masters-legka-atletyka-2021

Про виступ легкоатлетів Львівської області категорії Masters у всеукраїнських та міжнародних змаганнях у 2021 році.

 

 

У 2021 році ветерани легкої атлетики Львівщини взяли участь у наступних змаганнях:

 

Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні (10-11.04.2021р. м. Київ). 4 командне місце. Результати тут

 

  • БОНДАРЕНКО Роксана - 2 місце в бігу на 1500м. та 2 місце в бігу на 3000 м. в загальному заліку на відповідних дистанціях;
  • САФІН Олег - 4 місце в загальному заліку бігу на 60 м. серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії),

5 місце в загальному заліку бігу на 200 м. серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії),
5 місце в загальному заліку бігу на 400 м. серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії);

 

  • ДЕНИС Зіновій - 5 місце в загальному заліку с/х 3000 м. серед чоловіків (4 місце в своїй віковій категорії),

23 місце в загальному заліку бігу на 60 м. серед чоловіків (ІІІ місце в своїй віковій категорії)

 

  • УРУЩАК Іван - 5 місце в загальному заліку бігу на 1500 м. серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії),

5 місце в загальному заліку бігу на 3000 м. серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії)

 

  • БУГРИН Ігор - 8 місце в загальному заліку с/х 3000 м. серед чоловіків (ІІ місце в своїй віковій категорії),

9 місце в загальному заліку бігу на 200 м. серед чоловіків (ІІІ місце в своїй віковій категорії);

 


ІХ Всеукраїнські Ігри ветеранів спорту пам'яті М.М. Баки (09-11.07.2021 р. м. Дніпро). 4 командне місце. Результати тут
5 спортсменів Львівщини отримали бронзові нагороди за загальним рейтингом у своїх дисциплінах:

  • з бігу на 300 м. з/б серед чоловіків Дубиняк Орест,
  • з бігу на 5000 м. серед жінок Вишнякова Ірина,
  • у потрійному стрибку серед чоловіків Булак Орест,
  • у с/х на 3000 м. серед чоловіків Денис Зіновій,
  • у с/х на 5000 серед чоловіків Жирков Павло.

У своїх вікових групах призові місця зайняли:

  • Сафін Олег біг на 100 м. - 2 місце, біг на 200 м. - 2 місце;
  • Кулинич Микола с/х на 3000 м. - 3 місце, с/х на 5000 м. - 3 місце;
  • Бугрин Ігор с/х на 3000 м. - 2 місце, с/х на 5000 м. - 2 місце;
  • Урущак Іван біг на 5000 м. - 1 місце;
  • Рудник Володимир біг на 1500 м. - 1місце, біг на 5000 м. - 3 місце;
  • Шеремет Віктор біг на 100 м. - 2 місце, с/х на 3000 м. - 2 місце;
  • Денис Зиновій с/х 5000 м. - 1 місце, с/х 3000 м. - 1 місце;
  • Булак Орест стрибки у довжину - 1 місце, потрійний стрибок - 1 місце;
  • Вишнякова Ірина біг 100 м. - 1 місце, біг. 5000 м. - 1 місце;
  • Дубиняк Орест біг на 300 м. з/б 1 місце;
  • Жирков Павло с/х на 3000 м. 1 місце, с/х на 5000 м. - 1 місце. 

 

Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики Мастерс (17-19.09.2021 р. м. Корча, Албанія). Результати тут

  • Булак Орест - 1 місце у стрибках в довжину, 1 місце у потрійному стрибку а також 3 місце в бігу на 100 м. у категорії M35-39.

 

Кубок України серед ветеранів (9-10.10.2021 р. м. Чорноморськ - бігові та стрибкові види, м. Івано-Франківськ - метання). 5 командне місце. Результати тут і тут

  • ВИШНЯКОВА Ірина - 2 місце в загальному заліку бігу на 100 м. серед жінок,

4 місце в загальному заліку з бігу на 200 м. серед жінок (І місце в своїй віковій категорії);

 

  • САФІН Олег - 5 місце в загальному заліку бігу на 100 м. серед чоловіків (ІІ місце в своїй віковій категорії),

7 місце в загальному заліку бігу на 200 м. серед чоловіків (ІІ місце в своїй віковій категорії),
5 місце в загальному заліку бігу на 400 м. серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії);

 

  • ЛІНКЕВИЧ Леонід - 8 місце в загальному заліку штовхання ядра серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії), 14 місце в загальному заліку метання диска серед чоловіків (ІІ місце в своїй віковій категорії).

 

Кубок України серед ветеранів (18-19.12.2021 р. м. Київ). 6 командне місце. Результати тут

  • ВИШНЯКОВА Ірина - 2 місце в загальному заліку бігу на 200 м. серед жінок,

3 місце в загальному заліку з бігу на 60 м. серед жінок,
3 місце в загальному заліку штовхання ядра серед жінок.

 

  • ШЕРЕМЕТ Віктор - 3 місце в загальному заліку с/х 5000 м. серед чоловіків

 

  • УРУЩАК Іван - 4 місце в загальному заліку бігу на 3000 м. серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії), 15 місце в загальному заліку бігу на 1500 м. серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії).

 

  • САФІН Олег - 6 місце в загальному заліку бігу на 60 м. серед чоловіків (ІІ місце в своїй віковій категорії),

10 місце в загальному заліку бігу на 200 м. серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії),
11 місце в загальному заліку бігу на 400 м. серед чоловіків (І місце в своїй віковій категорії),
14 місце в загальному заліку бігу на 800 м. серед чоловіків (ІІ місце в своїй віковій категорії),

 


Федерація легкої атлетики Львівської області бажає успіхів та спортивного довголіття ветеранам спорту!