75-rokiv-yeretyk-volodymyr-yuhymovych

І знову ювілей! Сьогодні виповнюється 70 років від дня народження Єретика Володимира Юхимовича!

80-happy-birthday

Сьогодні виповнюється 80 років від дня народження заслуженого тренера України  - Федоренко Віри Андріївни!

zustrich-z-flalo

10 червня, у четвер, відбудеться зустріч президента Федерації легкої атлетики Львівської області Свища Ярослава Степановича із біговим аматорським активом.

webinar-dlya-sportsmeniv

5 травня спеціально для Федерації легкої атлетики Львівської області сплановано вебінар на тему: Фізична терапія в тренувальному процесі у легкій атлетиці.

flalo

Про виступ збірних команд Львіської області на усіх зимових чемпіонатах та Кубках України, з яких наші легкоатлети привезли 39 медалей!

lvivski-sportsmeny-zbirna-ukrainy

До Вашої уваги список легкоатлетів, що увійшли до складу національної збірної команди України з легкої атлетиики на 2021 рік.

krashchi sportsmeny lvivskoi oblasti legkoatlety 2020

За результатами виступів у зимовому та літньому сезонах 2020 року, визначено кращих легкоатлетів в різних вікових категоріях та кращого тренера минулого року.

pidsumky-zmagalnogo-sezonu-legkoatletiv-lvivshchyny

Збірні команди області взяли участь в усіх чемпіонатах України, командних чемпіонатах України та чемпіонатах України серед ДЮСШ. У цих змаганнях виступили 128 легкоатлетів.

komandnyi chempionat ukrainy sered-dussh-ta-sdushor-2020

19 - 20 вересня 2020 року в м.Луцьку пройшов командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР ( юнаків та дівчат 2003 року народження та молодше).

chempionat ukrainy z legkoi atletyky sered-yunakiv-2003-2020

26 - 27 серпня 2020 року в м.Луцьку пройшов Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2003 року народження та молодше. До Вашої уваги результати виступів збірної команди Львівської області.

molokiya-lviv-half-marathon-online-2020

22-23 серпня Run Ukraine запрошує Вас на Львівський півмарафон. Цього року MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON пройде у форматі online.

chempionat-ukrainy-z-12-24-48-godynnogo-bigu

Збірна команда Львівської області зайняла 2-ге місце на Чемпіонаті України з 48 годинного бігу та 3-тє на Чемпіонаті України з 12 та 24 годинного бігу!