ч 65+

23.04.1951

12:51.69

76,24

3 000 м

13

ШЕРЕМЕТ Віктор

Львівська

67

Ч 65+

01.03.1952

10.63

76,11

60 м

14

УРУЩАК Іван

Львівська

68

Ч 65+

23.04.1951

6:10.82

74,33

1 500 м

15

БОНДАРЕНКО Роксана

Львівська

35

Ж35+

21.06.1984

2:38.03

71,68

800 м

16

САФІН Олег

Львівська

56

Ч 55+

23.02.1963

5:47.79

71,08

1 500 м

17

ДУБИНЯК Орест

Львівська

77

Ч 75+

22.02.1942

13,44

78.57

60 м з/б

18

САФІН Олег

Львівська

56

Ч 55+

23.02.1963

12:33.89

70,12

3 000 м

19

КУЛИК Олексій

Львівська

70

Ч 70+

02.01.1949

14:17.76

70,09

3 000 м

20

ШЕРЕМЕТ Віктор

Львівська

67

Ч 65+

01.03.1952

36.60

68,81

200 м

21

ЛИСИЙ Ігор

Львівська

74

Ч 70+

30.03.1945

15:41.49

67,51

3 000 м

22

БОНДАРЕНКО Роксана

Львівська

35

Ж 35+

21.06.1984

6:04.24

64,98

1 500 м

23

ЖИРКОВ Павло

Львівська

66

Ч 65+

10.04.1953

14:48.59

64,98

3 000 м

24

ЛИСИЙ Ігор

Львівська

74

Ч 70+

30.03.1945

7:38.56

64,83

1 500 м

25

КУЛИК Олексій

Львівська

70

Ч 70+

02.01.1949

7:40.40

61,08

1 500 м